11 sierpnia 2016, 12:12:36 - koofel
U-19: Reprezentacja Prefektury Hiroszima 0-1 Polska

Reprezentacja Polski U-19 (rocznik 1998) wygrała 1-0 (0-0) z Reprezentacją Prefektury Hiroszima w swoim ostatnim spotkaniu towarzyskiego turnieju Balcom BMW Cup rozgrywanego w Japonii. Podopieczni Rafała Janasa zajęli drugie miejsce w zawodach.

11 sierpnia 2016, 10:30 - Hiroszima
Reprezentacja Prefektury Hiroszima 0-1 Polska
Sebastian Szymański

Grano 2x40 minut.

W drugim dzisiejszym spotkaniu Korea Południowa przegrała 0-3 (0-1) z Sanfrecce Hiroszima.

mlody - 11 sierpnia 2016, 12:43:34 - *.ssp.dialog.net.pl
jak mozna mie 5 punktow w 3 meczach i bilans bramek 2-4 ?

matematyk - 11 sierpnia 2016, 12:50:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dobre pytanie mlody ;D

Erneste - 11 sierpnia 2016, 12:56:20 - *.comarch.com
Odpowiedź dla młodego - nie można.
Jeżeli drużyna ma 5 punktów w 3 meczach, to MUSI mieć dodatni bilans bramkowy...

do mlody - 11 sierpnia 2016, 12:56:31 - *.dynamic.chello.pl
w pierwszym meczu wygrali z Korea w karnych, w meczu byl remis i za zwyciestwo po karnych w tym turnieju przyznaje sie 2 punkty

Vekk - 11 sierpnia 2016, 12:58:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Z tego co można znaleźć w internecie o tym turnieju to po remisie są karne więc wychodzi na to, że Polska przegrała 3:0 z Santrecce, zremisowała z Koreą Płd 1:1 i wygrała w karnych 5:3, oraz ta wygrana z Hiroszimą, co daje 5 pktów (0+2+3) i bilans 2 - 4.

Boateng - 11 sierpnia 2016, 13:33:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Super wyjazd, w klubach trenować nie mogą, ale Japonię zwiedzili...

jaja - 11 sierpnia 2016, 15:24:10 - *.play-internet.pl
SKad korea ma ten 4 jak wygrali z tymi ostatnimi i z reszta przegrala ? Zreszta w grupie nie bylo remisu :0

marcelo80 - 11 sierpnia 2016, 15:52:13 - *.160.172.86