25 czerwca 2016, 23:31:51 - koofel
ME: Portugalia rywalem Polski w 1/4 finału

Portugalia wygrała po dogrywce 1-0 (0-0, 0-0, 0-0) z Chorwacją w meczu 1/8 finału mistrzostw Europy i zmierzy się z Polską w ćwierćfinale. Spotkanie odbędzie się 30 czerwca o 21:00 w Marsylii.

25 czerwca 2016, 21:00 - Lens (Stade Bollaert-Delelis)
Chorwacja 0-1 pd. Portugalia
Quaresma 117

Chorwacja: 23. Danijel Subašić - 11. Darijo Srna, 5. Vedran Ćorluka (120, 9. Andrej Kramarić), 21. Domagoj Vida, 3. Ivan Strinić - 14. Marcelo Brozović, 10. Luka Modrić, 19. Milan Badelj, 7. Ivan Rakitić (110, 20. Marko Pjaca), 4. Ivan Perišić - 17. Mario Mandžukić (88, 16. Nikola Kalinić).

Portugalia: 1. Rui Patrício - 21. Cédric Soares, 3. Pepe, 4. José Fonte, 5. Raphaël Guerreiro - 10. João Mário (87, 20. Quaresma), 23. Adrien Silva (108, 13. Danilo Pereira), 14. William Carvalho, 15. André Gomes (50, 16. Renato Sanches) - 17. Nani, 7. Cristiano Ronaldo.

żółta kartka: William Carvalho.

sędziował: Carlos Velasco Carballo (Hiszpania).
widzów: 33 523.

Mistrzostwa Europy Francja 2016 - wyniki, strzelcy, terminarz

gb - 25 czerwca 2016, 23:32:38 - *.opera-mini.net (*.206.9.32)

polska - 25 czerwca 2016, 23:33:20 - *.matcom.com.pl
wielu ludzi już widziało Chorwację w 1/4,a tu zonk. fajnie=)

Ha - 25 czerwca 2016, 23:33:30 - *.static.ip.netia.com.pl
Szkoda

Tar - 25 czerwca 2016, 23:33:33 - *.static.espol.com.pl
Rywal łatwiejszy od Chorwacji będzie dobrze

abc - 25 czerwca 2016, 23:33:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobry wynik dla Polski. Chorwacja jest nieobliczalna a Portugalia przewidywalna...

Szkoda Chorwatów ...
Na pewno będzie ciekawie ...a gwiazdorek CR7 na pewno nie będzie miał tak fajnie jak mu się wydaje

Tony - 25 czerwca 2016, 23:35:19 - *.res.bhn.net
Super CR7 przeciwko Polsce bedzie super mecz anie tam Croatia cienisy !!!
Polska w polfinale !!!

sdl - 25 czerwca 2016, 23:35:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
damy radę, Krystyna nic nam nie zrobi ;)

... - 25 czerwca 2016, 23:36:48 - *.229.22.14
Czas na rewanż!!!

on - 25 czerwca 2016, 23:37:39 - *.ipv.net.pl
Finał Polska-Francja to się czuje po prostu.

się zapowi - 25 czerwca 2016, 23:38:28 - *.bialnet.pl
No to finał Euro Francja-Belgia

Milena - 25 czerwca 2016, 23:39:08 - *.plock.mm.pl
Portugalia Zjedzie Polaków pięć do zera!!

Piotrek_S - 25 czerwca 2016, 23:41:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Lepiej być nie mogło! My wierzymy w półfinał. Chorwatom zabrakło wyrafinowania. Polska-Szwajcaria dziś był najlepszym meczem 1/8 a Portugalia jest do przejścia.

mz - 25 czerwca 2016, 23:53:12 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Portugalia to ten sam poziom co Szwajcaria. Stawiam na dogrywkę i karne dla nas.

indiwiduum - 25 czerwca 2016, 23:54:36 - *.146.6.99.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Cala Chorwacja wygrala z Hiszpanią i odlecieli

Kongo - 25 czerwca 2016, 23:59:28 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Fajnie, że Portugalczycy też mają w nogach te 120 minut więc wynik wręcz idealny.
Mają gwiazdy światowego formatu wielkie indywidualności które potrafią z piłką robić cuda jak Quaresma, Ronaldo czy Nani jednak to nie jest kolektyw da rade ich pyknąć.

Thorgal - 26 czerwca 2016, 0:08:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pipi - Każdy kto ma satelitę ma ZDF. Też tam oglądałem, jak i całe Euro (oprócz meczów Polski). Nawet mają kobitkę komentatora.

Alien - 26 czerwca 2016, 0:17:12 - *.dynamic.chello.pl
Wygrajcie dla nas ! Za Paulete i 4:0 w Korei ! Niech placze nie tylko Ronaldo !

cc - 26 czerwca 2016, 0:33:47 - *.243.85.119
Portugalia jest spokojnie do rąbnięcia. Nic nie pokazywali w grupie, totalnie nic i to w słabiutkiej jednej. Z Chorwacją byli dużo gorsi. 1/2 jak najbardziej realna! o ile nasi wyłączą Krystynę z gry to będzie ok.

QTM - 26 czerwca 2016, 0:36:48 - *.224.47.22
Chorwacja umoczyła podręcznikowo wręcz. Portugalia kompletnie nic nie grała, a ci się dali 5 min przed końcem skontrować i jeszcze dopuścili do prostopadłego podania w miejscu gdzie nie miało ono prawa dojść do celu.
Ale to i lepiej dla nas bo Portugalia wydaje się być odrobinę mniej wymagającym przeciwnikiem niż Chorwaci.

+30 - 26 czerwca 2016, 0:56:24 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Jazda z Krysiami Polacy jazda z krysiami

cc - 26 czerwca 2016, 1:08:27 - *.243.85.119
Oczywiście, że Portugalia jest mniej wymagającym przeciwnikiem. Oprócz CR7 i może Pepe nie mają wybitnych zawodników, a co są warci pokazali już w jednej z najsłabszych grup na Euro, z Islandią, Austrią i Węgrami. Chorwacja dużo lepsza. O wiele lepszy przeciwnik dla nas aniżeli Chorwacja! Wystarczy CR7 unieszkodliwić i będzie można awansować spokojnie do 1/2!

gera - 26 czerwca 2016, 1:25:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Grajkiem CR7 zajmie się pan piłkarz MP2 i pozamiatane.

a - 26 czerwca 2016, 1:25:31 - *.146.5.48.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
No to mamy Kena... Miejmy nadzieję, że nasza obrona utrzyma poziom i nie odpuści mu krycia - jak Węgrzy i słabsze drużyny z PD i LM.

J - 26 czerwca 2016, 1:38:57 - *.opera-mini.net (*.134.156.125)
Balonik nie pęka! To do tych wszystkich malkontentów. Dodam do tego że po porażkach byłem ,i będę wierny

35t - 26 czerwca 2016, 1:40:53 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl
Chyba jesteśmy faworytem

thc - 26 czerwca 2016, 2:50:19 - *.146.64.74.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Pazdan bedzie kryl Ronaldo!

tom1303 - 26 czerwca 2016, 7:29:23 - *.dynamic.mnet-online.de
Dobrze, ze byla dogrywka - tez beda zmeczeni. Mecz moze nudny ale taktycznie ciekawy. Portugalia zagrala tak samo jak my z Niemcami. Krystyna grala wczoraj jak do tej pory Levy - dla dobra druzyny.

cygan - 26 czerwca 2016, 7:29:46 - *.231.6.174.koba.pl
Piszecie że Portugalia nic nie gr, a co niby My gramy. U nas w ataku biegają tacy sami impotenci jak u nich. Mecz na remis ze wskazaniem na Portugalię.

ksS - 26 czerwca 2016, 7:55:12 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
Kto wie na ile Portugalczycy sobie przypomnieli jak się gra w piłkę czy mieli zwyczajnie swój dzień konia. Przy tej drabince Chorwacja była murowanym kandydatem do finału a tu proszę, do tej pory niemrawa Portugalia odpaliła faworytów. Otwiera się przed naszymi na prawdę wielka szansa.

rafalski - 26 czerwca 2016, 8:14:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dziękujemy ci Chorwacjo,że z naszej drabinki pogoniłaś Hiszpanię i potem położyłaś się Portugali

Yoda1908 - 26 czerwca 2016, 8:21:20 - *.toya.net.pl
Myślę że wygramy że Polska będzie w półfinale dobrze że Portugalia a nie Chorwacja, bo z Chorwacją byłoby ciężko.Taką grą jaką gra Portugalia to myślę że Polska wygra 1:0

bis - 26 czerwca 2016, 8:22:22 - *.146.70.209.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Najbrzydszy mecz mistrzostw.
Gra z obu stron zachowawcza/na zero z tyłu/, bez sytuacji bramkowych. Grali tak jakby umówili się na rzuty karne. Emocje dopiero na 3 minuty przed końcem dogrywki.
Przed Portugalią jednak bym przestrzegał. Mimo że fuksem wyszli z grupy, a teraz szczęśliwie wygrali, to być może dopiero teraz się rozkręcają. Polacy mają szansę zweryfikować grę Portugalii.

jasnowidz - 26 czerwca 2016, 8:32:41 - *.uznam.net.pl
Jak Pazdan będzie pilnować CR7 to ten ogra go z każdej strony

Scout - 26 czerwca 2016, 8:55:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda. Znów fuksem wygramy i awansujemy i plebs będzie się podniecał.

Taka prawd - 26 czerwca 2016, 9:53:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
I co jest madrale? Razem z weszlo tak sie cieszyliscie, ze Polsat ma Euro i nie bedziecie musieli sluchac Szpaka, a teraz Polsat chce stowke za Euro i jednak honor w kieszen i TVP, albo zetdeefy?

i dobrze - 26 czerwca 2016, 9:59:31 - *.173.3.21.tesatnet.pl
a hejterzy i malkontenci coraz bardziej schowani w swoich norach.

kas - 26 czerwca 2016, 11:01:18 - *.play-internet.pl
Pauleta był gorszy od Ronaldo,ale pewnie połowa piszących o tym nie pamięta ha ha

kas - 26 czerwca 2016, 11:03:58 - *.play-internet.pl
i czy wy nie widzicie tej kopaniny,która we Francji się odbywa?Zawodnicy za miliony euro mają problem z trafieniem w światło bramki,żenada

demolka - 26 czerwca 2016, 11:15:23 - *.dynamic-ww-02.vectranet.pl
Jesli polska nie zagra konkretnego meczu i nie szczeli bramki w ciągu 90mint.polska przegra niestety..Radze zrobic zmiany w ataku Stępinski niech wejdzie na te 30!minut chociaż

Paździoch - 26 czerwca 2016, 11:33:48 - *.toya.net.pl
Minister Obrony Narodowej zneutralizuje Krysię. Nadąsanemu żelikowi odechce się piłki

takaprawda - 26 czerwca 2016, 11:34:17 - *.bialnet.pl
Portugalia samymi remisami może dojść do półfinału ME

Świerzyn - 26 czerwca 2016, 11:48:49 - *.gdynia.mm.pl
My nic nie gramy, tylko farcimy. Portugalia nic nie gra, tylko farci. Będzie fajny mecz:-) My mamy żelazną obronę, a Portugalia jest zabójczo skuteczna - w meczu z Chorwacja 2 celne strzały i jeden gol;-)

harni - 26 czerwca 2016, 11:49:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
kung fu Pazdan czek na Ciebie grzywka...

Robert - 26 czerwca 2016, 11:51:52 - *.olsztyn.vectranet.pl
Łatwo nie będzie ale coraz bardziej wierzę w naszych piłkarzy.

kriss - 26 czerwca 2016, 12:16:01 - *.play-internet.pl
Krystyna i wszystko jasne

Obrzydliwy - 26 czerwca 2016, 12:18:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Chyba lepsze rozwiązanie niż Chorwacja ?

bis - 26 czerwca 2016, 12:18:42 - *.146.70.209.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@demolka i inne gimbusy
Do szkoły marsz- uczyć się ortografii !!!...a potem na forum/by go nie zaśmiecać/.
"polska ", " szczelać"!!!-/czy swoje imiona i nazwiska też piszecie z małej litery?/.

Loza S. - 26 czerwca 2016, 12:23:10 - *.dynamic.dsl.as9105.com
miala byc Hiszpania... ale los bardziej nam sprzyja w czwartek rano lot do Nimes a wieczorem meczyk jestem geniuszem !do cwierc finalow przewidzialem zobaczymy jak dalej

gregor102 - 26 czerwca 2016, 12:38:18 - *.7-4.cable.virginm.net
Łatwo raczej nie będzie, ale dzięki waleczności i zaangażowaniu naszych, przejdziemy Portugalię mam nadzieję.

cytryna - 26 czerwca 2016, 12:38:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
my gramy w kratkę: wygrana, remis, wygrana, remis, czas na wygraną...

TP - 26 czerwca 2016, 14:52:29 - *.dynamic.chello.pl
Portugalia robi dużo szumu, w grupie też nie pokazała nic wielkiego, więc jest do przejścia. Trzeba zagrać bardzo czujnie, odciąć od gry krystynę, naniego i quaresmę, a polska defensywa to potrafi zrobić. Pokonaliśmy ich swojego czasu w eliminacjach do ME 2008, było wtedy 2-1 i teraz będzie tak samo. A zobaczyć płaczącą krystynę - bez cenne.

pipi - 26 czerwca 2016, 15:08:16 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Mecz Por.-Chorwacja był bardzo słaby.
Szwajcaria i Polska (1 połowa) to w porównaniu z nimi mistrzowie.
Co do Lewego i Milika ciężko coś mądrego powiedzieć. Dopóki zespół wygrywa może najlepiej zamknąć temat.
Wielcy wygrani to Pazdan, Błaszczykowski, Fabiański. Ogólnie całej reprezentacji wielkie brawa.
Dziwnie układa się nam ta drabinka finałowa. Niby łatwo ale to tylko złudzenie. Polska-Walia w półfinale?
Fajnie pomarzyć.
Pozdr. Thorgal.

karo - 26 czerwca 2016, 15:58:10 - *.dynamic.chello.pl
potrzebuje ktoś bilety?

Zaki - 26 czerwca 2016, 19:06:13 - *.dynamic-ww-11.vectranet.pl
Dokopiemy im tak jak ostatnio w Chorzowie kiedy 2 gole wwalił Ebi Smolarek.

Mistrzek - 26 czerwca 2016, 19:53:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Raczej przegramy, Adaś Nawałka ciągle wstawia Mączyńskiego, a przez to gramy w 10.

LEO - 26 czerwca 2016, 21:13:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szokujemy Świat więc czemu nie w grupie ich gra była łagodnie mówiąc średnia

magic - 26 czerwca 2016, 23:09:00 - *.152-19-135.mc.videotron.ca
byle nawalka nie wzial na boisko peszkina , ktory powinien zostac w polandzie. a reszta zawodowcow musi gryzc trawe tak jak czerwone diably w meczu z naszymi bratankami. tylko wtedy orelki nasraja na ronaldo i zrobia mu nowa inspiracje na fryzure do nowego sezonu.

tommy - 27 czerwca 2016, 15:21:00 - *.181.160.250
Nie wiem dlaczego tak się niektórzy cieszą, Portugalia to wymagający rywal. Ronaldo może wygrać ten mecz Portugalczykom, tak jak nam Błaszczykowski. Starcie gigantów i dwóch osobowości. Czy gra naszego ataku może być języczkiem u wagi? W obronie Portugalii gra twardy Pepe. To może być super pojedynek, oby ze szczęśliwym dla nas zakończeniem. Mamy medale olimpijskie i mistrzostw Świata obyśmy uzupełnili je medalem mistrzostw Europy. Uważam, że gdyby nie Kuba, to już by nas tam nie było. To za niego PSG powinno wyłożyć 45 mln euro.