16 lipca 2016, 22:04:57 - bartekwr9
Olimpija wygrała w lidze

Potencjalny rywal Legii Warszawa w III rundzie eliminacji Ligi Mistrzów NK Olimpija (Lublana) wygrał 1-0 (1-0) z NK Celje w meczu 1. kolejki słoweńskiej ekstraklasy.

16 lipca 2016, 20:15 - Lublana (Stadion Stožice)
NK Olimpija (Lublana) 1-0 NK Celje
Etien Velikonja 6

Olimpija: 1. Aleksander Šeliga - 20. Antonio Delamea Mlinar, 27. Aris Zarifovič (46, 4. Dejan Kelhar), 33. Kenan Bajrić - 2. Denis Klinar, 6. Miha Zajc, 8. Darijan Matič, 16. Ricardo Alves (67, 18. Jakob Novak), 17. Andraž Kirm - 11. Etien Velikonja (90, 15. Marko Vukčević), 9. Blessing Eleke.

żółte kartki: Blessing Eleke, Andraž Kirm - Matej Podlogar.

sędziował: Roberto Ponis.

W zespole gospodarzy cały mecz zagrał były piłkarz Wisły Kraków Andraž Kirm. Po przerwie na boisku pojawił się były zawodnik Legii Warszawa Dejan Kelhar. Cały mecz na ławce rezerwowych Olimpiji spędził Darko Brljak, który w przeszłości był piłkarzem Floty Świnoujście.

Potencjalny pierwszy mecz między Legią a Olimpiją odbędzie się 26 lub 27 lipca w Lublanie. Rewanż zostanie rozegrany tydzień później w Warszawie.

trtrtrt - 16 lipca 2016, 22:05:45 - *.160.169.44
Ogladal ktos mecz? Jaki poziom? Byla darmowa transmisja

Oboabona - 17 lipca 2016, 0:29:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ja ogladalem. Na Legie wystarczajacy. Chyba, ze bedzie Marciniak albo Gil albo inny niewidomy gwizdal to wtedy rywal nie dostanie karnego. Problem lezy gdzie indziej o ile Legia fifty fifty na awans z taka forma z Bosniakami to Olimpija odpadnie i warszawianie/Bosniacy zagraja z Trencinem. A juz abstrahujac od takich ogorasow, to jak jedna z tych druzyn trafi na jakas Bazylee to bedzie pozamiatane.

khkjh - 17 lipca 2016, 17:05:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jak się czyta nazwisko strzelca bramki? Walikonia?

LEO - 17 lipca 2016, 18:55:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
1:0 to nic strasznego

Anton - 17 lipca 2016, 20:23:28 - *.dynamic.chello.pl
Trencin skacze z radości po losowaniu. Mogli trafić na Olimpiacos, Salzburg, Dinamo Zagrzeb, Koepnhagę, Ludogorets. Z nimi byliby bez szans. A dostali cieniaków Polaków to jest szansa na awans. Legia to zdecydwanie drużyna w zasięgu Trenczyna. A kto wie, może to ze Zrinsjkim zagrają, bo awans Legii w cale pewny nie jest.

ElBong - 18 lipca 2016, 21:36:51 - *.10.205.236