27 lipca 2016, 9:13:36 - koofel
Diego Ferraresso piłkarzem Cracovii

Diego Ferraresso podpisał roczną umowę z Cracovią z opcją przedłużenia o kolejne dwa lata.

24-letni lewy obrońca w zeszłym sezonie grał w Sławii Sofia, w której wystąpił w 23 meczach bułgarskiej ekstraklasy.

źródło: własne / Cracovia

d - 27 lipca 2016, 9:18:53 - *.dynamic.chello.pl
super

Hhhjmmm - 27 lipca 2016, 9:24:26 - *.146.138.246.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jak podaje bułgarska wikipedia to były młodzieżowy reprezentant Bułgarii.

vladtepes - 27 lipca 2016, 9:29:19 - *.53-79-r.retail.telecomitalia.it
Wow

misiek - 27 lipca 2016, 9:38:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Grał w tej Sławiji, którą Zaglębie zjadło na przystawkę przed rozprawieniem się z Partizanem?

xyz - 27 lipca 2016, 10:04:46 - *.centertel.pl
trzeci lewy obrońca...
a kiedy ktoś, kto zastąpi trenerskiego pupilka Wołąkiewicza, który jest dramatycznie beznadziejny...

qlty - 27 lipca 2016, 10:11:05 - *.opera-mini.net (*.188.230.252)
Może grać też jako napastnik. Ot taki brazylijsko-bułgarski Piszczek

BKS - 27 lipca 2016, 10:37:03 - *.dynamic-ra-02.vectranet.pl
Tak średnio bym powiedział.

zaglebiak - 27 lipca 2016, 11:57:39 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
trochę niski jak na obrońce

FortArt - 27 lipca 2016, 13:16:00 - *.static.ip.netia.com.pl
Świetnie. Rozsadna polityka wobec kontuzji Jaroszyńskiego i braku lewego obrońcy.

pantograf - 27 lipca 2016, 13:41:46 - *.internetia.net.pl
shkendija tetovo

Oks Odra - 27 lipca 2016, 13:42:46 - *.play-internet.pl
Skoro przyszedl do zespolu,ktory przegrywa z macedonskimi ogorkami w Europie to wiele o nim swiadczy

Sheva - 27 lipca 2016, 14:15:12 - *.centertel.pl
Ty a ta Twoja Odra z kim grala w tym roku w pucharach ? Masz straszny ból du.Y o Cracovię bo co artykuł to komentujesz

anon - 27 lipca 2016, 14:23:31 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Dobry transfer. Radzi sobie zarówno na lewej obronie jak i na lewym skrzydle. Wg transfermarkt jest wart 800 tys. euro. Jak na Cracovię to aż 800 tysięcy

@sheva
Nawet gdybyśmy grali z takim przeciwnikiem to tak byśmy się nie skompromitowali jak cracovia.Ból d...y miałem jak wynik widziałem,bo kibicuję każdej drużynie w Europie.jedna z największych kompromitacji w historii polskiej piłki.No ale ty tam jesteś zadowolony.Ważne,żeby z Łęczną wygrać :D

bioly - 27 lipca 2016, 20:25:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@pantograf Levadia Tallin, Karabach Agdam

OKS ODRA - 28 lipca 2016, 0:08:45 - *.play-internet.pl
Z Levadią i Karabachem nie było dwoch porażek i rywal nie był o klasę lepszy i nie wygrał 4:1.Po co takie kluby istnieją wogóle???

edm - 28 lipca 2016, 7:34:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
oks przynajmniej istnieja a gdzie jest ta twoja odra?

Jacek - 28 lipca 2016, 7:38:35 - *.146.136.252.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wspomniane kluby mogą pomarzyć o budżecie Albanczykow, w składzie Skendiji są piłkarze z przeszłością w Bundeslidze. To wcale nie takie ogórki jak się niektórym wydaje co udowodnili przejściem Azerow.

Oks Odra - 28 lipca 2016, 10:36:19 - *.play-internet.pl
Nie rozsmieszaj mnie.Jak juz to macedonski klub.No swietni sa.W koncu pokonali ogorkow z Azerbejdzanu.Przeciez wszystkie druzyny macedonskie poodpadaly w pierwszej rundzie.Chcesz se tym morale podniesc,ze z dobrym przeciwnikiem odpadli???