k - 14 sierpnia 2016, 20:54:36 - *.58.protonet.pl

big - 14 sierpnia 2016, 20:55:37 - *.64-127.202.173.217.in-addr.arpa

Konik - 14 sierpnia 2016, 20:55:38 - *.146.37.219.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
MKS a szczęście było tak blisko... :-( Ale jest jeden punkt na wyjeździe... to też się liczy

ooo - 14 sierpnia 2016, 20:55:43 - *.ipv.net.pl
3 punkty uciekły w ostatniej minucie,ale remis na wyjezdzie trzeba szanować.

do k - 14 sierpnia 2016, 20:56:01 - *.252.9.194.internetia.net.pl
Jak na razie to spokojne utrzymanie spadek nam nie grozi. Pozdrowienia.

ooo - 14 sierpnia 2016, 20:58:09 - *.ipv.net.pl
K palnij się w łeb z tą grą to raczej nam grozi czołówka tabeli,a wygrane prędzej czy pózniej przyjdą.

Lol - 14 sierpnia 2016, 20:58:14 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Obrona Stali znowu tragedia

Samyr - 14 sierpnia 2016, 21:00:36 - *.dynamic-ra-10.vectranet.pl
Ile tych karnych w ostatnich minutach w tej kolejce?

lider - 14 sierpnia 2016, 21:02:28 - *.dynamic.chello.pl
Kluczbork nie taki słaby a Stal kocha remisy i daleko tak nie zajedzie!

xxx - 14 sierpnia 2016, 21:03:59 - *.ipv.net.pl
Oho już widać szczekaczy z Opola. Na forum z meczu Odry marudzili że im wszyscy spamują, a teraz sami zaczynają napinke. Hipokryci. Nie pozdrawiam

xxx - 14 sierpnia 2016, 21:07:04 - *.ipv.net.pl
Szkoda tylko wyniku, karny w 90 minucie... a było tak blisko. No nic za tydzień mam nadzieje że doczekamy się pierwszych 3 punktów w tym sezonie.

Andrzej - 14 sierpnia 2016, 21:08:24 - *.tmodns.net
Lepszy punkt niz przegrana .3 Mecze i 3 remisy mysle ,ze chlopaki ze Stali sie przelamia i juz z Grudziadza 3 punkty przywioza.Stal Mielec walczymy.

OKS ODRA - 14 sierpnia 2016, 21:11:35 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
tak samo jak wy ujadacie na naszych postach niedojdy z Kuniowa
Klub bez kibicow tradycji i z wioski

Lol - 14 sierpnia 2016, 21:12:45 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
W tej rundzie jeszcze 12 remisów, žadnej wygranej a i to za dużo przy takiej obronie.

Kks - 14 sierpnia 2016, 21:14:34 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Odetka klub z tradycjami przekrętów kupowania meczy i patologii

miś - 14 sierpnia 2016, 21:21:31 - *.dynamic.chello.pl
Znowu brakuje jakosci z przodu wiecznie na farcie nie zajedziemy

La_bruijta - 14 sierpnia 2016, 21:27:47 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Spokojnie. Gramy swoje. Będzie lepiej.
Stal Mielec dzięki za walkę po stracie bramki!

nene - 14 sierpnia 2016, 21:33:55 - *.8.ftth.classcom.pl
dalej Stali za rok meczyk z Cracovią w Ekstraklasie!PZDR

Max - 14 sierpnia 2016, 21:38:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mecz słaby, kopanina w środkowej części boiska. Ostatnie 15 minut dało się oglądać. Remis ze wskazaniem na Kluczbork - lepiej poukładana drużyna. Dobre prawe skrzydło w MKS.

gawron211 - 14 sierpnia 2016, 21:38:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie chcę wymieniać z nazwiska ale ale kilku zawodników dziś grało dramatycznie słabo. Dobrze że się obudzili na ostatnie 10 min. Brazylijczyk powinien dostać szanse w natepnym meczu od początku. Jak zwykle Tomek w bramce bardzo dobrze.

Lol - 14 sierpnia 2016, 21:44:20 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Do gawron211 masz rację niektórzy zawodnicy nie przykładają się należycie, kilku gra na kredyt i tak jak pisałem wcześnie I liga dla niektórych za wysokie progi.

EZO TV - 14 sierpnia 2016, 21:46:21 - *.olsztyn.mm.pl
Ten karny w 90 minucie uratował mi kupon na prawie 400 zł Dziękuje Stal!

Klops - 14 sierpnia 2016, 21:50:17 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Padaka straszna. Libera i długo dłuuugo nic.
Kluczbork nie był wcale słaby jak sądziłem. Grali mądrze i mieli od nas dużo więcej okazji do strzelenia bramki. Dobrze że Cholewiak ma wreszcie konkurenta który chyba szybko go wygryzie ze składu. Białek ciągle szuka jak środek ustawić bo coś nie idzie ta gra. Sobczak na szpicy zawiódł mnie strasznie. Co do Ze Lucasa to sam nie wiem, musi więcej pograć.

kedzi - 14 sierpnia 2016, 22:05:51 - *.dynamic.chello.pl
To nie jest ta sama Stal co w poprzednim sezonie, w którym widać było świeżość, chęć do gry i przebojowość. Taką Stal aż chciało się oglądać i miło było na to patrzeć. Odeszło dwóch graczy (Nowak, Prokić) i zrobiła się padaka. Gracze są cieniami samych siebie. ;( Mam nadzieję , że będzie lepiej bo kocham Stal i zawsze do końca zostaję na trybunach by im podziękować za grę. Sektor N pozdrawia !

ooo - 14 sierpnia 2016, 22:06:49 - *.ipv.net.pl
Dostaliśmy w ostatnim sezonie 1-ligowym dwa razy karnego w ostatniej minucie z Rozwojem Katowice i były to 2 mecze wygrane.W Katowicach karny 90min.i w Kluczborku karny z Rozwojem 90min.Dług trzeba spłacić,a bilans musi być na zero.

stalm - 14 sierpnia 2016, 22:11:55 - *.centertel.pl
Juz marudzą 1 liga to nie 2 panowie :p

gogo - 14 sierpnia 2016, 22:13:00 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
mecz tragedia,obraz naszej stali to brak słow,oprocz libery i chyba marcinca ,radi probował w 2 połowie,i brazylijczyk całkiem całkiem,reszta brak ambicji,umiejetnosci itd,poziom a klasa mielecka,nie da sie tego ogladac,białek niema pomysłu,chłopie cały czas z kontry sie nieda grac tym bardziej ze biegnie 2 naszych na 6 ,cholewka dramat,sobczak słabiutki,preis słabiutki,kluczbork druzyna lepsza jak by mieli lepsza jakosc z przodu to by 3 nam zaaplikowali,szkoda słow,brawa dla kibicow za doping do 93min!!!!!

Vert94 - 14 sierpnia 2016, 22:15:00 - *.87.0.1
Stal zaczęła grać po straconej bramce- wcześniej było człapanie i pojedyncze zrywy. Najlepszy Libera-3 setki świetnie wybronił i później to pochopne wyjście...Lucas truchtał, nie podobało mi się to, technicznie niezły, ale jego jedyny sprint to miał miejsce w przerwie meczu jak się rozgrzewał. Radi przejawiał najwięcej chęci do gry i należała mu się ta bramka. Niestety lepszy Łęti na szpicy niż Sobczak, który kompletnie traci tam wszystkie swoje walory- to skrzydłowy, nie napadzior. Walka w ostatnich minutach spowodowała te brawa na koniec, bo trzeba przyznać, że koncówka niezła. Ale gdzie nasi byli wcześniej?

mundi - 14 sierpnia 2016, 22:17:01 - *.240.139.2
ten brazylijczyk chyba będzie wzmocnieniem naszego zespołu, nie wierzyłem w niego zupełnie. Kluczbork to fajny skład i grali niezłą piłkę. Brawo dla stali bo mamy 3 punkcik w 3 meczu.

luk_p - 14 sierpnia 2016, 22:46:06 - *.dynamic.chello.pl
Zmiana Getingera, o ile niewymuszona, była złą zmianą...Cholewiak zupełnie nie poradził sobie z napastnikiem Kluczborka i po niepotrzebnym wyjściu Libery padła bramka. Brawa dla Stali za grę do końca, ambicja nagrodzona sytuacją bramkową i wykorzystanym karnym. W obecnej sytuacji kadrowej, jeśli Stal nie będzie grała na 120%, to meczu w I lidze nie wygra...Kluczbork to przeciętny zespół i przy lepszej dyspozycji Mielca był do pokonania.

Kici - 14 sierpnia 2016, 22:58:16 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
A co ten Getinger pokazał, prawie zawalił bramkę, dobrze że został zmieniony, najsłabszy obrońca.

velvet - 14 sierpnia 2016, 23:01:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
:D Ile kibiców z Kuniowa w Mielcu?! :D

SM - 14 sierpnia 2016, 23:08:34 - *.mielec.mm.pl
Prejs grał ładnie do przodu z tyłu niestety straty dużo strat. Ogólnie sporo błędów. Kluczbork też nic szczególnego nie grał. Strzelali z dystansu i gdyby nie błędy naszych wcale nie wymuszone grą Kluczborka to nic by nie ugrali. Ktoś ty pisał że dużo tych karnych w końcówkach. Normalne jak stal zerwała się w ostatnich 10 minutach a bramkarz w stuprocentowej sytuacji złapał zawodnika za nogi to co innego jak karny. Tam jeszcze powinna być czerwona kartka za faul na Marcincu. To był nokaut. Czerwona dla Łętochy to przy tym jakieś nieporozumienie. Wypadało by złożyć skargę na tego gracza i zawiesić szczyt chamstwa.

as - 14 sierpnia 2016, 23:12:24 - *.186.109.142
Wklatce 0

marcin - 14 sierpnia 2016, 23:16:45 - *.play-internet.pl
Nikt przed sezonem nie obiecywał środka tabeli tylko ciężką walke o utrzymanie.Najwarzniejsze że ciułamy te punkty fakt że takie mecze jak z kluczborkiem musimy wygrywać.Dobra wiadomość to podpisanie umowy z PGE

kedzi - 14 sierpnia 2016, 23:18:10 - *.dynamic.chello.pl
Były dwa autokary z Dębicy. Wszyscy na czerwono. Nie wiem co to za klub ale siedzieli razem zwarci koło rodzinnego. ;)

SM - 14 sierpnia 2016, 23:18:30 - *.mielec.mm.pl
Jeszcze co do ustawienia. Jak widziałem Szczepańskiego na ataku to miałem obawy i się nie myliłem strasznie mu ta pozycja nie leżała. Wracał się na swoją co chwila i wgl. to nie wyglądało. Radulj dużo lepiej ale czy dobrze. Chociaż stałe fragmenty. Wolny w okienko fantastycznie obroniony. No i karny pewnie wykonany.

@velvet - 15 sierpnia 2016, 2:16:40 - *.skybroadband.com
A ile Odra miala dlugu zanim umarla? Synku nie ma Odry Opole, tak samo jak nie ma smoków i sw. Mikolaja.

kam - 15 sierpnia 2016, 7:49:56 - *.19.21.124.pool.sknt.ru
Trzeba docenić ten wynik, zważając na skłąd młodych, niedoświadczonych wilczków Stali Mielec. Taki zasłużony klub jak Stal zasługuje, aby być co najmniej w I Lidze. Budżetowo się nie przelewa w Mielcu, ale plus i pozytyw taki, że skłąd młody i głodny sukcesów. Pozdrowienia dla Stali Mielec od kibica Jagiellonii. Utrzymacie się - wierzę w to.

Sebek - 15 sierpnia 2016, 7:55:40 - *.centertel.pl
Ta wiadomość o sponsoringu PGE, to coś wiarygodnego, czy taka bzdura jak wszystkie poprzednie na temat sponsorów?

Ado - 15 sierpnia 2016, 8:08:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sebek///Sądzę ze jakaś kolejna bzdura...aczkolwiek około 2 miesięcy temu była jakaś rozmowa z PGE na temat logo na koszulkach

ddd - 15 sierpnia 2016, 9:26:19 - *.67.9.242
Strasznie to wyglądało. W grudziadzu pewna przegrana.

Klops - 15 sierpnia 2016, 9:30:28 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Państwowe firmy powinny mieć zakaz sponsorowania drużyn a jedynie mogą dotować federacje. Orlen KGHM i inne powinny skończyć z takim działaniem.

lis - 15 sierpnia 2016, 9:54:22 - *.54.75.1
liczylem na wygraną-szkoda bo u siebie i z takimi drużynami to powinno się wygrywać...cóż czekamy na premierowe 3 pkt w Grudziadzu..alleluja FKS

marcin - 15 sierpnia 2016, 10:48:04 - *.play-internet.pl
Info o podpisaniu umowy z PGE pewne czekają z ogłoszeniem poniewarz umowa ma obowiązywać od września

pppila8 - 15 sierpnia 2016, 11:11:59 - *.centertel.pl
Sobczak musi grac na boku jest o wiele grozniejszy niz z przodu, ogólnie jak gramy bokami to jest zagrozenie Sulewski, Prejs, Sobczak, Cholewiak to sa goscie do gry bokiem zajacy sie Getek i wtedy jest zagrozenie. Mecz inaczej by sie ulozyl gdyby Sobczak nie zachowala sie jak cipa w 100% sytuacji w pierwszej połowie ( takie sytuacje to musi byc bramka ) najlepsze ze na 100 takich sytuacji strzelał by na bramke 100x a wczoraj podawał ;) Jak gramy bokiem to Zuber ma wiecej miejsca w srodku. Szczepanski słabo schodził niepotrzebnie do boku sporo strat, Radi hmm troche lepiej ( bramka się liczy wytrzymał) Brazyliana pozytywnie, niestety nie jest to szybkościowiec, niemiał nic na strzał wiec niewiadomo jak by to wygladało moze co bedzie miał bedzie strzelał... Libera wyjscie przy bramce niepotrzebne i obciąza ona jego konto, ale wczesniej kilka niezlych okazji wybronił wiec ogólnie znów na plus, Marciniec pierwsza połowa słabo bardziej grał z tyłu w drugiej juz lepiej w koncówce było widac ze chyba najlepszy wytrzymałosciowo u nas, jeszcze kilka takich meczy Libery i Marcinca i mozemy o nich zapomniec w przyszłosci. Nie mamy indywidualnosc wiec tylko bieganiem walka i determinacja mozemy cos ugrac. U siebie takie mecze musimy wygrywac. Za faul na karnego dla mnie czerwien dla bramkarze bez niczego, ogólnie lepsze sedziowanie niz z Sandecja.

byk - 15 sierpnia 2016, 11:14:02 - *.dynamic.mm.pl
70 osób w młynku haha średnia wieku lat 15-ście,za to na bytowie będzie więcej...bo w telewizji trzeba się pokazać.

kibic 36 - 15 sierpnia 2016, 11:15:01 - *.251.104.5.static.rdi.pl
Brawo Lary!!!Oleśnica kibicuje Kluczborkowi.

sos - 15 sierpnia 2016, 12:25:55 - *.dip0.t-ipconnect.de
3687 luda? Trochę cienko jak na Mielec, no ale trzeba pamiętać, że przeciwnik też na kolana nie powalał kibicowsko.

Kici - 15 sierpnia 2016, 12:29:21 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
DO pppila8 o jakich bokach ty pisze, Gentek pierwszy do rezerw nic gość nie gra II liga to dla niego miejsce, Press tragedia

Fan - 15 sierpnia 2016, 14:07:37 - *.dynamic.mm.pl
occer-hawks-tall-to-play-professionally-in-poland.
aspx

Klops - 15 sierpnia 2016, 15:00:28 - *.play-internet.pl
Omar Tall. No właśnie. Widziałem go wczoraj na trybunach i tak się zastanawiałem gdzie ja go już widziałem. Czyli Białek go przetestował w USA.

velvet - 15 sierpnia 2016, 18:02:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo dla Mielca za frekwencje! Za bardzo dobry doping i młyn. Niestety, słynna nabojka Kuniowska w niewyjaśnionych okolicznościach nie dotarła do Mielca - jakieś tam animozje między nimi podobno - a jakby byli, to kurczę ruchawka mega!

tomi - 15 sierpnia 2016, 18:07:13 - *.dynamic.mm.pl
PGE chyba w ręcznej

LEO - 15 sierpnia 2016, 18:45:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie wiele zabrakło

kibic123 - 15 sierpnia 2016, 19:27:59 - *.232.175.243
niedojdy z Kuniowa ?
proszę Cię to WY jesteście ODERKĄ a nie Odrą , swoje długi trzeba płacić a nie czekać na przedawnienie , Odry już nie ma , wielkie miasto , wielki klub z tradycjami a na meczach 1500 osób , jedna trybuna wyremontowana a reszta to dno..
Nikt na was nie napina bo takie miasto powinno mieć klub w ekstraklasie a nie 2 LIDZE , przepłaceni piłkarze , kibice ? pojedzcie jeśli jesteście tacy zacni na lepsze młyny i coś ugrajcie
Mentalność Polaków to jest porażka

Kibic - 15 sierpnia 2016, 20:01:50 - *.dynamic.chello.pl
Dlaczego niegrał łetocha?

Klops - 15 sierpnia 2016, 20:41:03 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Łętocha nie grał gdyż wyjechał na testy do Chin.
PS. gdybyś był na meczu z Sandecją to byś nie pytał.

China - 16 sierpnia 2016, 2:23:43 - *.cm.vtr.net
Mielec dobra frekwencja, szacun! 3687 i z Kluczborkiem. Strach pomyśleć co to będzie, jeśli będą się mierzyć z Górnikiem Zabrze czy Podbeskidziem.

snajper - 16 sierpnia 2016, 3:16:36 - *.hsd1.fl.comcast.net
A ja wam zycze utrzymania i nawet pozycji w gornej strefie tabeli, bedzie fajnie i ciekawiej jak Odra awansuje a druzyna z Kluczborka utrzyma sie. Powinnismy miec wiecej klubow z opolszczyzny jak najwyzej w Polsce. Derby beda ciekawe i blisko. A o przeszlosci trzeba pamietac, ale nie mozna nia wciaz zyc. nie nasza wina ( kibicow ), ze Odre nam okradli i rozebrali, wazne ze sie odradzamy. Brawo za ramis.

łopolanin - 16 sierpnia 2016, 10:47:44 - *.29.180.77
dobrze piszesz snajper ja też jestem tego zdania i życze awansu Odrze

stalbyd - 16 sierpnia 2016, 11:39:41 - *.146.6.157.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Stal Mielec, kiepsko. Szczęśliwy remis ...

sprawiedli - 16 sierpnia 2016, 14:45:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nie ma takiego klubu jak odra opole.
Została wam jakaś oderka bez tradycji i rzeczywistości nie zakłamiecie.

SM - 16 sierpnia 2016, 17:58:55 - *.mielec.mm.pl
Adam Orłowicz za faul na Marcincu powinien wylecieć z boiska i nie pokazać się na nim do końca rundy. Piłka nożna to nie MMA. https://www.youtube.com/watch?v=-KptqYGhP2k 14:55 Cios prawie jak w boksie.