14 lipca 2016, 9:45:47 - koofel
Runda wstępna Pucharu Polski - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów rundy wstępnej Pucharu Polski, które zostaną rozegrane w dniach 15-17 lipca.

15 lipca (piątek):

Raków Częstochowa - Wisła Puławy, godz. 17:00, sędzia: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn).

16 lipca (sobota):

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Znicz Pruszków, godz. 16:00, sędzia: Paweł Pskit (Łódź).
Wda Świecie - Rozwój Katowice, godz. 17:00, sędzia: Tomasz Radkiewicz (Łódź).
JKS 1909 Jarosław - ROW 1964 Rybnik, godz. 17:00, sędzia: Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska).
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Stal Mielec, godz. 17:00, sędzia: Łukasz Szczech (Warszawa).
ŁKS 1926 Łomża - GKS Tychy, godz. 17:00, sędzia: Dominik Sulikowski (Gdańsk).
KKS 1925 Kalisz - MKS Kluczbork, godz. 17:00, sędzia: Adam Lyczmański (Bydgoszcz).
Chełmianka Chełm - Olimpia Zambrów, godz. 17:00, sędzia: Marcin Szrek (Kielce).
Błękitni Stargard Szczeciński - Gryf Wejherowo, godz. 17:00, sędzia: Mariusz Korpalski (Toruń).
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Olimpia Grudziądz, godz. 17:30, sędzia: Marek Opaliński (Legnica).
Odra Opole - Siarka Tarnobrzeg, godz. 17:30, sędzia: Maciej Pelka (Piła).
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Pogoń Siedlce, godz. 18:00, sędzia: Łukasz Bednarek (Koszalin).
Miedź II Legnica - GKS Bełchatów, godz. 18:00, sędzia: Konrad Aluszyk (Gorzów Wielkopolski).
Garbarnia Kraków - Puszcza Niepołomice, godz. 18:00, sędzia: Daniel Kruczyński (Żywiec).
Pogoń Lębork - Kotwica Kołobrzeg, godz. 18:00, sędzia: Piotr Łęgosz (Włocławek).
Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola, godz. 18:00, sędzia: Jacek Małyszek (Lublin).

17 lipca (niedziela):

Świt Skolwin (Szczecin) - Polonia Bytom, godz. 17:00, sędzia: Sebastian Tarnowski (Wrocław).

Jatu - 14 lipca 2016, 10:39:07 - *.dynamic.chello.pl
Cała Polska za Miedzią II powinna być. Bylibyśmy wtedy świadkami historycznych derbów w meczu o stawkę :D

Anton - 14 lipca 2016, 10:40:18 - *.eaw.com.pl
Błękitni Stargard Szczeciński, nie ma takiego miasta ! Redakcja 90minut tego jeszcze nie odkryła?

kkk - 14 lipca 2016, 11:37:36 - *.dynamic.chello.pl
Niech klub wyrejstruje Blekitni Stargard Szczecinski izarejstruje Blekitni Stargard

robi - 14 lipca 2016, 12:12:34 - *.dynamic.mm.pl
a z podkarpackiego nikt, kto rządzi w tym związku sędziami, bo nie myślcie że nasz eksportowy nam pomoże aby tylko nie zaszkodził w co mocno wątpię.

lll - 14 lipca 2016, 12:15:47 - *.ssp.dialog.net.pl
Niech klub wyrejestruje Błękitni Stargard i zarejestruje Błękitni Szczecinski

... - 14 lipca 2016, 12:22:47 - *.185-18-141.tkchopin.pl
A teraz niech te wszystkie wróżki postawią na te typy pieniądze. To je puchar, tego nie ogarniesz. Mało w ostatnich 5 latach sensacji było? Bytovia, Gryf, Limanovia, Rozwój, Kluczbork, Zdzieszowice, Błękitni, Stal...

varadi - 14 lipca 2016, 12:32:49 - *.ssp.dialog.net.pl
Fajnie jakby rezerwy Miedzi wygrały z Bełchatowem . Potem mecz 26 lipca z 1 zespołem

Błękitni - 14 lipca 2016, 12:48:11 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Klub Piłkarski Błękitni Stargard zmienił statut i nazwę na walnym w dniu 24 czerwca. Wszelkie uchwały i nowy statut zostały przesłane do KRS. Sąd może zmiany wprowadzić nawet po pół roku, tyle się niestety czeka. Jednak uchwała walnego zgromadzenia jest najważniejsza i klub nosi nazwę KP Błękitni Stargard i reprezentuje miasto STARGARD. Szkoda, że redakcja 90minut.pl tego nie potrafi uszanować.

bombastik - 14 lipca 2016, 16:58:11 - *.dynamic.chello.pl
Dlaczego nie ma w tej stawce Polonii Warszawa?

... - 14 lipca 2016, 17:27:06 - *.185-18-141.tkchopin.pl
Odsyłam do: Puchar Polski 2015/2016, grupa: Mazowiecki ZPN:
Finał: Energia K. 0-3 Świt N.D.M.
Polonia zagra za rok.

zibi - 14 lipca 2016, 18:02:27 - *.dynamic.chello.pl
sędzia Bednarek nie jest zawieszony za baraż Warta-Garbarnia ? po co jak tata jest prezezem i nie pozwoli żeby synkowi się cos złego stało...