MPJM

21 lipca 2016, 21:29:38 - bartekwr9
eLE: SønderjyskE potencjalnym rywalem Zagłębia

W rewanżowym meczu drugiej rundy eliminacyjnej Ligi Europy SønderjyskE po dogrywce zremisowało 2-2 (0-2, 1-2, 1-2) ze Strømsgodset. W pierwszym meczu Duńczycy wygrali 2-1 i to oni są potencjalnym rywalem Zagłębia Lubin w trzeciej rundzie eliminacyjnej rozgrywek. Ewentualne pierwsze spotkanie odbędzie się w Lubinie.

21 lipca 2016, 19:00 - Drammen (Marienlyst)
Strømsgodset IF 2-2 pd. SønderjyskE
Muhamed Keïta 17, 45 - Mikael Uhre 68, Troels Kløve 120

Strømsgodset: 1. Espen Bugge Pettersen - 26. Lars-Christopher Vilsvik, 4. Kim André Madsen, 71. Gustav Valsvik, 2. Mounir Hamoud - 9. Øyvind Storflor (65, 15. Flamur Kastrati), 22. Bismark Adjei-Boateng, 20. Mohammed Abu, 19. Francisco Júnior (72, 8. Petter Vaagan Moen), 77. Muhamed Keïta (95, 3. Jonathan Parr) - 10. Marcus Pedersen.

SønderjyskE: 1. Marin Skender - 3. Marc Pedersen (117, 14. Mikkel Hedegaard), 31. Matthias Maak, 26. Pierre Kanstrup, 7. Marc Dal Hende - 6. Simon Kroon, 8. Janus Drachmann, 18. Adama Guira, 30. Marcel Rømer, 11. Johan Absalonsen (71, 15. Troels Kløve) - 17. Mikael Uhre (80, 9. Tommy Bechmann).

żółte kartki: Madsen, Valsvik, Adjei-Boateng - Rømer, Dal Hende.

sędziował: Steven McLean (Szkocja).

Do 95. minuty na boisku przebywał były pomocnik Lecha Poznań Muhamed Keïta, który został zmieniony przez Jonathana Parra. 25-letni pomocnik strzelił dwie bramki dla swojego zespołu. Całe spotkanie na ławce rezerwowych spędził Łukasz Jarosiński.

Mecze trzeciej rundy eliminacyjnej Ligi Europy zostaną rozegrane w dniach 28 lipca i 4 sierpnia.

Liga Europy 2016/2017

sds - 21 lipca 2016, 21:32:30 - 89-75-127-179.dynamic.chello.pl
Wieksza szansa na transmisje meczu z Danii niz z Norwegii. Dzisiejszego meczu nie transmitowala zadna tv.

Smuda - 21 lipca 2016, 21:42:46 - public-gprs409098.centertel.pl
Jaki niby były pomocnik? Przeciez Keita jest tylko wypozyczony do konca lipca. A umowe ma z Lechem do czerwca 2017

wojak - 21 lipca 2016, 22:26:50 - apn-31-0-43-145.dynamic.gprs.plus.pl
Forza Partizan

2519 - 21 lipca 2016, 22:58:03 - 212.180.165.10
Zagłębie na razie nieźle - ładny pressing i odbiór w środku, czasami nieźle z pierwszej piłki, brakuje tylko bramy.

Lędzic - 21 lipca 2016, 23:51:36 - dqt184.neoplus.adsl.tpnet.pl
Duńczyków to nawet Ruch wyeliminował. Duńczykom to nawet Surma ładował.

Anton - 22 lipca 2016, 0:02:58 - 89-65-233-215.dynamic.chello.pl
SonderjyskE to zespół mniej znany, niż Partizan, ale z ligi silniejszej niż serbska. Dlatego nie będzie łatwo, ale jeżeli Zagłębie będzie dalej z takim zaangażowaniem to jest szansa. Powodzenia Zagłębie!

z20 - 22 lipca 2016, 8:32:42 - public-gprs353822.centertel.pl
ile SønderjyskE na Strømsgodset??

st - 22 lipca 2016, 12:21:56 - 109.207.111.147
W Zagłębiu będzie już mógł zagrać Starzyński?

mulafka 1 - 22 lipca 2016, 12:53:51 - admr56.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wielki SZACUN dla Zagłębia za awans i "nowy" piękny rozdział w historii piłki, tym bardziej, że rzadko zdarza się to Nam. Tak jak myślałem, tutaj dominacja Partizana nie była tak widoczna, jak w Serbii, mecz równy. Choć pokazali Piastowi, a zwł. Cracovii, jak należy podjąć walkę z mimo wszystko faworytem, dużo bardziej ogranym zespołem. BRAWO!

mulafka 1 - 22 lipca 2016, 12:58:37 - admr56.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co do III, to chyba jest realna szansa na IV rundę, bo zespół duński to raczej "anonim" w stosunku do Partizana, co jednak wcale nie musi oznaczać łatwej przeprawy wbrew pozorom. A tam można trafić na naprawdę "markowego" rywala pokroju choćby Serbów, albo i jeszcze bardziej rozpoznawalnego. Ciekawy 2-mecz się szykuje, oczywiście trzymam kciuki, powodzenia!

Arek - 22 lipca 2016, 14:17:22 - ip-5-172-255-172.free.aero2.net.pl
Rywal wydaje się łatwiejszy niż Partizan, no i w ogóle wszystko fajnie tylko za ch...a wymówić tego czegoś nie idzie.

LEO - 22 lipca 2016, 19:29:43 - aczw145.neoplus.adsl.tpnet.pl