30 lipca 2016, 20:50:53 - Adrian10
Trenčín przegrał w lidze

Rywal Legii Warszawa w trzeciej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów AS Trenčín przegrał 0-3 (0-1) w spotkaniu 3. kolejki słowackiej Fortuna Ligi z FC ViOn Zlaté Moravce. Rewanżowy mecz z Legią zostanie rozegrany w środę, 3 sierpnia o godzinie 20:45 w Warszawie.

30 lipca 2016, 19:00 - Zlaté Moravce (Štadión FC ViOn)
FC ViOn Zlaté Moravce 3-0 AS Trenčín
Michal Ranko 10, Martin Valovcan 54, Jozef Rejdovian 63

Trenčín: 30. Adrián Chovan - 6. Martin Šulek (61, 19. Jamarro Diks), 22. Christopher Udeh, 37. Peter Kleščík, 14. Jakub Holúbek - 17. Samuel Kalu, 18. Aldo Baéz, 27. Denis Jančo, 21. Matúš Bero, 7. Aliko Bala (61, 4. Jeffrey Ket) - 11. Rangelo Janga (46, 29. Erik Prekop).

żółte kartki: Michal Pintér - Peter Kleščík, Denis Jančo, Erik Prekop.
czerwona kartka: Christopher Udeh (19. minuta, Trenčín, za brutalny faul).

sędziował: Filip Glova (Koszyce).
widzów: 1626.

sds - 30 lipca 2016, 20:53:17 - *.dynamic.chello.pl
Szkoda ze rewanz z Legia bedzie tylko na kodowanym kanale

Kuba - 30 lipca 2016, 20:53:37 - *.static.cpe.netcabo.pt
Wygrali 3-0 w lidze i przegrali 0-1 w eLM.
Teraz przegrali 3-0, czyli wychodzi na to że wygrają 0-1 i dogrywka

pytanie - 30 lipca 2016, 20:55:14 - *.dynamic.chello.pl
Ile lat ma naprawdę Samuel Kalu ?

@up - 30 lipca 2016, 20:57:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No moje oko 38

nick - 30 lipca 2016, 21:40:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Widzów więcej na meczach 3 ligi polskiej niż mistrza Słowacji..
Kuba - jak Legia wygra z Płockiem od stanu 0-2 to może się nieźle podbudować.. I to przed play off.

rozbawiony - 30 lipca 2016, 22:04:47 - *.centertel.pl
Ojcem Samuela Kalu jest grający kiedyś w Amice Wronki Maxwell Kalu ( do dziś kibicki go bardzo dobrze wspominają), skoro Maxwell ma naprawdę 68 lat to ten może mieć pod 50 - tkę.

smoku - 30 lipca 2016, 23:31:56 - *.free.aero2.net.pl
Maxwell grał ostatnio w Pogoni Lwówek

jedrzej201 - 30 lipca 2016, 23:33:01 - *.adsl.inetia.pl
Legia ma pewny play-off.

cc - 30 lipca 2016, 23:59:05 - *.tk
Jak Legia ich nie przejdzie i nie zdobędzie kompletu pkt. do rankingu to będzie kompromitacja.

Anton - 31 lipca 2016, 0:05:02 - *.dynamic.chello.pl
LE jest blisko, ale Legia musi być skupiona, bo w formie nie jest i taki Trencin przy odrobinie szczęścia może wygrać w Warszawie. Jednak jestem optymistą i stawiam na 2:1 dla Legii awans do LE PS A tego Kalu z Trencina to Legia powinna brać jak najszybciej, dobry jest. Brakuje Legii kreatywnych piłkarzy.

kibiccc - 31 lipca 2016, 0:34:14 - *.215.207.242-internet.zabrze.debacom.pl
Tylko kod koduje przecież wystarczy logicznie pomyslec wystarczy ze z reklam o wiele większą kasa jak z kodowania.

STRUMYK - 31 lipca 2016, 7:23:14 - *.dg-net.pl
Czekam z niecierpliwością na środowy mecz na Łazienkowskiej 3. Wiecie, gdzie można będzie obejrzeć ten mecz?

cc - 31 lipca 2016, 8:02:04 - *.62.93.181
@STRUMYK W telewizji. :]

cc - 31 lipca 2016, 8:22:01 - *.62.93.181
No ale widzów to na serio mniej niż w zeszłym sezonie na Widzewie w każdym meczu i siebie. :]

aq - 31 lipca 2016, 12:50:25 - *.59.72.35
Maxwell Kalu po prawie 20 latach gry w Polsce - kontrakt z Amicą Wronki podpisał 1 lipca 1997 r. - nie ma polskiego obywatelstwa. Karierę przerwał w 2010 r. Do gry wrócił dwa lata później. Obecnie jest zawodnikiem Pogoni Lwówek.

ocho - 31 lipca 2016, 21:34:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Biedny Maxwell Kalu niewtajemniczony w układ strzelił kiedyś we Wronkach bramkę Wiśle Kraków, Amica wygrała 1-0, a Kalu został w szatni z_j_ebany
bo nie tak się Wisła z Amicą umawiała!!!!

p - 31 lipca 2016, 22:32:49 - *.dynamic.chello.pl
pierwszy mecz był na Polsat Sport news który jest w naziemnej tv cyfrowej. To może drugi też będzie.