31 lipca 2016, 15:53:16 - koofel
Gol André Deja i debiut Patricka Schikowskiego w Sportfreunde Lotte

Patrick Schikowski zadebiutował w Sportfreunde Lotte w wygranym 3-0 (1-0) meczu z rezerwami SV Werder Bremen 1899 w ramach 1. kolejki niemieckiej 3. Ligi. 24-letni pomocnik pojawił się na boisku w 37. minucie, zmieniając Alexandra Langlitza. Drugiego gola dla gości strzelił André Dej, który grał do 89. minuty, gdy zmienił go Moritz Heyer.

31 lipca 2016, 14:00 - Brema (Weserstadion Platz 11)
SV Werder Bremen 1899 II 0-3 Sportfreunde Lotte
Bernd Rosinger 21, André Dej 71, Gerrit Nauber 86

żółte kartki: Ousman Manneh, Rafał Kazior, Björn Rother - Tim Wendel, Alexander Langlitz, Matthias Rahn, Kevin Pires-Rodrigues, Gerrit Nauber.
czerwona kartka: Leon Jensen (35. minuta, Werder II, za brutalny faul).

sędziował: Robert Schröder (Dolna Saksonia).
widzów: 1769.

W drużynie gospodarzy cały mecz rozegrał Rafał Kazior, a wracający z wypożyczenia z Hansy Rostock Maik Lukowicz znalazł się poza kadrą.

smoku - 31 lipca 2016, 16:02:18 - *.free.aero2.net.pl