13 czerwca 2016, 2:27:40 - dyrovski
Copa América Centenario: Występ Kevina Lafrance'a w reprezentacji Haiti

Kevin Lafrance (Chrobry Głogów) zagrał w reprezentacji Haiti w swoim ostatnim meczu rozgrywanego w USA Copa América Centenario, który zakończył się porażką 0-4 (0-2) z Ekwadorem. 26-letni obrońca rozpoczął spotkanie w wyjściowym składzie, a w 71. minucie zmienił go Max Hilaire. Na ławce rezerwowych Haiti pozostał Wilde-Donald Guerrier (Wisła Kraków).

13 czerwca 2016, 0:30 - East Rutherford (MetLife Stadium)
Ekwador 4-0 Haiti
Enner Valencia 11, Jaime Ayoví 20, Christian Noboa 57, Antonio Valencia 78

żółte kartki: Kevin Lafrance, Romain Genevois (Haiti).

sędziował: Gery Vargas (Boliwia).
widzów: 49 438.

Haitańczycy nie wywalczyli awansu do ćwierćfinałów. W drugim z dzisiejszych meczów grupy B Brazylia zagra z Peru.

Tabela grupy B:

1. Ekwador   3  5  6- 2
2. Brazylia  2  4  7- 1
3. Peru      2  4  3- 2
4. Haiti     3  0  1-12

Jatu - 13 czerwca 2016, 2:36:19 - *.dynamic.chello.pl
Mecz wyglądał ewidentnie na ustawkę na konkretny wynik. Po golu na 4-0 sędziowie w zasadzie w każdej sytuacji do końca meczu gwizdali spalonego (większość niesłuszna). Do tego zachowanie obrońców Haiti i indolencja napastników Ekwadoru... Jak Martinez w sytuacji sam na sam ewidentnie celował daleko obok bramki... Ehhh...

NieMamRacj - 13 czerwca 2016, 9:03:11 - *.bb.sky.com
Macie błąd w tabeli. Brazylia ma lepszy bilans bramkowy od Peru, ale w bezpośrednim pojedynku w plecy. Brazylia poza Copa America.

jjo - 13 czerwca 2016, 9:35:38 - *.bialapodlaska.vectranet.pl
Peru wygrało z Brazylią 1-0 dziś w nocy i rzeczywiście Brazylia wyeliminowana. Peru wygrało grupę. Ekwador drugi. Brazylia trzecia i rozpacz w kraju kawy.

do niemamr - 13 czerwca 2016, 12:19:30 - *.31.ftth.classcom.pl
w tabeli nie ma błędu po prostu była wrzucona przed rozegraniem meczu Brazylia-Peru zwróć uwage na ilość rozegranych meczów

LEO - 13 czerwca 2016, 18:41:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl