19 sierpnia 2016, 22:38:39 - dyrovski
Debiut Macieja Rybusa w Lyonie

Maciej Rybus zadebiutował w barwach Lyonu w wygranym 2-0 (1-0) meczu 2. kolejki francuskiej Ligue 1 z Caen. 27-letni obrońca rozegrał całe spotkanie.

19 sierpnia 2016, 20:45 - Décines-Charpieu (Parc Olympique Lyonnais)
Olympique Lyonnais 2-0 SM Caen Calvados Basse-Normandie
Alexandre Lacazette 31 (k), 90 (k)

żółte kartki: Mapou Yanga-Mbiwa, Alexandre Lacazette, Maxime Gonalons - Mouhamadou Dabo, Ivan Santini, Steed Malbranque, Syam Ben Youssef.

sędziował: Benoît Millot (Île-de-France).
widzów: 41 171.

Lyon jest liderem tabeli z sześcioma punktami na koncie.

kell1987 - 19 sierpnia 2016, 22:44:42 - *.dynamic.chello.pl
skoro 90minut.pl piszę, że Rybus to obrońca, a nie pomocnik to chyba już to tak wygląda?

Raf - 19 sierpnia 2016, 22:44:51 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Rybus!!

Lubaszenko - 19 sierpnia 2016, 22:52:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ktoś mógł opisać jak zagrał? Był usposobiony ofensywnie czy raczej bardziej tyły trzymał? Wykonywał jakieś stałe fragmenty gry? Dobrze bronił?

kubix - 19 sierpnia 2016, 22:55:44 - *.dynamic.chello.pl
Ale sobie sprawił prezent na urodziny

papo - 19 sierpnia 2016, 22:58:06 - *.215.35.206
A ja współczuje temu Lacazette, bo i tak za chwile zejdzie na drugi albo nawet na trzeci plan z powodu kilku panów z ligi hiszpańskiej.

wacek - 19 sierpnia 2016, 23:02:37 - *.gdansk.vectranet.pl
Olimpia Zambrów się piekli...miał iść do nas

Alik K. - 19 sierpnia 2016, 23:16:13 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl
a Nawałka nie powołał dzisiaj Rybusa, bo ten miał być kontuzjowany...

Irron - 19 sierpnia 2016, 23:33:31 - *.dynamic.chello.pl
A Nawalka znow nie powoluje Lanzarote...

andy - 19 sierpnia 2016, 23:39:46 - *.dynamic.chello.pl
No no kto by się spodziewał. Lancazette 5 goli w 2 meczach. Przyćmił wszystkich

tejro - 19 sierpnia 2016, 23:47:48 - *.play-internet.pl
ale Olek wali, 5 bramek w dwóch meczach !!

Nynek - 20 sierpnia 2016, 0:33:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ale znawcy tu sa ze nie zobaczyli że dzisiaj dwa gole z karnych. Moim zdaniem to Rybus zagrał w miarę dobry mecz.

Stanozakol - 20 sierpnia 2016, 1:13:54 - *.17-1.cable.virginm.net
Lancazette jest jak na razie absolutnym snajperskim potentatem w ojczyźnie Brassensa i Edith Piaf. Ten wykwintny jak smak chateubriand na Montmartre snajper strzelił już pięć bramek w dwóch meczach! C'est impossible!

Znany - 20 sierpnia 2016, 9:09:25 - *.adsl.inetia.pl
I dobrze cóż cieszy dosyć udany debiut Rybusa a Lacazette narazie w formie życiowej 2 mecze 5 goli Lyonu to 5 Lacazettea Aleez Lyon! Aleez Rybus!

Znany - 20 sierpnia 2016, 9:11:58 - *.adsl.inetia.pl
Teraz Dijon czyli rywal jak najbardziej do ogrania byle 3 punkty mam nadzieję że zdobędą wreszcie Mistrzostwo Francji i zdetronizują PSG

cc - 20 sierpnia 2016, 12:28:06 - *.61.255.70
Bravo Rybus. Pozycja LO w kadrze silnie obsadzona. Ciekawe, dlaczego Rybus nie dostał powołania od Nawałki na mecz z Kazachstanem ?

27hdnd - 20 sierpnia 2016, 13:14:00 - *.cable.smsnet.pl
makumba graj dalej do przodu^^

kilo - 20 sierpnia 2016, 13:15:33 - *.dynamic.chello.pl
obrońca ? ... od kiedy Rybus to obrońca ?

Cezzzar - 20 sierpnia 2016, 13:23:01 - *.icpnet.pl
Czytałem gdzieś, że powołanie ma otrzymać po ewentualnym debiucie. Nie wiem, może razem z naszymi ligowcami- o ile nie będzie to już po terminie bo chyba powołania zagraniczne muszą być wysłane wcześniej- zobaczymy ;)

123 - 20 sierpnia 2016, 14:06:31 - *.098.c84.petrotel.pl
@Nynek - karnego też trzeba potrafić strzelić znawco. Przypomnieć Ci sytuację z ostatniego Euro?

Bartt - 20 sierpnia 2016, 15:17:19 - *.emiter.com
@kilo - od kiedy Nawałka przekwalifikował go na obrońcę. Jak widać trener Lyonu skorzystał z tego pomysłu, bo też wystawił go na lewej obronie.

Łowicz - 20 sierpnia 2016, 16:15:33 - *.play-internet.pl