[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


28 lipca 2016, 16:19:16 - MichalMKS
Karol Danielak odchodzi z Pogoni

Pomocnik Karol Danielak odchodzi z Pogoni Szczecin. Umowa z zawodnikiem została rozwiązana za porozumieniem stron.

24-letni pomocnik ostatnie pół roku spędził na wypożyczeniu do Zawiszy Bydgoszcz.


źródło: Pogoń Szczecin

max - 28 lipca 2016, 16:25:36 - *.10.79.80
Karol wracaj do Głogowa i graj u nas.

KROKODYL - 28 lipca 2016, 16:43:10 - *.swinoujscie.vectranet.pl
Oddać wszystkich i niech gra Mroczek i STOLARCZYK

Abc - 28 lipca 2016, 16:51:43 - *.146.130.149.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Chrobry pamięta! !!! I pamiętać będzie! !

Janusz - 28 lipca 2016, 17:01:18 - *.ennet.pl
czyli Górnik Łęczna/Lublin* wita. Bedziesz miał okazje grać przy pustych trybunach
* niepotrzebne skreślić

zed - 28 lipca 2016, 17:11:29 - *.dynamic.chello.pl
To teraz czas na Janukiewicza

janko59 - 28 lipca 2016, 17:43:57 - *.63-82-b.business.telecomitalia.it
Nie wstyd wam panowie prezesi i dyrektorzy za Dąbrowskiego, czyja to była decyzja,brak wyczucia za takie grosze go oddaliscie a przecież jak odchodził to był wyróżniającym się zawodnikiem,nie pasował do Koncepcji?

Scyzor90 - 28 lipca 2016, 17:54:40 - *.10.204.207
Od jutra testy medyczne w Koronie i kontrakt na 2 lata.

Trrrr - 28 lipca 2016, 18:54:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Karol Piast czeka

ziom - 28 lipca 2016, 18:58:00 - *.opera-mini.net (*.0.42.220)
@Janusz akurat miał małe przetarcie juz ostatnie pół roku i grał przy pustych w Bydgoszczy takze zadna nowosc

jarock - 28 lipca 2016, 21:21:53 - *.free.aero2.net.pl
Karol ! Spokojnie znajdziesz klub w ekstraklasie. Jarota Jarocin pamięta i pozdrawia !

lolchg - 28 lipca 2016, 21:32:49 - *.ssp.dialog.net.pl
Widziany wczoraj w Glogowie .... Jutro ogłoszony piłkarzem ChG.... Witamy

Gosc - 28 lipca 2016, 23:34:16 - *.adsl.inetia.pl
Do lolchg
Niee pisz glupot kolego :/

lolchg - 29 lipca 2016, 4:45:45 - *.ssp.dialog.net.pl
Pewne info...😊

wido - 29 lipca 2016, 8:03:27 - *.mf.gov.pl
Już oficjalnie - Karol Danielak w Chrobrym Głogów

lolchg - 29 lipca 2016, 9:49:20 - *.ssp.dialog.net.pl
Mowiłem to gamon nie wierzyl...

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas