17 lipca 2016, 17:21:13 - euzi
Ligowe zwycięstwo Strømsgodset

Strømsgodset IF wygrał u siebie 1-0 (0-0) z Tromsø IL w meczu 16. kolejki norweskiej Tippeligaen. W czwartek gospodarzy czeka rewanżowy mecz II rundy eliminacji Ligi Europy z duńskim SønderjyskE. Zwycięzca tej rywalizacji zagra w kolejnej fazie z lepszym z pary FK Partizan - Zagłębie Lubin.

17 lipca 2016, 15:30 - Drammen (Marienlyst stadion)
Strømsgodset IF 1-0 Tromsø IL
Muhamed Keïta 73

Strømsgodset: 1. Espen Bugge Pettersen - 26. Lars-Christopher Vilsvik, 4. Kim André Madsen, 71. Gustav Valsvik, 3. Jonathan Parr - 9. Øyvind Storflor, 20. Mohammed Abu, 19. Francisco Júnior (89, 11. Martin Rønning), 8. Petter Vaagan Moen (67, 22. Bismark Adjei-Boateng), 77. Muhamed Keïta - 23. Thomas Sørum (68, 7. Tommy Høiland).

żółte kartki: Muhamed Keïta, Kim André Madsen, Mohammed Abu - Simen Wangberg, Jostein Gundersen.

sędziował: Martin Lundby (Bøverbru).
widzów: 7123.

W Strømsgodset całe spotkanie rozegrał były pomocnik Lecha Poznań Muhamed Keïta, który strzelił też decydującą bramkę. Z kolei na ławce usiadł Łukasz Jarosiński. Ich drużyna jest obecnie na trzecim miejscu w tabeli z dorobkiem 32 punktów po 16 meczach.

Początek meczu Strømsgodset - SønderjyskE zaplanowano na godz. 19:00. W pierwszym spotkaniu Duńczycy wygrali 2-1.

Anton - 17 lipca 2016, 19:53:34 - *.dynamic.chello.pl
Norweska liga poziom piłkarskim znacznie przewyższa naszą. Mecze tam nie są pełne nieudanych zagra i przypadkowych goli. Co skutkuje też dużo wyższą frekwencją. 7000 ludzi na meczu z beniaminkiem w małym Drammen.

maxicosi - 18 lipca 2016, 10:24:57 - *.play-internet.pl
Zapomniałeś dodać, że w Drammen oprócz piłki i wieczornego podziwiania zorza pożarnej innych rozrywek brak. Nawet sklepu porządnego z alkoholem nie ma.

123Q - 18 lipca 2016, 13:05:19 - *.098.c79.petrotel.pl
Zorzy "pożarnej" to ja jeszcze nie widziałem.