24 lipca 2016, 19:23:45 - Adrian10
Gol Pawła Cibickiego

Paweł Cibicki strzelił gola dla Jönköpings Södra w przegranym 1-2 (1-2) wyjazdowym meczu 15. kolejki szwedzkiej Allsvenskan przeciwko IFK Göteborg. Dla polskiego napastnika było to ósme trafienie w sezonie. 22-letni zawodnik zagrał całe spotkanie.

24 lipca 2016, 17:30 - Göteborg (Gamla Ullevi)
IFK Göteborg 2-1 Jönköpings Södra IF
Mads Albæk 13, 33 - Paweł Cibicki 14

żółte kartki: Sebastian Eriksson, Sabah Lawson - Tom Siwe, Tommy Thelin.

sędziował: Markus Strömbergsson.

Klub Polaka zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli Allsvenskan z 18 punktami na koncie.

LXLXLX - 24 lipca 2016, 19:29:56 - *.play-internet.pl
Do kadry Szwecji go!!!

Remigiusz - 24 lipca 2016, 19:59:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jakby mu obciął włosy to można go spróbować w którymś z polskich zespołów

plb - 24 lipca 2016, 19:59:55 - *.146.1.41.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Czy, jak Cibicki zagra dla Szwecji, przestaniecie informować o jego golach?

Erneste - 24 lipca 2016, 20:22:35 - *.dynamic.chello.pl
Remigiusz ma rację - niech chłopak zetnie włosy albo chociaż wąsy zapuści, to będzie można go przyjąć.

fan - 24 lipca 2016, 20:34:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl
To zdrajco szwed zapomniec o takim!

adam81w - 24 lipca 2016, 23:15:51 - *.play-internet.pl
8 goli w 15 meczach najwyższej klasy rozgrywkowej w lidze wyżej w rankingu niż my. Trzeba sprawdzić tego Polaka w reprze.

LEO - 25 lipca 2016, 0:32:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl