19 sierpnia 2016, 22:22:48 - dyrovski
Przerwana seria Bruk-Betu Termaliki

W drugim piątkowym meczu 6. kolejki Lotto Ekstraklasy Bruk-Bet Termalica Nieciecza zremisował u siebie z Lechem Poznań 0-0. Była to pierwsza strata punktów niecieczan na własnym boisku w tym sezonie.

Gospodarze mieli szansę na objęcie prowadzenia już w 2. minucie, kiedy Patrik Mišák uderzył z rzutu wolnego, jednak piłka poleciała nad bramką. Niestety w kolejnych minutach nie było to wielkie widowisko. W grze obu zespołów było dużo niedokładności. Widoczny był także brak pomysłu na przeprowadzenie skutecznego ataku. Po upływie pół godziny gry do głosu zaczęli dochodzić goście. Najpierw Szymon Pawłowski minął Patryka Fryca na lewej stronie i chciał zacentrować w pole karne, ale była to bardzo nieudana próba i futbolówka wyszła poza boisko. W 36. minucie Radosław Majewski chciał przelobować Krzysztofa Pilarza uderzeniem sprzed szesnastki, ale bramkarz gospodarzy wybił piłkę do boku. Najszybciej dobiegł do niej Tomasz Kędziora, który kopnął bez przyjęcia, lecz jeszcze raz skutecznie interweniował Pilarz. Trzy minuty później Pawłowski oddał strzał z okolic linii pola karnego, ale ponownie górą był Pilarz.

Na początku drugiej połowy Mišák podjął jeszcze jedną próbę z rzutu wolnego, lecz futbolówka - podobnie jak w pierwszej części gry - poleciała nad poprzeczką. W 65. minucie Mišák był blisko zdobycia bramki, jednak piłka po jego uderzeniu sprzed pola karnego poleciała obok słupka. Cztery minuty później dobrą akcję przeprowadził Lech. Łukasz Trałka podał do Dariusza Formelli, a skrzydłowy "Kolejorza" wycofał futbolówkę do nabiegającego Majewskiego, który oddał strzał bez przyjęcia, ale dobrą interwencją wykazał się Pilarz. W 81. minucie goście mieli jeszcze lepszą szansę na strzelenie gola, lecz piłka po strzale Formelli odbiła się od słupka. W doliczonym czasie gry Martin Juhar zacentrował z rzutu rożnego, a bez przyjęcia uderzył Mateusz Kupczak, ale futbolówkę z linii bramkowej wybił Majewski. W odpowiedzi z kornera dośrodkował Darko Jevtić, a strzał głową oddał Jan Bednarek, lecz świetnym refleksem wykazał się Pilarz.

19 sierpnia 2016, 20:30 - Nieciecza (stadion Bruk-Betu Termaliki)
Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0-0 Lech Poznań

Bruk-Bet Termalica: 80. Krzysztof Pilarz - 8. Patryk Fryc, 15. Kornel Osyra, 77. Artem Putiwcew, 17. Dalibor Pleva - 21. Vladislavs Gutkovskis, 25. Mateusz Kupczak, 28. Vlastimir Jovanović, 6. Bartłomiej Babiarz, 11. Patrik Mišák (84, 99. Martin Juhar) - 24. Wojciech Kędziora (72, 7. Samuel Štefánik).

Lech: 30. Matúš Putnocký - 4. Tomasz Kędziora, 35. Jan Bednarek, 23. Paulus Arajuuri, 5. Tamás Kádár - 17. Maciej Makuszewski (46, 20. Dariusz Formella), 6. Łukasz Trałka (78, 10. Darko Jevtić), 55. Abdul Aziz Tetteh, 86. Radosław Majewski, 8. Szymon Pawłowski - 11. Marcin Robak (76, 24. Dawid Kownacki).

żółte kartki: Putiwcew, Pleva - Arajuuri, Bednarek.

Realista - 19 sierpnia 2016, 22:24:49 - *.adsl.inetia.pl
Lech nawet z pomocą sędziego nie potrafi zwyciężyć...

Boa - 19 sierpnia 2016, 22:25:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rozwiążcie tego Lecha, oczy krwawią.

123 - 19 sierpnia 2016, 22:26:08 - *.098.c84.petrotel.pl
Natrzaskali bramek dzisiaj na inaugurację 6 kolejki LOTTO Ekstraklasy.

Baca - 19 sierpnia 2016, 22:26:26 - *.bb.sky.com
Strata punktów Lecha. Urban zbyt defensywnie ustawił zespół i ułatwił zadanie Termalice. Niech przyjdzie już nowy trener bo Urban prochu już nie wymyśli. Termalica do ogrania bezwzględnie dzisiaj. Nic ciekawego nie pokazali ale na tak ustawionego Lecha to wystarczyło.

stad - 19 sierpnia 2016, 22:27:17 - *.uznam.net.pl
Co za padaka.Michniewicz najlepszy trener(w Gadaniu ha.hi.ha.hi).

Tulismanor - 19 sierpnia 2016, 22:30:23 - *.mysec-arch.net
kibice Lecha zmiażdżeni dopingiem przez gospodarzy

wiarus - 19 sierpnia 2016, 22:30:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jeśli polska liga ma się rozwijać i sprawiać przyjemność oglądającym ją kibicom, to taki Michniewicz czy Urban nie powinni być już nigdy trenerami polskich drużyn. Większą przyjemność miałem dziś wyrzucając śmieci, gdy mnie żona wrukwiła. Przynajmniej miałem chwilę relaksu, a to kopanie po czołach Michniewicz wdrażaj sobie w swym rodzinnym gronie. I dopłacaj, by tę padlinę chciał ktokolwiek oglądać.

Anton - 19 sierpnia 2016, 22:35:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ten Leszek jest tak kiepski, że jedynie dziadkowie z mediów lokalnych mogą się onanizować nad ich "wielkością" Te wszystkie Henszle, Ratajczaki, Urbaniaczki, Djaczenki, Nawroty robicie za nadworne parówy u Rutkowskich !!

Bumar - 19 sierpnia 2016, 22:36:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
lecha kibice Obici Przez Unię Tarnów zero dopingu lemingi z po i nowejczesnej!!!!!!!!!!!!!

lider - 19 sierpnia 2016, 22:38:51 - *.dynamic.chello.pl
Nie przyznawać punktów za remis 0-0. Ekstraklasa powinna wprowadzić taki przepis za rok.

seri - 19 sierpnia 2016, 22:39:35 - *.limes.com.pl
Dlaczego Formella nie gra od początku po raz kolejny Urban robi błędy w ustawieniu!!!,jaka ta Polska ekstraklasa jest bardzo słaba

nyrol - 19 sierpnia 2016, 22:40:29 - *.hsd1.il.comcast.net
Brawo Lechu! Teraz tylko marsz w gore tabeli!

obatel - 19 sierpnia 2016, 22:45:32 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
To już drugi trener w Lechu który wyleci przez to że kopaczom (bo piłkarzami ich nazwać nie można) nie odpowiadają warunki treningowe przez niego narzucone. Przyjdzie następny to będzie tak samo. W każdej innej porządnej lidze właściciele kupiliby 5-6 nowych lepszych zawodników aby zwiększyć konkurencję.

0ks - 19 sierpnia 2016, 22:53:29 - *.olsztyn.vectranet.pl
masakra urban rutkowski i cala ta banda rzadzacych doprowadzila to tego ze lech ma kopaczy nie pilkarzy jeszcze ta mlodziez cos gra przynajmiej swoji mlodzi polacy a tralka to w kl A bylby odpowiedni kopacz laga i heja do przodu dramat

REALista - 19 sierpnia 2016, 23:00:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Takie kluby jak Termalica nie powinny mieć prawa do gry w ekstraklasie ( max okręgówka).Ten klub to fanaberia nowobogackiego który zamiast zainwestować w jakiś klub z tradycjami z województwa (np Tarnovia,Unia Tarnów,Hutnik Kraków) to stworzył sztuczny twór który prędzej czy później skończy jak Amica czy Groclin.

Adam@wp.pl - 19 sierpnia 2016, 23:07:27 - *.play-internet.pl
Jakie ma tradycje unia tarnow czy tarnovia

Dami - 19 sierpnia 2016, 23:14:48 - *.play-internet.pl
@REALista Achtung! You're a winner! Jestem gotów zapłacić za Twój zabieg sterylizacyjny, jeśli dorzucą w pakiecie firewalla blokującego Twoje komentarze w necie z wieczystą gwarancją.

nn - 19 sierpnia 2016, 23:23:56 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
REAcipa . To podziel sie gdzie Twój klub gra ? Pośmiejemy się wszyscy . Znawco realiów nowobogackich i klubów z tradycjami .. Żużel na Uni Tarnów padł to daleko do Niecieczy dojechać ma mecz . A był pod blokiem ?

olaf - 19 sierpnia 2016, 23:47:23 - *.centertel.pl
Po co on wstawia Kownackiego? Ten dzieciak co najwyżej w 2 lidze może grać..

DDT - 19 sierpnia 2016, 23:52:33 - *.centertel.pl
Nie ważna strata 2 punktów. Ważne by nie przegrywać na własnym boisku. Dajcie jeszcze więcej z siebie PIŁKARZE z Niecieczy. Termalica może być więcej lepsza niż dawniej wronecka Amica. Remis z Lechem to, że sędzia był za gośćmi. "Bagnet na broń" i do boju.

Arbogast - 20 sierpnia 2016, 0:02:36 - *.210.236.12
Ekstraklasa powinna liczyć 10 zespołów. Pierwsze trzy mają zagwarantowany start w pucharach, automatycznie spadają dziewiąta i dziesiąta, natomiast ósma walczy w barażu z trzecim zespołem I ligi. W ten sposób tylko drużyny z miejsc 4-7 nic nie zyskują ani nie tracą /są bezpieczne/. Myślę, że taki system spowodowałby, że nie będzie meczów, w których brak będzie walki. Po prostu zajmując np. 5 miejsce w tabeli masz szansę załapać się do pucharów, ale też jesteś tylko 3 pozycje od miejsca barażowego. Mam nadzieję, że taki system ograniczy do minimum liczbe meczów o pietruszkę.

tomasz303 - 20 sierpnia 2016, 1:24:03 - *.unity-media.net
w Niecieczy prawie 4,5tys ludzi na stadionie
we Wrocławiu nie całe 7tys...
dramat

hłehłe - 20 sierpnia 2016, 1:53:24 - *.red-81-38-185.dynamicip.rima-tde.net
Co zrobił Turban z tym zespołem to głowa mała... a mówiłem od początku jego przyjścia, że to był wielki błąd zatrudnianie tego amatora, to jeszcze przedłużyli z nim kontrakt... Kpina klubik.

hłehłe - 20 sierpnia 2016, 1:55:56 - *.red-81-38-185.dynamicip.rima-tde.net
@tomasz303
Akurat o frekwencję w Niecieczy bym się nie czepiał, bo przecież tutaj był komplet... ale ten Śląsk Wrocław to jest jakaś kpina. Po co im taki wielki stadion, jak przynosi on tylko same koszty, a nie przychody... taki klubik nie zasługuje na tak wielki stadion. W Niecieczy jest 800 mieszkańców, więc nie czepiajmy się frekwencji w tej małej wioseczce, bo i tak dają radę, a jakby im powiększyć stadion to może na takich meczach byłoby grubo powyżej 5k , chociaż to bez sensu - wystarczy im taki stadion. :-D

tomasz303 - 20 sierpnia 2016, 2:14:34 - *.unity-media.net
@hłehłe ehh mam nadzieje, że kumaci zrozumieli o co mi chodziło
Wrocław miasto co ma z 700tys (?) mieszkańców stadion na 42 tys ludzi przychodzi niecałe 7tys... a w Niecieczy 750osób mieszka wiem, że we Wrocławiu jest wiele atrakcji duże miasto itp tak samo jak nie rozumiem KGHM Zagłębie Lubin firma co jest na 6 i 4 miejscu na świecie w wydobyciu miedzi i srebra nie zrobiła z tego zagłębia już nie mówię drugiej Chelsea ale chociaż takiej 2 Legii Warszawa... no k mać nie rozumiem

333 - 20 sierpnia 2016, 5:39:40 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl
Takiej patologii dawno nie grałem. Nauczony, ze w pucharach gramy x2 albo gola 1 u siebie, w Warszawie, pis gra podwojna 22

Rafi - 20 sierpnia 2016, 7:00:31 - *.146.133.213.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Rafi - 20 sierpnia 2016, 7:02:09 - *.146.133.213.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Natychmiast zwolnic urbana,pilnie.lech tonie jesli trenera nie zmienia puchary uciekna,zespol nie przygotowany do sezonu,nadal brak napastnikow.poziom ligi dramatyczny.

amicorz - 20 sierpnia 2016, 7:15:04 - *.211.16.74
kuchenkorz od 2006 roku

Leszek - 20 sierpnia 2016, 7:40:18 - *.centertel.pl
Wstyd dla Poznania, że zremisował z wioską.

Adi - 20 sierpnia 2016, 9:41:13 - *.icpnet.pl
Jak Lech ma wygrywać mecze jak cała grę ma prowadzić szrot Pawlowski !!! Ten gościu co 5 kolejek ma kontuzje i jak słyszę tych komentatorów Szymek to Szymek tam to to mnie krew zalewa.Makuszewski to jakis jeździec bez głowy Jevtic obrażony jak zawsze i tez juz skończcie mowić ze to talent bo na boisku widać ze ten gościu sie meczy w Lechu i jak najszybciej trzeba go oddać Majewski wszędzie biega ale z tego biegania nic nie wynika.problem Lecha to jest brak wzmocnien od kilku lat i prawda jest taka ile jeszcze Rutkowscy moga robić kibiców za debili trzeba sobie powiedzieć prawde Lech bedzie walczył o utrzymanie

@Bumar - 20 sierpnia 2016, 9:44:55 - *.adsl.inetia.pl
Gdzie ty widzisz Unię Tarnów powiedz ! bo ja tu Widzę Termalicę TBB to żaden twór jak sądzisz

Gogo - 20 sierpnia 2016, 10:03:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
BBT powtorka sprzed roku, parę dobrych meczow na początek a potem do końca walka o utrzymanie.

KKS - 20 sierpnia 2016, 10:37:22 - *.10.237.234
Urban Out !!!! Latal do Lecha a nie żaden tam Penew !
Rutkowscy staczacie klub z roku na rok coraz gorzej !

Neutral60 - 20 sierpnia 2016, 10:48:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Taktyka Cześka na Kolejorza to postawić autobus od początku meczu i liczyć tylko na kontry. I też tak zrobił.Dopiero w ostatnich 30 minutach Lech uzyskał widoczną przewagę lecz indolencja napastników lub jak niektórzy mówią mecz życia Pilarza spowodowała,że miejscowi uratowali jeden punkt.Przy jednym punkcie dla miejscowych dużo pomógł sędzia meczu.

cc - 20 sierpnia 2016, 10:52:48 - *.61.255.67
Co to za Penev znowu ? :D Lepiej niech Latala biorą.

RTS - 20 sierpnia 2016, 11:50:12 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl
Oglądałem, dramat. Legia się przeczołgała, komentarz wczoraj i dzisiaj, a co mógł biedny powiedzieć? Ten niby redaktor?

sid - 20 sierpnia 2016, 13:00:58 - *.dynamic.chello.pl
Trzeba przyznać że kibice Niecieczy dają świetny doping. To już zdecydowanie czołówka kibicowska w naszej ekstraklapie

Onufry - 20 sierpnia 2016, 13:09:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Na to się nie da patrzeć,jak A-klasa oprawa meczu inna i jupitery tyle z różnicy,jaką można zauważyć szok.

Zaki - 20 sierpnia 2016, 15:24:28 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl
Im strzelać nie kazano...

s - 20 sierpnia 2016, 20:18:50 - *.ilabs.pl
bruk bet boczni pomocnicy od zaraz bo nie ma gry Pawłowski z Lechii i lewy obrońca

LEO - 20 sierpnia 2016, 20:29:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wpadki się trafią bywa

JohnyKSG - 21 sierpnia 2016, 8:23:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gdy nie ma w Ex Górnika Zabrze,to ta liga jest beznadziejna...Frekwencje po 3-4 tysiace,beznadzieja na boiskach,pikniki i daremne mecze..

Zibigks - 21 sierpnia 2016, 19:22:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl