12 sierpnia 2016, 20:21:40 - Kiellini_
Pierwszy mecz Jakuba Koseckiego po powrocie do Sandhausen

Jakub Kosecki zagrał swoje pierwsze spotkanie po powrocie do niemieckiego SV Sandhausen. Polak wszedł na boisko w 59. minucie w miejsce Andrew Wootena w meczu 2. kolejki 2. Bundesligi, a jego drużyna przegrała na wyjeździe 0-2 (0-2).

12 sierpnia 2016, 18:30 - Aue (Sparkassen-Erzgebirgsstadion)
FC Erzgebirge Aue 2-0 SV Sandhausen
Nicky Adler 28, Pascal Köpke 40

żółte kartki: Mario Kvesić, Sebastian Hertner - Damian Roßbach, Tim Kister, Stefan Kulovits, Thomas Pledl.

sędziował: Robert Schröder (Dolna Saksonia).
widzów: 7650.

Sandhausen po dwóch meczach jest na 13. miejscu w tabeli z jednym punktem.

Dominik - 12 sierpnia 2016, 20:26:53 - *.clients.rysnet.com
a Kaminski drugi kolejny mecz na ławce.

mietek - 12 sierpnia 2016, 20:32:00 - *.8.106.191
@Dominik: Bo przecież Weszło było takie pewne, że gość ma spokojnie pierwszy skład.

Smuda - 12 sierpnia 2016, 20:34:07 - *.adsl.inetia.pl
A Thomalla 2 mecze 2 bramki

asd - 12 sierpnia 2016, 20:35:31 - *.range86-187.btcentralplus.com
Czytałem, że wg trenera Kaminski nie jest gotowy fizycznie na 2.Bundesligę.

babcia - 12 sierpnia 2016, 20:40:20 - *.146.101.73.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dlaczemu ten news nie jest jeszcze na różowo?

kibic - 12 sierpnia 2016, 21:13:23 - *.10.205.81
Kosa zostaw!

pinkbag - 12 sierpnia 2016, 21:32:11 - *.dip0.t-ipconnect.de
kubusiuuuu za tydzien bedziemy na meczu ** kiss kiss ** dobrze ze wrociles ** nie zmeczyles sie dzisiaj ?

różowy lol - 12 sierpnia 2016, 21:40:11 - *.dynamic.mm.pl
Poszedł grać piach do Sand-hausen...

thc - 12 sierpnia 2016, 22:37:22 - *.146.5.210.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
dajcie tu tego z długimi włosami

dede - 12 sierpnia 2016, 23:12:16 - *.146.6.169.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
faktycznie warte odnotowania wydarzenie.. dobrze, ze nie na niebiesko..

Kol - 12 sierpnia 2016, 23:19:57 - *.centertel.pl
Kubuś miał okres. Zrozumcie go.

melon - 13 sierpnia 2016, 7:16:13 - *.silesnet.pl
az dziw ze go puscili ze nie zarazil pryszczami innych pilkarzy

Zeta - 13 sierpnia 2016, 12:03:45 - *.adsl.inetia.pl
Wczoraj debiut Kamila Glika w ligowym meczu Monako,a na portalu żadnej wzmianki...

LEO - 13 sierpnia 2016, 18:34:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl