17 lipca 2016, 16:50:11 - bartekwr9
Remis Göteborga w lidze

Rywal Piasta Gliwice w II rundzie eliminacji Ligi Europy IFK Göteborg zremisował na wyjeździe 1-1 (1-0) z IF Elfsborg w meczu 14. kolejki szwedzkiej ekstraklasy.

17 lipca 2016, 15:00 - Borås (Borås Arena)
IF Elfsborg 1-1 IFK Göteborg
Simon Hedlund 56 - Mikael Boman 34

Göteborg: 1. John Alvbåge - 2. Emil Salomonsson, 30. Mattias Bjärsmyr, 28. Thomas Rogne, 4. Haitam Aleesami - 9. Jakob Ankersen (71, 11. Martin Smedberg-Dalence), 7. Mads Albæk, 6. Sebastian Eriksson, 8. Søren Rieks - 16. Mikael Boman (86, 26. Patrik Karlsson Lagemyr), 19. Gustav Engvall (63, 10. Tobias Hysén).

żółte kartki: Adam Lundqvist, Marcus Rohdén - Haitam Aleesami, Emil Salomonsson, Jakob Ankersen.

sędziował: Kristoffer Karlsson.
widzów: 13 372.

W 28. minucie Viktor Claesson (Elfsborg) nie wykorzystał rzutu karnego (John Alvbåge obronił).

Göteborg zajmuje trzecie miejsce w lidze z dorobkiem 25 punktów.

Rewanżowe spotkanie Piasta z IFK zostanie rozegrane 21 lipca o godzinie 19:00 w Göteborgu. W pierwszym meczu Piast przegrał 0-3.

sroniek - 17 lipca 2016, 17:41:09 - *.play-internet.pl
nikt nawet nie chce skomentować tego news'a nic dziwnego za to co pokazał piast i cracovia zmienil bym przepisy i dla tych zespolow co odpadna w swim pierwszym starciu minus 9 pkt i skonczylo by sie pajacowanie w pucharach

bucon - 17 lipca 2016, 17:53:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Podpisuje sie zdecydowanie pod poprzednim wpisem! A i jeszcze kara finasowa dla pseudo trenera Zielinskiego, ktory juz od wiosny narzekal, ze Cracovia ma grac w pucharach! Takie cos powinno byc karalne!

Mądry - 17 lipca 2016, 18:03:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do:bucon
Masz rację, trener Zieliński za takie słowa powinien być zawieszony !!!

Boateng - 17 lipca 2016, 18:18:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Klubiki i trenerzyny bez ambicji...

LEO - 17 lipca 2016, 19:25:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Teoretycznie Piast nie ma wielki szans w rewanżu ale wszystko się może zdarzyć

Anton - 17 lipca 2016, 20:00:32 - *.dynamic.chello.pl
Jest szansa na jakieś pkt. Goteborg może wystawi rezerwy, bo po co męczyć swoich podstawoych piłkarzy na mecz z leszczami z Polski. Trampkarze IFK by Piasta i połowę naszej ligi pokonali

Koko - 17 lipca 2016, 20:24:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jeżeli Geteborg wystawi rezerwy też wygrają w Krakowie.Na 100% odpadnie też Zagłebie Lubin z Partizanem u siebie.Jedynie Legia ze słabym Mostarem powinna sobie poradzic jednobramkową wygraną

Zaza - 19 lipca 2016, 11:25:27 - *.static.chello.pl
Do Koko
Cracovia grała już siebie, teraz grają na wyjeździe a Zagłębia nie ma co przekreślać, w Belgradzie uzyskali dobry wynik więc mają szansę na awans do następnej rundy.