Bytovia111 - 30 lipca 2016, 21:23:14 - *.108.155.16.wlantech.pl

Polo - 30 lipca 2016, 21:48:46 - *.centertel.pl

rozbawiony - 30 lipca 2016, 22:14:33 - *.centertel.pl

Janek - 30 lipca 2016, 22:28:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Pierwsza kolejka a już mówicie kto ma spaść.....

kubik - 30 lipca 2016, 22:32:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Sklad dużo gorszy niż mieli w 2 lidze wiec o czym mowa

Koneser - 30 lipca 2016, 22:51:26 - *.play-internet.pl
Bezradność Znicza porażała od samego początku, bramka dla Znicza po stałym fragmencie i nic poza tym przez cały mecz. Brak piłkarza z doświadczeniem w każdej formacji, gra Znicza gorsza niż w 2 lidze, dopóki nie oduczą się holowania piłki i nie nauczą się gry na jeden góra dwa kontakty to będą tylko dostarczycielami punktów. Żeby Jagiełło i Kita byli na skrzydłach odpowiednio wykorzystani potrzebny jest doświadczony środkowy pomocnik który ich będzie we właściwym momencie uruchamiał na skrzydłach, napastnika to wokół nie ma na miarę 1 ligi, obrona rzadka i niepewna, a i Misztal ma na sumieniu tą drugą bramkę poprzez fatalne ustawienie. Bez szybkich dobrych wzmocnień bardzo źle to widzę.

MarcinhoKS - 30 lipca 2016, 23:22:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Znicz podmazowiecki klubie bez kibiców dostaniecie od ksg

cc - 31 lipca 2016, 1:37:11 - *.tk
Prośba do redakcji - Jak możecie to też podawajcie liczbę widzów przy każdym meczu, wtedy jest przejczyście, bo mnie np. ciekawi, ile na takim inauguracyjnym meczu w Pruszkowie było widzów.

endriu72 - 31 lipca 2016, 6:36:26 - *.centertel.pl
Brawo Bytovia oby tak dalej.

kibic - 31 lipca 2016, 12:44:05 - *.207.111.8
do cc pewnie bylo ok 700 osob !!!

Mądry - 31 lipca 2016, 13:18:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gdyby nie odeszli tacy piłkarze jak:Majewski,Lewandowski,Lewczuk,Piesio,Górski to Znicz by tego nie przegrał.

kubson - 31 lipca 2016, 13:25:29 - *.play-internet.pl
Mam nadzieje ze Znicz sprawi wiele niespodzianek i pokona podslaski zespól ksg

ino - 31 lipca 2016, 14:03:30 - *.75.115.61
Czy wreszcie dowiemy się o przyczynach odejścia poprzedniego prezesa klubu i dlaczego jest tyle udawania w Zniczu?. I trener udaje pierwszego a Sliwiński udaje prezesa a tymczasem z trzeciego rzędu rządzi klubem jego od lat pracownik. Po co to udawanie, co to ma wspólnego ze sportem ? Może raczej z małym biznesem.

rand - 31 lipca 2016, 14:10:58 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
O przyczynach odejścia prezesa najlepiej byłoby się dowiedzieć od niego samego.A klubem nie rządzi pracownik tylko Prezes Honorowy.

rand - 31 lipca 2016, 14:14:48 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@Mądry - zapomniałeś m.in. o Gmochu, śp.Szymczaku,...Tumińskim, Kakietku... Daj spokój.

Trade - 31 lipca 2016, 14:21:43 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Czy będzie tu kiedyś normalnie?

ino - 31 lipca 2016, 14:26:16 - *.75.115.61
A jaką funkcję pełni Prezes Honorowy, bo chyba nie działa charytatywnie ?

Koneser - 31 lipca 2016, 15:05:20 - *.play-internet.pl
Wszędzie jest bardzo, ale to bardzo podobnie z działaczami, prezesami i trenerami, więc dajcie już może spokój z tym kto rządzi czy trenuje, ważne żeby to w miarę normalnie działało i jeśli był sens awansu to niech teraz ta drużyna ma możliwość gry jak równy z równym chociaż z połową drużyn z tej ligi, ale potrzeba chociaż ze trzech zawodników, tak jak napisałem wyżej, którzy pokierują grą.

LEO - 31 lipca 2016, 16:47:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bytovia może być czarnym koniem

savi - 31 lipca 2016, 17:11:43 - *.dynamic-ww-09.vectranet.pl
do @konser
Serio? Piszesz niczym znawca a do prawdy daleko. Oglądałem mecz, znicz miał LEPSZE sytuacje- jak zwykle "zabrakło skuteczności"- prawda, bytovia kontrolowała grę ale co z tego? gol z karnego i strzał, który wchodzi raz na (minimum) 20 meczów. Znicz grał głównie z kontry, ale miał przynajmniej 4 świetne sytuacje. Ich problem, że nie strzelili ale nadal to on był bliżej do strzelenia. Brakuje koncentracji bo mogło spokojnie skończyć się na 3:0 po 20 minutach. Nie chce też gdybać "co by było " ale pisanie o bezradności jest BARDZO niesprawiedliwe.

MKS - 31 lipca 2016, 17:34:34 - *.134.65.232
Najbardziej mnie śmieszy to że wypowiadają się tu ludzie którzy ani z pruszkowskim klubem ani z miastem nie mają nic wspólnego a wiedzą wszystko najlepiej.W Zniczu jest banda ludzi która ma swój prywatny folwark od lat od rady miasta po działaczy klubu.

aleleble - 31 lipca 2016, 20:03:19 - *.134.65.246
@koneser
Nie wiem, na jakim ty meczu byłeś, ale jeśli jakimś cudem trafiłeś na ten w Pruszkowie, to chyba tylko na drugą połowę. Sytuacji Kity i Banaszewskiego sprzed przerwy zapewne nie widziałeś. Spoko, zdarza się nie dotrzeć na mecz o czasie. W drugiej połowie Bytovia szybko strzeliła na 2:1 i doświadczeniem ogarnęła mecz. Remis byłby sprawiedliwy, bo obie drużyny nic wielkiego nie grały, ale w sytuacjach Znicz > Bytovia (co innego skuteczność)

Pepe - 1 sierpnia 2016, 12:10:48 - *.dynamic.gprs.plus.pl
O jakim lepszym składzie znicza tu piszecie jest podobny jak w 2 lidze za chalasa jest paluchowski chyba na plus brak pdstarzalego Kaczmarka tylko brakuje który najlepsze lata gry ma już za sobą i obrońcy kapitana brak ale jest zambrowski też chyba na plus

Złomek - 2 sierpnia 2016, 19:03:00 - *.cebit.com.pl
Paluchowski ma syndrom Tataja . Za słaby na Extraklase za mocny na II lige , pozostaje I ;-)