6 sierpnia 2016, 21:11:47 - koofel
Gol Jacka Magdzińskiego

Jacek Magdziński strzelił gola dla Sport Luanda e Benfica w wygranym 1-0 (0-0) meczu z Recreativo da Caála w ramach 20. kolejki angolskiej ekstraklasy. Polski napastnik rozegrał całe spotkanie.

6 sierpnia 2016, 16:00 - Huambo (Estádio Mártires da Kanhara)
Recreativo da Caála 0-1 Sport Luanda e Benfica
Jacek Magdziński 74

żółte kartki: Paizinho, Yamba Asha, Ady - Douglas.

sędziował: Osvaldo Félix.
widzów: 3500.

Benfica zajmuje siódme miejsce w tabeli z 26 punktami.

wojak - 6 sierpnia 2016, 21:21:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo -facet ma przygodę życia, zdala od polskiej patologii stadionowej. Baw się jak najdłużej możesz...

Robi - 6 sierpnia 2016, 21:45:35 - *.dynamic.chello.pl
Nie no, dla Benfiki strzelił

harypoter - 6 sierpnia 2016, 22:44:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A Leszczyński z wolnego w 90 minucie strzelił na 3-1 dla South Hobart w Australijskiej Lidze Okręgowej region Tasmania :P

Marko - 6 sierpnia 2016, 23:20:32 - *.adsl.inetia.pl
A Jacek dalej formie, dalej swoje, świetnie!

klin - 7 sierpnia 2016, 0:08:33 - *.cable-modem.tkk.net.pl
Brawo Jacek, norma. Gwardia śledzi Twe poczynania, my w Toruniu dzisiaj też 1:0 do przodu. Ahoj przygodo!

bcx34t - 7 sierpnia 2016, 0:40:10 - *.181.100.190
Tarantula zawsze groźny

Tree - 7 sierpnia 2016, 3:36:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Jacek! Trzymam kciuki za kolejne trafienia! Go Go Africa!

Seba - 7 sierpnia 2016, 6:52:53 - *.slupsk.vectranet.pl
29 lat i...19 klubów w karierze seniorskiej. To nie piłkarz tylko turysta.

tak o - 7 sierpnia 2016, 12:02:29 - *.centertel.pl
Seba, jakie zazdro, hehe

LEO - 7 sierpnia 2016, 19:23:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Jacek

Bartt - 8 sierpnia 2016, 4:23:14 - *.emiter.com
No proszę, załapał się w filialnym klubie Benfiki, stamtąd już tylko o krok od pierwszego zespołu, a Benfice będzie potrzebny napastnik, bo Jonas ma podobno przenieść się do Chin. Jacek strzelaj tak dalej a niebawem zagrasz w Lidze Mistrzów

OKS ODRA - 8 sierpnia 2016, 7:44:55 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
I kogo tu powołać na EMŚ?Teodorczyk?Sobiech?Magdziński?

Korwyn - 8 sierpnia 2016, 10:56:34 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl