16 lipca 2016, 20:47:39 - bartekwr9
Trenčín przegrał w lidze

Potencjalny rywal Legii Warszawa w III rundzie eliminacji Ligi Mistrzów AS Trenčín przegrał na wyjeździe 1-2 (0-1) z MFK Zemplín Michalovce w meczu 1. kolejki słowackiej ekstraklasy.

16 lipca 2016, 19:00 - Michalovce (Mestský futbalový štadión)
MFK Zemplín Michalovce 2-1 AS Trenčín
Igor Žofčák 36, Dávid Škutka 57 - Aliko Bala 83

Trenčín: 24. Igor Šemrinec - 6. Martin Šulek, 22. Christopher Udeh, 37. Peter Kleščík, 15. Kingsley Madu (64, 7. Aliko Bala) - 17. Samuel Kalu, 10. Rabiu Ibrahim, 27. Denis Jančo (64, 29. Erik Prekop), 21. Matúš Bero, 14. Jakub Holúbek - 11. Rangelo Janga.

żółte kartki: Milan Šimčák, Dominik Kunca, Martin Koscelník - Christopher Udeh, Denis Jančo, Peter Kleščík.

sędziował: Ivan Kružliak (Bratysława).
widzów: 2788.

Potencjalny pierwszy mecz między Legią a Trenčínem odbędzie się 26 lub 27 lipca na Słowacji. Rewanż zostanie rozegrany tydzień później w Warszawie.

trtrtrt - 16 lipca 2016, 20:49:28 - *.160.169.44
Ogladal ktos mecz? Jaki poziom? Nie moglem znalezc streama. Teraz gra tez drugi z potencjalnych rywali Legii w 3 rundzie, Olimpija Lublana. Prowadzi 1:0 z Cejle. Mecz mozna ogladac legalnie na laoli

dasd - 16 lipca 2016, 20:57:29 - *.stargard.vectranet.pl
Celje to akurat żaden wyznacznik, w tamtym sezonie dostał od Śląska.

Huawei - 16 lipca 2016, 21:05:44 - *.customers.d1-online.com
Trencin is very strong chyba w pici hehehhee

Wiesław - 16 lipca 2016, 21:30:03 - *.leczyca.vectranet.pl
Trencin może mieć 1 wspaniały sezon jak Łudogorec Razgrad czy FC Astana, więc może być ciężko, a obawiam się że jest to taki sezon.
Chociaż nie wiem jak traktować fakt że z wyniku 4-0 z Olimpiją doprowadzili do 4-3.

Prosiak - 16 lipca 2016, 21:36:57 - *.rdsnet.ro
Niedobrze, bo same murzyny w tym Trencinie więc fizycznie mogą górować nad Legią :/

rozbawiony - 17 lipca 2016, 0:43:09 - *.centertel.pl