21 lipca 2016, 19:51:29 - bartekwr9
eLE: HJK potencjalnym rywalem Piasta

W rewanżowym meczu drugiej rundy eliminacyjnej Ligi Europy HJK wygrał z Beroje Stara Zagora 1-0 (1-0). W pierwszym meczu padł remis 1-1 i to HJK jest potencjalnym rywalem Piasta Gliwice w trzeciej rundzie eliminacyjnej rozgrywek. Ewentualne pierwsze spotkanie odbędzie się w Gliwicach.

21 lipca 2016, 18:00 - Helsinki (Sonera Stadium)
HJK 1-0 Beroje Stara Zagora
Atomu Tanaka 25

HJK: 21. Thomas Dähne - 15. Ville Jalasto, 5. Lum Rexhepi, 14. Ivan Tatomirović, 3. Taye Taïwo (79, 27. Sebastian Sorsa) - 7. Nikolai Alho, 4. Medo (90, 38. Sebastian Dahlström), 22. Anthony Annan, 10. Atomu Tanaka, 90. Nnamdi Oduamadi - 11. Alfredo Morelos.

Beroje: 22. Błagoj Makendżijew - 21. Wencisław Wasilew, 6. Iwo Iwanow, 71. Ilija Miłanow, 28. Weselin Penew - 11. Nemanja Milisavljević (65, 17. Pedro Marques), 4. Kōhei Katō, 33. Tom (84, 10. Stanisław Drjanow), 14. Georgi Bożiłow, 9. Radosław Kiriłow (84, 7. Aleksandyr Kolew) - 91. Erik Poczanski.

żółte kartki: Tatomirović, Tanaka, Medo - Iwanow, Wasilew, Poczanski, Bożiłow, Tom.

sędziował: Padraigh Sutton (Irlandia).

W barwach Beroje pełne 90 minut zagrał były piłkarz Podbeskidzia Bielsko-Biała Kōhei Katō. Cały mecz na ławce rezerwowych spędził Wasił Panajotow, który w przeszłości był zawodnikiem Zawiszy Bydgoszcz.

Mecze trzeciej rundy eliminacyjnej Ligi Europy zostaną rozegrane w dniach 28 lipca i 4 sierpnia.

Liga Europy 2016/2017

Stomil - 21 lipca 2016, 19:55:15 - *.unregistered.net.exatel.pl
Ciężko będzie, mocny rywal...

ben - 21 lipca 2016, 19:55:56 - *.biznes.mm.pl
Odnalazł się Taye Taiwo, który jeszcze rok temu był na testach w Legii.

znawca - 21 lipca 2016, 19:56:29 - *.mmpnet238.tnp.pl
Myślę, że Piast sobie poradzi. Umnie grać z drużynami z północy Europy

d - 21 lipca 2016, 20:05:07 - *.193.55.69
A mnie się wydaje że HJK jest rywalem z którym Piast ma spore szanse.

bolek - 21 lipca 2016, 21:02:43 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
90 minut - nie ośmieszajcie się.
równie dobrze można napisać że FC Barcelona potencjalnym rywalem w finale LM.

@bolek - 21 lipca 2016, 22:05:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ludzie excela

Robin - 21 lipca 2016, 22:16:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak zwykle 90minut ośmiesza się. Taką wiadomość dawać po połowie meczu, gdzie Piast wystawił rezerwy. Ludzie WY myślicie choć trochę !

rozbawiony - 21 lipca 2016, 22:54:48 - *.centertel.pl
ośmieszają się ludzie bez zasad

Do Robin - 21 lipca 2016, 22:59:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl
A co mieli napisać innego ? HJK skończyło mecz o 19:51 to napisali, że to potencjalny rywal Piasta :D

Kawa - 21 lipca 2016, 23:00:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Najlepiej by było gdyby napisali : HJK rywalem IFK Göteborga ! Tak powinni napisać

Glowiczani - 21 lipca 2016, 23:03:04 - *.range86-164.btcentralplus.com
A mi sie wydaje ze choc rywal na papierze jest slabszy to moga sprawic Piastowi nie lada problem.