[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


5 sierpnia 2016, 13:07:38 - MichalMKS
Dominik Kowalski i Kamil Zieliński w Lechu Rypin

Czwartoligowy Lech Rypin zgłosił do rozgrywek dwóch 19-letnich zawodników - bramkarza Dominika Kowalskiego oraz napastnika Kamila Zielińskiego.

Obaj ostatnio byli piłkarzami Zawiszy Bydgoszcz.

sponge - 5 sierpnia 2016, 22:16:15 - *.play-internet.pl
Dramat, jak ktoś ma managera co mu klub najbliżej domu załatwia to kawał fachowca musi być

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas