12 czerwca 2016, 22:50:14 - dyrovski
ME: Niemcy 2-0 Ukraina

W drugim meczu grupy C mistrzostw Europy Niemcy wygrały z Ukrainą 2-0 (1-0). Obie drużyny będą rywalami reprezentacji Polski w kolejnych spotkaniach - z Niemcami zagramy już w najbliższy czwartek o 21:00.

12 czerwca 2016, 21:00 - Villeneuve-d'Ascq (Stade Pierre-Mauroy)
Niemcy 2-0 Ukraina
Shkodran Mustafi 19, Bastian Schweinsteiger 90

Niemcy: 1. Manuel Neuer - 4. Benedikt Höwedes, 17. Jérôme Boateng, 2. Shkodran Mustafi, 3. Jonas Hector - 13. Thomas Müller, 6. Sami Khedira, 18. Toni Kroos, 8. Mesut Özil, 11. Julian Draxler (78, 9. André Schürrle) - 19. Mario Götze (90, 7. Bastian Schweinsteiger).

Ukraina: 12. Andrij Pjatow - 17. Artem Fedećkyj, 3. Jewhen Chaczeridi, 20. Jarosław Rakićkyj, 13. Wjaczesław Szewczuk - 7. Andrij Jarmołenko, 16. Serhij Sydorczuk, 6. Taras Stepanenko, 9. Wiktor Kowałenko (74, 21. Ołeksandr Zinczenko), 10. Jewhen Konoplanka - 8. Roman Zozula (66, 11. Jewhen Sełezniow).

mati96 - 12 czerwca 2016, 22:52:39 - *.dynamic.mm.pl
Muj tato Janusz był na stadionie i widział porażkę tego lenna Polskiego 1-0... I sms dostałem i mms że w dogrywce wygrali.. Szkoda że Klose już nie gra w reprezentacji. Z Irlandią PŁn też wygrają.

No i to jest to.
Mistrzowie świata grają w swoim stylu. Ukraina miała szansę, ale gol ze spalonego byłby.
Niemcy to co innego, oni w finezyjny sposób zagrozili Ukrainie.
Neuer ma czyste konto, widać jego potencjał.
Niemcy to cały czas mój faworyt, także u kobiet.

fff - 12 czerwca 2016, 23:08:17 - *.dip0.t-ipconnect.de
ciezko bedzie, ukraina bardzo dobrze pechowo przegrali mogli spokojnie co najmniej zremisowac. 1 punkt w nastepnych 2 meczach bedzie duzy sukces. ciezko bedzie wyjsc z grupy

Rafał - 12 czerwca 2016, 23:13:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mecz polaków a ten to jak 2 inne dyscypliny. W meczu polaków człapanie i ciągłe błędy a tu szybkie tempo akcja za akcje. Po tym meczu tylko sie utwierdziłem że teraz 2 porażki polaków.

axa - 12 czerwca 2016, 23:18:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oho cebuloza już w komentarzach ma bol dupci XD @fff wiesz ze wyszlismy juz z grupy bo wychodza 3 zespoly obecnie z grupy? majac 3 pkt na 99% wyszlismy a ukraina zagrała na poziomie irlandii

@Rafał - 12 czerwca 2016, 23:28:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Rafał
Odnosząc się do dzisiejszego spotkania polaków, a tego, nie możesz powiedzieć właściwie nic złego. Zarówno nasza gra i Niemców była na podobnym poziomie. Jedyną różnicą była jedynie celność dośrodkowań...bo u nas była rzeczywiście słaba, ale prócz tego pisząc "Mecz polaków a ten to jak 2 inne dyscypliny" ukazujesz jedynie swoją głupotę oraz ignorancję, gdyż najzwyczajniej w świecie nie chcesz przyznać się do dobrej gry polaków, lub starasz się dowartościować przez takie idiotyczne komentarze...nawet trochę mi Ciebie żal.

obiektywny - 12 czerwca 2016, 23:29:47 - *.dynamic.chello.pl
axa: jak sie nie wie czegos to sie nie wypowiada wychodza 4 z 6 ekip ktore zajma 3 miejsce w grupie... i jak by ukraina zagrala na poziomie irlandii to byloby 5:0

Fryzjer - 12 czerwca 2016, 23:36:31 - *.play-internet.pl
Niemcy-Polska 6-0 bez mydla. Przeciez w Polsce nie ma kto nawet prosto pilki kopnac. Patrzmy troche rozsadnie i obiektywnie na swiat.

Rafał - 12 czerwca 2016, 23:41:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Skoro ty uwazasz ze gra polakow i niemcow byla na podobnym poziomie to nie mam pytań hahahaha.

Thorgal - 12 czerwca 2016, 23:42:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zinczenko i Kowalenko - z tej mąki będzie chleb i to bardzo dobry.
Ps. Kto ogląda Euro na Erste i Zdf? Aż się zdziwiłem że Polsat nie zablokował tych kanałów na swoim dekoderze.
Ps2 - drugi raz się zdziwiłem jak wczorajszy mecz Walia - Słowacja kobitka komentowała.

zaglebiak - 12 czerwca 2016, 23:48:52 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Wiecie co wyróżnia drużynę klasową ? że mając mało sytuacji strzela bramkę nie nie zawsze ładnie grając a tacy są Niemcy...Polska dzis grała piękniej no ale za wrażenie artystyczne nie ma punktów...ciekawi mnie jak zagramy drugi mecz z takim przeciwnikiem z 4 dniami przerwy

Radar - 12 czerwca 2016, 23:51:04 - *.play-internet.pl
Wygrac tylko 1-0 z amatorami z Polnocy, to trzeba byc mizernym pieknie. Niemcy nas sprowadza na ziemie.

@Rafał - 12 czerwca 2016, 23:54:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Rafał
Ja nawet po Tobie nie oczekuje, że zadasz mi pytania. Jedynie staram się ukazać Ci jak bardzo przepełniony jesteś złością i nienawiścią ku swoim współbratymcom. Nawet jeśli uważasz, iż gra polaków jest o tyle co słaba, to powinieneś ukazać choć trochę patriotyzmu.

Rafał - 13 czerwca 2016, 0:06:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jestem obiektywny i mam rację o czym się przekonasz już w czwartek kiedy Niemcy wygrają z polakami a to samo zrobią pare dni póżniej ukraincy. Obiektywizm nazywasz nienawiścią ochłoń.

Mati - 13 czerwca 2016, 0:16:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Niezłe jaja - gra Polaków podobna do Niemców, tyle że Niemcy nie mierzyły się z Irlandią Północną...

Rafał - 13 czerwca 2016, 0:22:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mati no jaja jeszcze pare dni poczytamy takie opinie z kosmosu az do czwartku jak ich niemcy sprowadza na ziemie.

bb - 13 czerwca 2016, 0:49:01 - *.internetunion.pl
Od 70 minuty ten mecz to dla mnie była komedia. Ukraina broniła się na poziomie słynnego "presingu Iwańskiego". Człapali jak muchy w smole, zero agresji. Nie wiem czy to słabszy dzień czy też fatalne przygotowanie motoryczne. A może hołd dla Niemiec za wsparcie na Ukrainie? Pokażą następne mecze. Jak dla mnie Ukraina zagrała bardzo słabo (ok 60% celnych podań), Niemcy solidnie. Jednak końcówka pierwszej połowy pokazała, że jak Niemców zaatakuje się 5-6 graczy to mają od razu panikę i pożar w obronie. Obaj rywale do ogrania, ale szczególnie z niemcami musimy zagrać lepiej niż dzisiaj

@Rafał - 13 czerwca 2016, 0:55:18 - *.b-ras2.cld.dublin.eircom.net
Zal mi ciebie, musisz byc naprawde nieszczesliwym czlowiekiem.

@Rafał - 13 czerwca 2016, 0:58:40 - *.b-ras2.cld.dublin.eircom.net
Pisze to dlatego bo wszystkie twoje wypowiedzi na tej stronie sa negatywne. Albo trollujesz, albo jestes chory psychicznie.

Polak - 13 czerwca 2016, 1:25:55 - *.adsl.inetia.pl

Kurde, podobno Ukraińcy zrobią nam rzeź...

asd - 13 czerwca 2016, 6:20:58 - *.173.3.21.tesatnet.pl
Po co mu odpisujecie? Przecież ten cały Rafał to pierwszy malkontent i hejter tej strony.

udar - 13 czerwca 2016, 7:37:22 - *.internetdsl.tpnet.pl
dawno nie widziałem tak dobrze grającej polskiej ekipy, tak dobrze poukładanej taktycznie. Ciężko strzelić bramkę gdy przeciwnik broni się całą drużyną a pierwsze wyjście z własnej połowy ma w 66-tej minucie, Niemcy też by w tej sytuacji nic nie wycudowali. Natomiast powyżej widzę głównie posty samych wróżbitów, trenerów, cudotwórców i innych jasno i wszech widzącowiedzących, DO BOJU POLSKO

Fur - 13 czerwca 2016, 8:23:58 - *.113.106.117
Niemcy to wirtuozja

asder - 13 czerwca 2016, 9:33:40 - *.internetdsl.tpnet.pl
udar - Polacy owszem grali dobrze ale pamiętaj że Irlandczycy to byli kelnerzy, takie sytuacje (pierwsza) jak Milik to strzela sie z zamkniętymi oczami ale to nie przypadek że go wygwizdują w Holandii takich sytuacji ma co nie miara ( mecz z Holandią ). Jeśli zagrają tak z Niemcami to powiem wtedy że są nieźli ..

Piotrek_S - 13 czerwca 2016, 9:33:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Niemcy sporo szczęścia mieli. Obrona u nich nie jest monolitem tak jak i u nas. Pomoc i napad solidnie, więc w czwartek wygra ten kto będzie skuteczniejszy pod bramką i popełni mniej błędów w obronie.Polacy na razie mało skuteczni, ale może się w każdej chwili zmienić. Polskę stać na zwycięstwo w tym meczu.Mamy klasowych piłkarzy.

Miki - 13 czerwca 2016, 9:56:14 - *.jmdi.pl
I dobrze bardzo dobry wynik! Brawo Niemcy, Ukraina to jest mocna ale jak się ją finansuje !!!

Arek - 13 czerwca 2016, 10:11:09 - *.adsl.inetia.pl
Jeśli hejt to obiektywizm to ja nie mam pytań. Poza tym ci Niemcy wcale nie grali nic specjalnego. Ukraina ich przycisnęła i już w dupach im się paliło. Wiadomo, że to był pierwszy mecz, a Niemcy to drużyna turniejowa, ale my we wcześniejszym meczu wcale nie graliśmy źle, jak tu jakiś gamoń Rafał próbuje wszystkim wmawiać. Niemcy moim zdaniem wcale też super nie grali, a najlepszy moment mieli w I połowie, pierwsze 20 czy 30 minut.

udar - 13 czerwca 2016, 10:24:49 - *.internetdsl.tpnet.pl
@ASDER: mówisz, że to byli kelnerzy, średnia wieku Irlandii to bodajże 27 lat, kiedy oni byli tymi kelnerami? przed przyjazdem Polaków do Irlandii? Ja mecz oglądałem, Ty chyba miałeś włączony tv. Wiem, że jesteś Polakiem i zaangażowanym kibicem, tak jak moja żona, ona zawsze na koniec meczu zapyta: którzy to nasi?

Rafał - 13 czerwca 2016, 12:12:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Arek tumanie jeszcze kilka dni możesz ten swój bełkot wypisywać potem zamilkniesz jak przyjdą 2 porażki.

do Rafałka - 13 czerwca 2016, 12:46:22 - *.centertel.pl
A Ty tumanie nie znikniesz nawet jak wygraja te dwa mecze! Tacy jak Ty całe życie sa nieszczęśliwi i tylko innym życie trują.

jacOl - 13 czerwca 2016, 12:47:18 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Z 3 pkt to można awansować na 99%, ale z dodatnim bilansem bramkowym. Przy marnym 1:0 z Irlandią i dwoma porażkami to na 99% jedziemy do domu. A zatem Polska musi zdobyć jeszcze 1 pkt.

udar - 13 czerwca 2016, 13:09:18 - *.internetdsl.tpnet.pl
te wszystkie posty od dzieci to trochę obciach, nie uważacie?

max29 - 13 czerwca 2016, 13:16:50 - *.204.33.165
Bjorn Kuipers sędzią meczu Polska - Niemcy. Do przewidzenia bo Brych dostał Anglia - Walia.

Oser - 13 czerwca 2016, 15:22:42 - *.dynamic.chello.pl
kurde ile tu hejterow ludzie idzcie na dwor przewietrzyc sie bo debilami jestescie jak w Polske nie wierzycie, a jak bylo na eME jak Polska wygrala 2:0, tez bylo od zaje..ania niedowiarkow a potem nagle zadnego hejtu, jak chcecie by Niemcy wygrali to kibicujcie im

Adam - 13 czerwca 2016, 15:51:49 - *.play-internet.pl
Hejt ??? Widzę ze to nowe słowo klucz majace zamknac usta przeciwnikowi. Zero merytoryki.
Ukraina zagrała bardzo dobre spotkanie. Troche opadli z sił ale generalnie czarno to widzę.
Polacy grali słabo. Irlandia zezwolila na wejscie w okolice pola karnego a potem zero pomysł na grę.

kas - 13 czerwca 2016, 16:00:57 - *.play-internet.pl
a mnie wisi kto wygra,byle by mecz był dobry

@Adam - 13 czerwca 2016, 17:15:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Weź, człowieku, a co można zrobić, jak 4 czy 5 rywali w polu karnym blokuje dostęp do bramki? Irlandia wystawiła 9 defensywnych graczy, bramkarza i 1 napastnika. Skontrować ich było niemożliwością, bo po prostu nie było z czego. Niemcy na pewno bardziej się odsłonią i dadzą nam bardziej rozwinąć skrzydła. Do zobaczenia w komentarzach w czwartek ok. 23 Ano tak, pewnie zmienisz nick i będziesz ekscytował się dobrą postawą naszych - to takie polskie ;].

Radomiak - 13 czerwca 2016, 17:39:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bez kitu Polakowi to ciezko dogodzic .... widzę ze aby zadowolić opasów monitorowych to Reprezentacja Polski musiałaby wygrać 15-0 w tym Lewandowski powinien strzelić 9 bramek i 2 z przewrotki przy rzucie karnym ....

LEO - 13 czerwca 2016, 18:28:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl