30 lipca 2016, 14:10:31 - dyrovski
Motor sprawdza Patryka Szysza

18-letni napastnik Patryk Szysz zagrał dzisiaj w wygranym 2-0 sparingu trzecioligowego Motoru Lublin z Chełmianką Chełm - poinformował na Twitterze dziennikarz Rafał Szyszka.

Szysz znajduje się w szerokiej kadrze Górnika Łęczna, jednak nie zdołał zadebiutować w Ekstraklasie.

Morda - 30 lipca 2016, 14:19:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Z ekstraklasy do 4 ligi...

m - 30 lipca 2016, 14:27:36 - *.net.media.pl
Złomańczuk mówił o realnych wzmocnieniach za Komora i Drozda czyli obrona-atak. To raczej chyba alternatywa młodzieżowa.

m - 30 lipca 2016, 14:31:30 - *.net.media.pl
dlaczego 90 minut wybiórczo pisze o 3 ligowych transferach ostatnio Motor podpisał kontrakt z Kato i było o tym cicho

zpz - 30 lipca 2016, 14:31:54 - *.opera-mini.net (*.47.168.86)
Szysza tylko nie do szpartakusza.

@m - 30 lipca 2016, 15:16:44 - *.centertel.pl
A kto to jest ten Kato? Jakiś international level? Bardziej wydaje mi się, że jakiś nieudacznik życiowy. Bo trudno sobie wyobrazić aby dobry Japończyk grał na czwartym poziomie rozgrywkowym za trochę ponad tysiąc euro pewnie zaraz złapie kontię.

do M - 30 lipca 2016, 15:20:53 - *.dynamic.chello.pl
Kato przyszedł do Lublina z jakiegoś klubu ze Słowacji dlatego nie było wiadomości na 90minut. Jak by jego poprzedni klub grał minimum w II lidze Polskiej wtedy była by wiadomość na 90minut.

LU - 30 lipca 2016, 16:09:25 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Co tam jakiś Szysz - to dziecko jeszcze!
Niech Szpaka dadzą!

arsenalafc - 30 lipca 2016, 16:26:42 - *.as43234.net
do 90 minut - Kato gral w Stomilu Olsztyn w 1 lidze

J - 30 lipca 2016, 16:43:55 - *.41.129.23
"grał" to zdecydowanie nadużycie. Redakcja 90minut.pl na pewno wie o tym, że KIEDYŚ tam był :P

LEO - 30 lipca 2016, 18:59:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ogra się i zobaczymy
Powodzenia

haha - 30 lipca 2016, 20:29:12 - *.dynamic.chello.pl
Motor chce go zabrać ze skomprmitowanej drużyny juniorów w barazu o CLJ przegrali w sumie w stosunku 16-2,po co go tam trzymać ,a Szpak jak poczuje drzazgi od ławki to sam zatęskni za graniem

Motor King - 30 lipca 2016, 21:27:46 - *.play-internet.pl
Motor w tym sezonie musi awansowac najwierniejsi z wiernych kibice extra stadion tylko jakos bez farta oby to juz za nami.Ave MOTOR!

osa@wp.pl2 - 30 lipca 2016, 22:11:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl