[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

 


27 czerwca 2016, 23:10:01 - dyrovski
Mariusz Magiera odchodzi z Górnika

Mariusz Magiera nie podpisał nowej umowy z Górnikiem Zabrze. 31-letniemu obrońcy 30 czerwca kończy się kontrakt i definitywnie opuści on zabrzański klub - poinformowała oficjalna strona klubu "GornikZabrze.pl".

Magiera w barwach Górnika rozegrał 147 spotkań w Ekstraklasie i strzelił dziewięć goli.

Ponadto poinformowano, że Aleksander Kwiek podpisał z klubem nowy, dwuletni kontrakt. 33-letni pomocnik jeszcze dziś dołączył do drużyny, która przebywa na zgrupowaniu w Rybniku-Kamieniu.

REKLAMA

- - 27 czerwca 2016, 23:11:31 - 70-202.ilabs.pl
do bruk betu

koss - 27 czerwca 2016, 23:13:07 - 94-72-116-174.marsoft.net
Zapraszam do Łęcznej. Byłby nareszcie wykonawca stałych fragmentów

tojestnied - 27 czerwca 2016, 23:15:31 - bzm36.neoplus.adsl.tpnet.pl
jakim prawem ten sabotażysta kwiek zostaje w Górniku. Teraz widać że w klube NIC się nie zmieniło i z takim MARNYM zarządzaniem będziemy wegetować w tej pierwszej lidze wiele lat.

bielik - 27 czerwca 2016, 23:19:03 - 89-75-161-231.dynamic.chello.pl
@koss Też bym chciał ale niestety nie po to sciągali Jareckiego i zatrzymali Leandro, żeby brać jeszcze jednego lewego obrońcę.

REKLAMA

Koko - 27 czerwca 2016, 23:33:03 - 87-204-40-21.static.ip.netia.com.pl
Czyżby Podbeskidzie??????;-);-);-);-)

kks - 27 czerwca 2016, 23:33:19 - 83.218.116.2
Mariusz Magiera w Sandecji pewne info

koss - 27 czerwca 2016, 23:53:24 - 94-72-116-174.marsoft.net
@bielik Zdecydowanie wolałbym Magierę niż Jareckiego. Chyba, że Jarecki grałby na pomocy.

Bender - 27 czerwca 2016, 23:56:14 - 193-22-83-68.komster.pl
Stałe fragmenty w Łęcznej (oprócz rzutów karnych) będzie wykonywał Szymon Drewniak. W Chrobrym radził sobie z tym wybornie.

needle - 28 czerwca 2016, 1:33:01 - 178-36-48-125.adsl.inetia.pl
@Kks*
Czyżby SANDECJA taki mocny skład szykowała...?
IGła
* Nie wiem co to za nick, skąd piszesz i ile w tym prawdy :x

MichałKSG - 28 czerwca 2016, 5:36:09 - 83-238-238-186.adsl.inetia.pl
Magiera - świetny piłkarz ..... ale jakieś 5 lat temu. Obecnie kontuzja goni kontuzję - więcej nie gra niż gra. Dzięki za grę w Górniku i powodzenia

maks - 28 czerwca 2016, 7:23:35 - 247-144.beskidmedia.pl
jest już dogadany w Podbeskidziu

Damian76 - 28 czerwca 2016, 7:50:39 - rev-217.17.39.2.atman.pl
Dziękujemy Mariusz ! powodzenia, zdrowia !

Jasio - 28 czerwca 2016, 8:44:17 - CMPC-089-239-107-054.CNet.Gawex.PL (192.168.253.135)
Trzeba szukać innych...

slim - 28 czerwca 2016, 9:16:12 - 88.220.154.34
takim składem to Górnik ma pewny awans.
Ruben Jurado
Cerimagić, Kwiek, Plizga
Grendel, Przybylski
Kosznik, Kopacz, Danch, Sadzawicki
Kasprzik

REKLAMA

Slim fast - 28 czerwca 2016, 9:22:25 - n12-04-02.opera-mini.net (46.134.156.125)
Pewny awans ze swoim składem to miała wczoraj Anglia

gosc - 28 czerwca 2016, 9:43:14 - host-n1-101-58.telpol.net.pl
Na ta chwile to Rubena Jurado nie ma, Plizga i Grendel nie chca juz grac w Gorniku, Kosznik to emeryt co rok w pilke nie gral a Kwiek i Przybylski to pilkarscy emeryci w tym jeden z nich slynie z niesportowego trybu zycia.Jak z tego bedzie awans ... to sami sobie dopowiedzcie.

Tomi - 28 czerwca 2016, 10:18:42 - user-94-254-178-213.play-internet.pl
Ruben w Górniku - ale mnie rozbawiliście . Po pierwsze - on nigdy nie pójdzie grać do klubu, gdzie nie płacą, po drugie - był przez lata związany z Piastem, któremu wiele zawdzięcza i po trzecie - obawiam się, że to już nie piłkarz, a były piłkarz, który stracił wszystkie piłkarskie walory.

Rozwój K - 28 czerwca 2016, 10:51:11 - 78-11-49-234.static.ip.netia.com.pl
Mówiąc Górnik - myślę Łęczna - jedyny przedstawiciel GÓRNIKÓW w ekstraklasie.
ps. ja tylko nie wiem co tam robi ten Cerimagić , w zasadzie to jedyny zawodnik na 1 ligę- ex , reszta 1-2 liga.

magnus - 28 czerwca 2016, 11:54:04 - 89-68-2-35.dynamic.chello.pl
Plizga, któremu klub leci gruby hajs miałby wrócić i grać w pierwszym składzie? To chyba jakieś żarty. Poza tym on chce zostać w Termalice. Kosznik nie grał pół roku. Jedenastka zaproponowana przez "slim" to w większości emeryci. Skąd pomysł z Jurado? Grendel prawdopodobnie odejdzie. Sadzawicki to gość max. na I ligę, ale nie na awans. Z tej jedenastki to tylko Danch i Cerimagić mogą spokojnie znaleźć zatrudnienie w klubach ekstraklasy. Przy czym ten pierwszy miewał już lepsze sezony i powoli się stacza, a drugi pokazał jedynie przebłyski talentu. No może jeszcze Kopacz.

JohnyKSG - 28 czerwca 2016, 12:03:45 - apn-37-7-14-2.dynamic.gprs.plus.pl
Do łecznej-ostatni wasz sezon w Ex! Pewne info,i Korona poleci,albo Bruk-Bet i Ruch!

fanGórnika - 28 czerwca 2016, 13:05:34 - dwr225.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mylicie Erika Grendela z Romanem Gergelem. Ten pierwszy chce zostać i zostaje, ten drugi chce odejść i pewnie odejdzie.

LEO - 28 czerwca 2016, 16:58:12 - eod82.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie jestem zaskoczony

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: