8 czerwca 2016, 22:33:39 - dkolodzie
Występy Kena Kallaste i Konstantina Vassiljeva w reprezentacji Estonii

Ken Kallaste z Górnika Zabrze i Konstantin Vassiljev z Jagiellonii Białystok wystąpili w reprezentacji Estonii w przegranym 0-7 (0-3) meczu towarzyskim z Portugalią. Pierwszy z nich rozegrał całe spotkanie, drugi pojawił się na boisku w 70. minucie, zastępując Henriego Aniera.

8 czerwca 2016, 20:45 - Lizbona (Estádio da Luz)
Portugalia 7-0 Estonia
Cristiano Ronaldo 36, 45, Quaresma 39, 77, Danilo Pereira 55, Karol Mets 61 (s), Éder 80

żółta kartka: Ken Kallaste (Estonia).

sędziował: Bart Vertenten (Belgia).
widzów: 52 506.

Do 87. minuty w zespole Estonii grał również były zawodnik Korony Kielce Sander Puri - na murawie zmienił go Maksim Gussev.

osa - 8 czerwca 2016, 22:49:10 - *.customers.d1-online.com
masakra

Mądry - 8 czerwca 2016, 22:49:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gorzej jak Gruzja która ograła Hiszpanię 1:0

Destro - 8 czerwca 2016, 22:54:59 - *.centertel.pl
Wiadomo...to tylko towarzyski ale z taką grą to Portugalia może ładnie namieszać na EURO

ertt - 8 czerwca 2016, 23:19:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Obrońca Górnika Zabrze w kadrze Estonii...

Michał - 8 czerwca 2016, 23:57:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jak widać, Estończycy są dobrzy tylko na polską ekstraklasę.

KONIU - 9 czerwca 2016, 9:19:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czy Kallaste krył Cristiano Ronaldo w tym meczu? Jak sobie poradził?

LEO - 9 czerwca 2016, 18:31:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Widać ze Portugalia jest formie i będzie jednym z faworytów na Euro
mimo wszystko Brawo za występ Panowie

sdr - 9 czerwca 2016, 18:48:15 - *.dynamic.chello.pl
Ten mecz i nasz grającą dzieciaczkami Holandią dobitnie pokaxuje jaka różnica klas dzieli CR7 i Lewusa!