15 czerwca 2016, 16:49:41 - MichalMKS
ME: Ondrej Duda wystąpił w reprezentacji Słowacji

Pomocnik Legii Warszawa Ondrej Duda wystąpił w reprezentacji Słowacji w wygranym 2-1 (2-0) meczu grupy B mistrzostw Europy przeciwko Rosji. 21-letni zawodnik na boisku przebywał do 67. minuty, kiedy to zmienił go Adam Nemec.

15 czerwca 2016, 15:00 - Villeneuve-d'Ascq (Stade Pierre-Mauroy)
Rosja 1-2 Słowacja
Dienis Głuszakow 80 - Vladimír Weiss 32, Marek Hamšík 45

żółta kartka: Ján Ďurica (Słowacja).

sędziował: Damir Skomina (Słowenia).
widzów: 38 989.

Cały mecz na ławce rezerwowych spędził były bramkarz Legii Warszawa Ján Mucha.

W drugim spotkaniu grupy B jutro o 15:00 w Lens Anglia zmierzy się z Walią.

Jddjd - 15 czerwca 2016, 16:54:22 - *.satfilm.com.pl
Poziom gry i sędziowania na euro jest bardzo wysoki.Rosjanie po prostu nie wyszli z szatni na pierwszą połowę dlatego przegrali mecz. Grupa jest ciekawa . Emocje będą do końca.

' - 15 czerwca 2016, 16:58:33 - *.146.64.151.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nie wiadomo, czy Słowacja taka dobra, czy ruskie tak cienko grają.

AntyRus - 15 czerwca 2016, 17:13:02 - *.centertel.pl
Brawo Slowacja. Ruskie dopiero w drugiej polowie sie obudzily he i nie dali rady,3pkt dla Slowacji zasluzone.

Rafał - 15 czerwca 2016, 18:03:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
3 punkty dla slowacji zasłuzone ? chyba chory jstes. Fuks słowaków a cała 2 druga połowa to obrona częstochowy.

jdh - 15 czerwca 2016, 18:08:08 - *.play-internet.pl
Czego sie można spodziewać gdy nie ma Dzagoyeva i Arshavina, Pavluchenki,Zhirkova?
To tak jak u nas brak Piszczka,Krychowiaka i Lewandowskiego. Ta sama skala braków

Jodłowski - 15 czerwca 2016, 22:03:43 - *.dynamic.chello.pl
Jak Byś Chciał Wiedziec To Pavyluchenko i Arshavin od dawna już nie grają w Rep.Rosji

Bartt - 16 czerwca 2016, 2:54:50 - *.emiter.com
@Rafał - ty chyba nigdy nie widziałeś "obrony Częstochowy". Rosjanie przycisnęli tylko w ostatnich 15 minutach a sytuacja po której strzelili bramkę była jedyną dogodną sytuacją jaką stworzyli. To już Albania w meczu z Francją (mimo iż też broniła się przez większość meczu) stworzyła więcej klarownych sytuacji niż Rosja w meczu ze Słowacją.

Białystok - 16 czerwca 2016, 3:01:15 - *.elpos.net
Cieszy, że Duda gra i to w tak silnej kadrowo kadrze Słowacji. Wyciągnięcie go z Koszyc to był strzał w dziesiątkę Legii. W Legii gral na nie swojej pozycji, dlatego tak cienko mu szło. Buduje, że w ESA gra grajek podstawowego składu rep. Słowacji.

LEO - 16 czerwca 2016, 16:56:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl