31 lipca 2016, 17:00 - Wejherowo (Stadion WKS Gryf Wejherowo)
Gryf Wejherowo 2-1 Błękitni Stargard Szczeciński

Gryf: 1. Dawid Leleń - 13. Paweł Brzuzy, 6. Łukasz Nadolski, 17. Maciej Dampc (46, 3. Przemysław Szur), 19. Adrian Klimczak - 20. Przemysław Mońka, 15. Piotr Kołc, 22. Piotr Łysiak, 21. Paweł Czychowski (57, 10. Jacek Wicon), 8. Robert Chwastek (89, 7. Daniel Górski) - 14. Daniel Ciechański (67, 9. Michał Marczak).

Błękitni: 31. Przemysław Wróbel - 25. Grzegorz Szymusik (88, 21. Kacper Pluta), 7. Maciej Liśkiewicz, 2. Patryk Baranowski, 24. Rafał Gutowski - 18. Wojciech Fadecki (53, 17. Maciej Więcek), 11. Paweł Lisowski, 8. Maciej Kazimierowicz, 10. Bartosz Flis (64, 20. Michał Magnuski), 27. Mateusz Czapłygin (81, 6. Filip Karmański) - 15. Przemysław Brzeziański.

żółte kartki: Dampc - Czapłygin, Liśkiewicz.

sędziował: Sylwester Rasmus (Toruń).
widzów: 420.

źródło: własne / lajfy.com

klub - 31 lipca 2016, 19:00:47 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Bramka dla Błękitnych STARGARD po indywidualnej akcji a nie z karnego. Głupoty piszecie tak samo z nazwa klubu. Czy nie rozumiecie że na Walnym w czerwcu zmieniono statut klubu i wysłano dokumenty do KRS w Szczecinie. Tam zmiany mogą wprowadzić na kilka miesięcy a klub od czerwca oficjalnie nazywa się tak jak miasto Błękitni STARGARD !

bee - 31 lipca 2016, 19:20:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No i mówiłem, że Ciechański i Chwastek to spoko transfery
Co jest z Dampcem? Kontuzja? Czy tak słabo grał, że aż w przerwie zszedł?

oj tyle to - 31 lipca 2016, 19:24:01 - *.dynamic-ww-09.vectranet.pl
błękitni nic sie nie stało wypadek przy pracy 6 gramy z leginovia i idziemy dalej jedziemy w gore a na gorze 1 liga 1 liga w stargardzie

rafalski - 31 lipca 2016, 19:52:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co z kalkowskim?

alex - 31 lipca 2016, 20:27:41 - *.centertel.pl
W tym roku już spadek Błękitni...niestety ostatni rok już pokazał, że to już ostatnie podrygi.

oj tyle to - 31 lipca 2016, 20:35:31 - *.dynamic-ww-09.vectranet.pl
alex mylisz sie po 34 kolejce my bedziemy sie cieszyc z awansu jeszcze czas pokaze kto bedzie przy swoim

adasio - 31 lipca 2016, 20:50:19 - *.free.aero2.net.pl
Już tak długo nie ma tego Szczecińskiego że mogliby się tego nauczyć. Co za amatorszczyzna.

Islandia - 31 lipca 2016, 21:07:21 - *.centertel.pl
Gratulacje dla trenera Pawlaka z Chojnic.Chojnice pamiętają i dziękują,powodzenia.Gratulacje Gryf

yui - 31 lipca 2016, 22:17:33 - *.gdynia.mm.pl
w pierwszej połowie kilka dobrych akcji gości, w tym m.in. słupek, kilka razy się kotłowało, Dampc dostał żółtko a tam szła już akcja praktycznie na sam na sam. Gryf ładnie sklepał akcje na 1-0 i główką bramka, piłka nad bramkarzem przeleciała po kąśliwym dośrodkowaniu z prawej strony. po tej bramce Gryf miał jeszcze 2 okazje dobre w pierwszej połowie, jednak to goście wyrównali. w drugiej połowie to nadal Błękitni byli na boisku lepsi, konstruowali ciekawe akcje, ale nie byli skuteczni. Gryf z kontry na 2-1, mieli też słupek na 3-1 też po szybkiej kontrze. Jednak to Błękitni mieli dużo sytuacji niewykorzystanych.
wynik nie odzwierciedla jakości obu zespołów. Błękitni widać mają potencjał, mieli dziś sporo pecha. Najsłabszy na boisku był taki mały gość co wszedł jako pierwszy zmiennik w Błękitnych z nr 17, grał jakby był gdzieś z poziomu okręgówki.

Tv - 31 lipca 2016, 23:05:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Chyba go nie lubisz yui

EMPI - 31 lipca 2016, 23:14:12 - *.radionet.info.pl
Stargard Szczeciński, a gdzie to, bo na mapie nie ma...?

BPG - 31 lipca 2016, 23:28:49 - *.internetia.net.pl
EMPI - nie z siebie głupola że nie wiesz gdzie leży Starogard...

oj tyle to - 31 lipca 2016, 23:31:38 - *.dynamic-ww-09.vectranet.pl
więcuś najlepszy każdemu moze sie zdarzyc słabszy mecz i odrazu porwnojesz go do okregówki wyjdz na boisko i pokaz co potrafisz tylko zeby ci lewy nie wło(n)czył

Tv - 31 lipca 2016, 23:36:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Przecież on w tym meczu grał dobrze, wiem bo oglądałem transmisje i gdyby trochę lepsza skuteczność kolegów i jego samego to powinno wpaść kilka bramek z tych akcji. Jakiś dziwny typ to pisze dlatego zapytałem wczesniej że chyba go nie lubi. Gość zrobił z 10 akcji w 40 minut a typ wymyślił jakiś dziwny opis. Może ktoś kto widział obiektywny z Wejherowa mecz niech się wypowie bo tu kolega chyba potrzebuje lekarza

LEO - 1 sierpnia 2016, 16:27:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobry początek dla Gryfa
Myślę że Błękitni tez się rozkręcą

Zenada - 2 sierpnia 2016, 9:01:21 - *.sinusnet.pl
Jaka cienizna ....... Blekitni maks srodek tabeli w tym sezonie, zeby miec wyniki to trzeba miec kase,sponsora.....