11 czerwca 2016, 19:52:24 - bartekwr9
ME: Bramka Ondreja Dudy

Pomocnik Legii Warszawa Ondrej Duda strzelił bramkę dla reprezentacji Słowacji w przegranym 1-2 (0-1) meczu grupy B mistrzostw Europy przeciwko Walii. 21-latek na boisku pojawił się w 60. minucie, zastąpił Patrika Hrošovskiego.

11 czerwca 2016, 18:00 - Bordeaux (Matmut Atlantique)
Walia 2-1 Słowacja
Gareth Bale 10, Hal Robson-Kanu 81 - Ondrej Duda 61

żółte kartki: Patrik Hrošovský, Róbert Mak, Vladimír Weiss, Juraj Kucka, Martin Škrtel (Słowacja).

sędziował: Svein Oddvar Moen (Norwegia).
widzów: 37 831.

Cały mecz na ławce rezerwowych spędził były bramkarz Legii Warszawa Ján Mucha.

W drugim dzisiejszym spotkaniu grupy B o 21:00 w Marsylii Anglia zmierzy się z Rosją.

Legion - 11 czerwca 2016, 19:57:19 - *.centertel.pl
Bravo Ondrej.Wielka Legia! A niech to euro sie konczy bo wszystkie dobre mecze zakodowane,polsat pokaze tylko Albancow,Rumunow,Ruskich i Wegrow.Jutro remis z ta Irlandia i bedzie ok.Czekam na lige.

Imesh - 11 czerwca 2016, 19:57:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Duda wchodzi na boisko, minutę później strzela gola. Dobra zmiana

Almix - 11 czerwca 2016, 20:04:01 - *.satfilm.com.pl
Ekstraklasa wzrasta na wartości.

Precedens - 11 czerwca 2016, 20:13:17 - *.dynamic.mm.pl
Nigdy wcześniej żaden zagraniczny piłkarz z ekstraklasy nie zdobył gola w finałach ME lub MŚ.

Elek - 11 czerwca 2016, 20:13:25 - *.belchatow.msk.pl
Oglądajcie na ZDF lub Das Erste

kris - 11 czerwca 2016, 20:13:48 - *.airmax.pl
swietnie brawo

rozbawiony - 11 czerwca 2016, 20:21:23 - *.centertel.pl
do precedens : a Oleg Salenko? Chyba że chodzi Ci o to że w momencie turnieju byli zawodnikami polskiego klubu

@hykawy - 11 czerwca 2016, 20:22:00 - *.stargard.vectranet.pl
Zdziwisz się.

spec - 11 czerwca 2016, 20:29:40 - *.koba.pl
Andrzej Duda - Dobra Zmiana

Mleko - 11 czerwca 2016, 21:00:42 - *.cust.tele2.se
Ekstraklasa ma najwiecej reprezentantów na ME'16 od pamietnych MS'86 i to potwierdza ze jej poziom wzrasta mimo wykupywania wszystkich naszych talententôw.

luka - 11 czerwca 2016, 21:04:43 - *.centertel.pl
Nie dałem sie omamić polsatowi i canal plus,płace abonament 110 zl.w NC i jeszcze musze dopłacać?!Jak ktoś wyżej napisał wszystkie mecze mistrzostw są na ZDF!

dormio - 11 czerwca 2016, 21:13:21 - *.131.58.130
kanal 245 na nc+

zaglebiak - 11 czerwca 2016, 21:15:40 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
luka potwierdzam właśnie oglądam Anglików z Rosja ...no ale Borka lub Szpaka brakuje hehe...Słowacji bedzie ciężko wyjść z grupy

:-) - 11 czerwca 2016, 21:28:41 - *.146.6.160.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jak już ktoś wyżej napisał - niemieckie ZDF i DAS ERSTE (ARD) pokazują większość meczów ODKODOWANYCH.

str - 11 czerwca 2016, 21:28:47 - *.play-internet.pl
Ale dno żeby tak kodować!!!
Podajcie chociaż jakie mecze są zakodowane??? (Już widzę że łachserdaki zakodowały Anglia-Rosja!!!)

:-) - 11 czerwca 2016, 21:40:18 - *.146.75.85.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dokładnie.
ZDF - kanał 245
Das Erste - 300
Trzeba sobie radzić w tych poronionych czasach kodowanych telewizji i w poronionym kraju, gdzie jakiś chciw y buc wykupuje wszystko co się da i zamyka dostęp.
SPORT DLA KIBICÓW.

ZlocistyR - 11 czerwca 2016, 21:48:10 - *.084.063.pools.vodafone-ip.de
A ja mam Spiele za darmo!! Do boju Polska und Deutschland!!!!

Potok - 11 czerwca 2016, 21:52:11 - *.138.239.142
A na naziemnej tv można oglądać zagraniczne kanały?

luka - 11 czerwca 2016, 22:23:21 - *.centertel.pl
Potok,niestety z naziemnych odbiorników(dvbt)nie złapiesz kanałów niemieckich!Jak ktoś ma starą satelitę(astra)to ściąga francuskie kanały i nie które mecze może pooglądać.A jak ktoś ma ZDF to zobaczy wszystkie mecze euro,bo ten kanał w Niemczech ma wyłączność na transmisję meczów z Francji!

psychofan - 11 czerwca 2016, 22:52:14 - *.interdom.net.pl
nic sie nie stało ,polaki nic sie nie stało

Marco - 11 czerwca 2016, 23:14:55 - *.opera-mini.net (*.0.42.186)
Potok, jeśli mieszkasz nad morzem to złapiesz. Ja mieszkań i mam 8 kanałów niemieckich za darmo w tym Das Erste czy ZDF.

soltys - 11 czerwca 2016, 23:50:12 - *.dynamic.chello.pl
Na poludniu Polski wszystkie mecze na CT Sport. Czeski kanal dostepny z naziemnych nadajnikow.

tomaszek - 12 czerwca 2016, 0:06:09 - *.opera-mini.net (*.11.211.192)
Polonia awans, pewne info.

obserwator - 12 czerwca 2016, 5:51:33 - *.92.249.2
kodziarzy u nas coraz więcej, także telewizyjnych, ale na szczęście mało kto ich łyka.
Dobrze że następne imprezy już przejęła TVP.

polska - 12 czerwca 2016, 7:58:18 - *.matcom.com.pl
hej mecze euro można spokojnie oglądać w niemieckiej niekodowanej stacji zdf, u mnie na dekoderze Polsatu jest pod numerem 470

panpiotr - 12 czerwca 2016, 8:23:13 - *.137.1.211
Tak jest przestawic talerz na astre 19.2 i wszystkie mecze za darmo w hd co prawda po szkopsku ale co tam. P.s. ogolic polaczka przy kazdej okazji 100 zł za ogladanie ech....

a - 12 czerwca 2016, 9:09:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
zachcialo sie demokracji to teraz tak jest, tylko zeby to chociaz byla demokracja i kapitalizm..

Nem - 12 czerwca 2016, 12:46:33 - *.centertel.pl
Na zdf można za free każdy mecz. Na cyfrowym Polsacie też jest

Volcan - 12 czerwca 2016, 12:54:17 - *.bb.sky.com
BBC / BBC two/ ITV na brytyjskiej tv też za darmo, niektóre dekodery mają te programy . Niemieckie ZDF/Das Erste na cyfrowym polsacie 370/371

Boateng - 13 czerwca 2016, 7:16:40 - *.itsa.net.pl
Jak żaden piłkarz z Ekstraklasy wcześniej nie zdobył gola na EURO jak naszego pierwszego gola w historii występów na EURO strzelił Roger?