31 lipca 2016, 13:51:57 - koofel
Porażka SønderjyskE w lidze

Rywal Zagłębia Lubin w eliminacjach Ligi Europy SønderjyskE przegrał 0-1 (0-0) z Lyngby BK w 3. kolejce duńskiej ekstraklasy.

31 lipca 2016, 12:00 - Haderslev (Sydbank Park)
SønderjyskE 0-1 Lyngby BK
Mikkel Rygaard 64

SønderjyskE: 1. Marin Skender - 3. Marc Pedersen, 26. Pierre Kanstrup, 31. Matthias Maak, 2. Nicolaj Ritter - 6. Simon Kroon, 18. Adama Guira (66, 9. Tommy Bechmann), 8. Janus Drachmann, 10. Nicolai Madsen (71, 30. Marcel Rømer), 15. Troels Kløve (54, 11. Johan Absalonsen) - 17. Mikael Uhre.

żółte kartki: Adama Guira, Janus Drachmann - Martin Ørnskov.

sędziował: Lars Christoffersen.
widzów: 4494.

SønderjyskE z jednym zdobytym punktem zajmuje dwunaste miejsce w tabeli.

Rewanżowe spotkanie Zagłębia z SønderjyskE odbędzie się 4 sierpnia o 19:15 w Haderslev.

sds - 31 lipca 2016, 13:53:30 - *.dynamic.chello.pl
Ladny gol zza pola karnego. Ogladal ktos caly mecz? Transmisja byla na dunskim Eurosporcie 2.

@sds - 31 lipca 2016, 13:56:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ja nie

Yyy - 31 lipca 2016, 13:57:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@sds
Ja też nie

jo - 31 lipca 2016, 13:58:33 - *.opera-mini.net (*.184.209.44)
ja również nie
halo pisać kto tak, PILNE

michoł - 31 lipca 2016, 14:01:24 - *.adsl.inetia.pl
Jeśli chodzi o mnie, to ja również nie.

anon - 31 lipca 2016, 14:04:23 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Lyngby to beniaminek ligi, który po 4 latach wrócił do elity - nawet jeśli SønderjyskE "odpuściło" ten mecz, to Zagłębie stać żeby wygrać co najmniej 2-1 i wyczekać "ulubione" karne

mx - 31 lipca 2016, 14:04:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl
I wiecie co wam powiem? Ja także nie oglądałem.

berg - 31 lipca 2016, 14:15:21 - *.dynamic-ra-12.vectranet.pl
jest szansa, że w Danii oglądali, trzeba zapytać po duńsku. Jeg iagttog hele spillet nogen?

yay - 31 lipca 2016, 14:16:53 - *.dk.customer.tdc.net
niestety w Danii nie oglądali

Sopot - 31 lipca 2016, 14:17:31 - *.146.133.238.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Rywal Zagłębie ostatnie miejsce w tabeli ale na Zagłębie wystarczyła ostra gra w kość kopanie o siła bono drwal drewniscy zero techniki

Muka - 31 lipca 2016, 14:20:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A ja ogladalem, na bukmacherze I kto jest kozak?

berg - 31 lipca 2016, 14:24:56 - *.dynamic-ra-12.vectranet.pl
@muka
jak oglądałeś to powiedz co w przerwie meczu powiedział ich trener o sytuacji z 39 min?

Puchacz - 31 lipca 2016, 14:46:16 - *.opera-mini.net (*.47.139.59)
No przecież przerwy nie oglądał ,tylko mecz

LAzio - 31 lipca 2016, 14:53:11 - *.icpnet.pl
ja nie oglądałem. Może sąsiad oglądał? zapytam

Kuba - 31 lipca 2016, 14:56:03 - *.static.cpe.netcabo.pt
Wystarczy spojrzeć na celne kto dominował. 7-1 dla Sjyske. Po prostu Lyngby miało farta. Poza tym raczej tu działa zależność "słabo w lidze-dobrze w pucharach".

ZLFAN - 31 lipca 2016, 15:01:40 - *.dynamic.chello.pl
2:0 czy 3:1 to są wyniki jak najbardziej realne Zagłębie stać na to.

fredziorek - 31 lipca 2016, 15:12:52 - *.play-internet.pl
Wystarczy zaglebiu 3-2 wygrac i wchodzi

Hans - 31 lipca 2016, 17:11:46 - *.play-internet.pl
Zagłębie za wszelka cenę musi ich wyeliminować.

Arek - 31 lipca 2016, 17:56:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@sopot, polska język trudna język. Co nie?

Anton - 31 lipca 2016, 18:29:23 - *.dynamic.chello.pl
Możesz klepać amatorów z polskiej ligi, ale to nie znaczy jeszcze, że jesteś dobrym zespołem. Tyczy to tak samo SonderjyskE jak i Zagłębia.

Kongens by - 31 lipca 2016, 18:38:53 - *.56.61.174.mobile.3.dk
Lyngby BK jak już

@ZLFAN - 31 lipca 2016, 18:43:19 - *.dynamic.chello.pl
Buja Pan w obłokach. To, że Zagłębie wygrywa pewnie w słabej polskiej lidze to nie znaczy, że ma szanse na dwubramkowe zwycięstwo z średniakiem z duńskiej solidnej ligi. W lidze polskiej czy ze słabą bułgarską Slavią Zagłebie strzelało bramki na zawołanie, a gdy przyszło grać z zawodowcami z Belgradu czy z Danii to już o gole dużo trudniej. W trzech meczach tylko jeden po prezencie od duńskiego bramkarza.

LEO - 31 lipca 2016, 18:52:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wierze że Zagłębie ma szanse

tomco23 - 31 lipca 2016, 19:10:57 - *.play-internet.pl
Berg-co powiedzial trener w przerwie o sytuacji w 39 minucie---
Ingen kommentarer. Alt set mødet så, hvad der skete.

MauroPB - 1 sierpnia 2016, 0:30:33 - *.centertel.pl
Mało tego,sądzę że wystarczy wygrana 6:5 niczym Brazylia z Polską w 38 i już jest awans%)