20 sierpnia 2016, 20:00 - Kołobrzeg (Stadion Miejski)
Kotwica Kołobrzeg 2-0 Legionovia Legionowo

Kotwica: 12. Robert Błąkała - 6. Mateusz Jagiełło, 18. Jakub Poznański, 23. Wiktor Witt, 4. Remigiusz Szywacz - 11. Karol Zieliński (82, 5. Maciej Załęcki), 8. Mateusz Świechowski (90, 20. Oskar Paprzycki), 26. Arkadiusz Lewiński, 19. Sebastian Bartlewski (85, 10. Tomasz Rydzak), 15. Karol Żmijewski - 9. Piotr Giel (89, 17. Hubert Laskowski).

Legionovia: 24. Sebastian Madejski - 16. Mikołaj Grzelak (78, 6. Michał Płonka), 23. Marek Krotofil, 4. Aleksandar Bajat, 3. Daniel Kutarba - 7. Paweł Garyga (78, 18. Maciej Goliński), 17. Patryk Koziara, 8. Sebastian Milewski (81, 14. Arkadiusz Madeński), 26. Krystian Wójcik, 10. Marcin Wodecki - 20. Arkadiusz Ciach (64, 9. Ivan Jovanović).

żółte kartki: Świechowski, Poznański, Lewiński, Błąkała - Bajat.

sędziował: Sylwester Rasmus (Toruń).
widzów: 660.

W 32. minucie Arkadiusz Ciach (Legionovia) nie wykorzystał rzutu karnego (Robert Błąkała obronił).

Fcg - 20 sierpnia 2016, 22:26:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Defensywa do wymiany Jacek weź. Tych swoich Rumunów wyslij do chaty a trzeba wziąć polskich kopaczy

Fcg - 20 sierpnia 2016, 22:27:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Rty - 20 sierpnia 2016, 22:29:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zobaczcie gdzie jest raków

dolnyśląsk - 20 sierpnia 2016, 22:33:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mecz oglądałem w internecie i kilkakrotnie obejrzałem sytuację za którą rzut karny dla Legionovii podyktował pan Rasmus z Torunia. Panie sędzio ten karny to z pana kapelusza, tam nic nie było obrońca wybił piłkę a piłkarz gości upadł na ziemię..... Poza tym 4 żółte kartki dla gospodarzy i tylko 1 dla gości. Mam nadzieję, że pan sędzia i jego przełożeni z wydziału sędziowskiego obejrzą ten mecz na video.

kkt - 20 sierpnia 2016, 22:40:40 - *.play-internet.pl
Zmijewski giel bartlewski grajki na lige wyzej !

kibic legi - 20 sierpnia 2016, 23:07:56 - *.146.7.145.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Bramkarz Legionovii przespal poczatek meczu.Jak sie obudzil bylo 2-0.Karny z kapelusza.Wykonanie karnego...dno.Uwazam ,ze za szybka zmiana Ciacha mimo karnego na Ivana.Ciekawy mecz.

ham - 21 sierpnia 2016, 0:58:41 - *.CNet.Gawex.PL
Rzut karny podyktowany przez "The rasmusa" to komedia przebija czasy fryzjera zapraszam do obejrzenia popisu Rasmusa na oficjalnej stronie Kotwicy na facebuku.

Pogsz - 21 sierpnia 2016, 8:14:07 - *.7-1.cable.virginm.net