[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


29 czerwca 2016, 12:14:29 - MichalMKS
Chojniczanka wznowiła treningi

Dzisiaj do treningów powrócili piłkarze pierwszoligowej Chojniczanki Chojnice. Na inaugurujących zajęciach stawiło się osiemnastu zawodników, w tym 18-letni bramkarz rezerw Łukasz Piekut.

Kadra na pierwszym treningu:

Łukasz Piekut, Michał Dumieński, Przemysław Pietruszka, Marcin Biernat, Wojciech Lisowski, Łukasz Kosakiewicz, Rafał Grzelak, Przemysław Czerwiński, Paweł Zawistowski, Rafał Majtyka, Jakub Mrozik, Jacek Podgórski, Andrzej Rybski, Michał Jakóbowski, Bartłomiej Niedziela, Tomasz Mikołajczak, Marcin Krzywicki, Patryk Mikita.


źródło: Czas Chojnic

Menager - 29 czerwca 2016, 12:32:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A co z Kopanieckim z Lewartu dojechał na testy.

as - 29 czerwca 2016, 13:57:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nawet nie wiesz jak poprawnie się gość nazywa więc przestań już trollować z tym swoim menadżerowaniem (notabene nawet "menager" nie umiesz poprawnie napisać).

tom - 30 czerwca 2016, 9:27:22 - *.petrus.pl

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas