7 sierpnia 2016, 19:47:48 - maciejko
Gol Łukasza Teodorczyka w debiucie w RSC Anderlecht

Łukasz Teodorczyk zadebiutował w barwach RSC Anderlecht w wygranym 5-1 (1-1) meczu 2. kolejki belgijskiej Jupiler Pro League przeciwko KV Kortrijk. 25-letni napastnik przebywał na boisku do 66. minuty i został zmieniony przez Idrissę Syllę. Polak zdobył bramkę oraz zanotował asystę przy pierwszym golu dla gospodarzy.

7 sierpnia 2016, 18:00 - Anderlecht (Stade Constant Vanden Stock)
RSC Anderlecht 5-1 KV Kortrijk
Sofiane Hanni 32, Łukasz Teodorczyk 50, Alexandru Chipciu 54, Steven Defour 63, Idrissa Sylla 75 - Hervé Kage 20 (k)

sędziował: Jonathan Lardot (Liège).

Po dwóch meczach Anderlecht jest liderem tabeli z dorobkiem sześciu punktów.

"liga mistrzów pewna"
żart roku ocknijcie się ludzie, że piłka w Polsce nie istnieje na szczeblach klubowych tutaj liczy się tanio kupić drogo sprzedać, a wyniki to fikcja

krzywy215 - 7 sierpnia 2016, 19:55:39 - *.dynamic.chello.pl
Ja nie żartuję. Z taką grą to może wszystko skończyć się tragicznie i zamiast dominacji na lata, kac...

Realista - 7 sierpnia 2016, 19:56:09 - *.dynamic.chello.pl
Gra Legii w LM jest pewniejsza niż gra Lecha w przyszłym sezonie w ekstraklasie

krzywy215 - 7 sierpnia 2016, 19:58:48 - *.dynamic.chello.pl
Amica za rok do moich Siedlec będzie jeździć :D huehue

Mądy - 7 sierpnia 2016, 19:59:01 - *.dynamic.gprs.plus.pl
On powinien być na Euro a nie Stępiński który i tak nie zagrał ani minuty.
Być i grać przynajmniej po 10 czy 15 minut.

rico - 7 sierpnia 2016, 20:00:37 - *.adsl.inetia.pl
Agencja AFP uznała Teodorczyka najwspanialszym piłkarzem całej kolejki .

Mądry - 7 sierpnia 2016, 20:06:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Przypominam że o Ligę Mistrzów nie walczy Legia Warszawa.

do Mądry - 7 sierpnia 2016, 20:21:02 - *.skranetcan.pl
Od kiedy to "Polska "gra o ligę mistrzów. Nie kojarzę takiego klubu w żadnych rozgrywkach ligowych?

Mikki - 7 sierpnia 2016, 20:32:24 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Polska spadek, pewne info.

kks - 7 sierpnia 2016, 20:49:30 - *.dip0.t-ipconnect.de
z KV Kortrijk wygralyby nawet rezerwy lecha, legia nie bedzie grac w zadnej LM, obudzcie sie ludzie

janusz-oko - 7 sierpnia 2016, 21:46:30 - *.sileman.net.pl
Agencja CIA uznała Teodorczyka za najlepszego strzelca podczas turnieju łuczniczego kobiet w Więbądzicach w 1977roku.

T.Hajto - 7 sierpnia 2016, 23:11:27 - *.centertel.pl
Po tym zdarzeniu, "Myślę, że warto podać zwycięski skład Kaiserslautern z meczu z Bayernem w sezonie 97/98...".

:-) - 7 sierpnia 2016, 23:50:50 - *.146.131.217.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
O - i C(h)ipciu tam gra

op - 8 sierpnia 2016, 0:00:17 - *.skranetcan.pl
A ja myślę że Janusz Jojko był obrońcą i dla tego wrzucił sobie jedną z bramek. Pewne info!!!

cc - 8 sierpnia 2016, 10:22:53 - *.net144.okay.pl
Cieszy bramka i asysta Teo, ale i tak zbyt wielkich szans na kadrę to on nie ma. Lewandowski - Bayern Monachium, Milik - Napoli. Nie ma szans na plac w kadrze Biało-Czerwonych, nawet, jakby się rozstrzelał w tym cienkim Anderlechcie.

Shaam - 8 sierpnia 2016, 11:22:57 - *.146.103.121.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Natomiast Woźniak na wembley krzyknął "moja", ale Alan Shearer mu nie uwierzył i strzelił gola główką. No i było 2:1 w plecy, a trzeba przyznać, że Citko był w gazie wtedy. Pozdro.

LEO - 8 sierpnia 2016, 15:29:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl