[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


4 sierpnia 2016, 16:59:59 - MichalMKS
Tomasz Wojcinowicz i Paweł Kolcz w Finishparkiecie Drwęcy

Dwaj 20-letni obrońcy Tomasz Wojcinowicz i Paweł Kolcz zostali zgłoszeni do rozgrywek przez trzecioligowy Finishparkiet Drwęcę Nowe Miasto Lubawskie.

Wojcinowicz to były zawodnik Arki, a Kolcz - Olimpii Grudziądz. Żaden z nich nie wystąpił w bieżącym sezonie w żadnym spotkaniu swojego zespołu.

figaro - 5 sierpnia 2016, 10:56:30 - *.play-internet.pl
Wojcinowicz jest dalej zawodnikiem Arki. Do Nowego Miasta trafił na roczne wypożyczenie

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas