21 lipca 2016, 11:01:57 - MichalMKS
I runda Pucharu Polski - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów I rundy Pucharu Polski, które zostaną rozegrane w dniach 22-27 lipca.

22 lipca (piątek):

Radomiak Radom - GKS Katowice, godz. 18:30, sędzia: Michał Mularczyk (Skierniewice).
ROW 1964 Rybnik - Stomil Olsztyn, godz. 19:00, sędzia: Sebastian Krasny (Kraków).

23 lipca (sobota):

Olimpia Zambrów - GKS Tychy, godz. 13:00, sędzia: Sebastian Załęski (Ostrołęka).
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Wigry Suwałki, godz. 16:00, sędzia: Zbigniew Dobrynin (Łódź).
Legionovia Legionowo - Zagłębie Sosnowiec, godz. 16:30, sędzia: Karol Rudziński (Olsztyn).
Raków Częstochowa - Chrobry Głogów, godz. 17:00, sędzia: Tomasz Wajda (Żywiec).
Siarka Tarnobrzeg - Sandecja Nowy Sącz, godz. 17:00, sędzia: Piotr Lasyk (Bytom).
Błękitni Stargard Szczeciński - Bytovia Bytów, godz. 17:00, sędzia: Piotr Idzik (Poznań).
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Pogoń Siedlce, godz. 17:00, sędzia: Mateusz Złotnicki (Lublin).
KKS 1925 Kalisz - Polonia Bytom, godz. 17:00, sędzia: Marcin Kochanek (Opole).
Wda Świecie - Puszcza Niepołomice, godz. 17:00, sędzia: Łukasz Karski (Słupsk).
GKS Bełchatów - Miedź Legnica, godz. 17:30, sędzia: Sebastian Jarzębak (Bytom).
Kotwica Kołobrzeg - Chojniczanka Chojnice, godz. 18:00, sędzia: Artur Aluszyk (Szczecin).

26 lipca (wtorek):

Rominta Gołdap - Arka Gdynia, godz. 18:00, sędzia: Marcin Borski (Warszawa).

27 lipca (środa):

Stal Mielec - Wisła Płock, godz. 19:00, sędzia: Tomasz Musiał (Kraków).

źródło: własne / PZPN

@alekno - 21 lipca 2016, 11:25:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wywnioskowujac z twojego wpisu, jesteś zwolennikiem kod i innych wynaturzeń.
Zatem prawdopodobnie może to być twój kochanek

@alekno - 21 lipca 2016, 11:27:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Gienek - 21 lipca 2016, 11:27:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Stal Mielec awans. Pewne info

Szechter - 21 lipca 2016, 11:36:34 - *.play-internet.pl
Arka ma wolny los że gra z Ukraińcami?

1976 - 21 lipca 2016, 11:41:15 - *.opera-mini.net (*.254.243.150)
No to w Bełchatowie i sensacja może byc! Bo to od pana Jarzebaka w dużym stopniu moze zalezeć, np 3 czerwone i 13 żółtych i to dla jednej ekipy czyli taka sympatia obdarzył Miedz w Łecznej ktora i tak tego meczu nie przegrała gdyż został wydrukowany remis po 2

rks - 21 lipca 2016, 12:12:25 - *.101.80.99
@ Szechter Gołdap jest przy granicy z Rosją i w kadrze nie ma ukrainców, więc nie wiem po co takie komentarze.

luka - 21 lipca 2016, 12:14:12 - *.internetdsl.tpnet.pl
Kretynie 1976 przestań się ośmieszać!I pisz po POLSKU bo zrozumieć Ciebie nie można!Chociaż w Legnicy to sami Rumuni albo analfebeci!

Płock - 21 lipca 2016, 12:15:37 - *.098.c79.petrotel.pl
@Gienek - a bierzcie sobie ten awans. Wisła i tak wystawi rezerwy. Chyba się nie spodziewasz pełnego składu i zaangażowania 3 dni przed derbami z Legią W-wa. ;)

luka - 21 lipca 2016, 15:16:30 - *.internetdsl.tpnet.pl
Czy kibice z Chojnic wybierają się do na do Kołobrzegu w sobotę?Daleko nie macie i powinniście się pokazać!

kibic - 21 lipca 2016, 16:50:04 - *.dynamic.chello.pl
Legionovia Legionowo - Zagłębie Sosnowiec. Turniej FC Legii :D

LEO - 21 lipca 2016, 18:37:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ciekawie jak się spisze Legionovia

kkkk - 21 lipca 2016, 21:25:22 - *.play-internet.pl
Trochę lipa bo obstawiłem dwa karne z kapelusza (w tym jeden bez jakiegokolwiek kontaktu jak w ostatnim meczu w Tychach) dla GKS Tychy a tu może ich nie być bowiem Ostrołęka sędziuje. Obym nie stracił pieniędzy