20 sierpnia 2016, 22:34:26 - euzi
Debiut Jakuba Błaszczykowskiego w Wolfsburgu

Jakub Błaszczykowski zagrał po raz pierwszy w barwach VfL Wolfsburg w meczu I rundy Pucharu Niemiec przeciwko trzecioligowemu FSV Frankfurt. Drużyna reprezentanta Polski wygrała na wyjeździe 2-1 (2-0), a Błaszczykowskiego w 87. minucie zmienił Marcel Schäfer.

20 sierpnia 2016, 20:45 - Frankfurt nad Menem (Frankfurter Volksbank Stadion)
FSV Frankfurt 1899 1-2 VfL Wolfsburg
Fabian Schleusener 52 - Steffen Schäfer 5 (s), Bas Dost 16

żółte kartki: Bentley Baxter Bahn, Denis Streker, Fabian Schleusener, Shawn Barry - Jeffrey Bruma, Daniel Didavi, Yannick Gerhardt.

sędziował: Wolfgang Stark (Bawaria).
widzów: 6000.

W drużynie gospodarzy były pomocnik Wisły Kraków Fabian Burdenski wszedł na boisko w 79. minucie, zmieniając Denisa Strekera.

kosinio - 20 sierpnia 2016, 22:42:42 - *.133.22.5
Dajesz Kuba !!!! spokój i rób swoje...o resztę jestem spokojny!!!

xyz - 20 sierpnia 2016, 22:46:31 - *.51.138.184
Kuba na prawej obronie i to nie wahadłowy.

Janusz1111 - 20 sierpnia 2016, 22:50:14 - *.dynamic.chello.pl
Polecam
M.I.K.I - Einer der letzten seiner Sorte (Danke Kuba)

klin - 20 sierpnia 2016, 23:22:06 - *.cable-modem.tkk.net.pl
Pamiętam jak kiedyś wyjeżdżałem z Wolfsburga dzień przed meczem VfL z United w LM. Nie obejrzałem tego meczu i trochę żałowałem bo lubiłem tę ekipę a nigdy na ich meczu nie byłem. Blisko było. A teraz wiem, że znowu tam wrócę bo gra tam gość dla którego będzie warto przejechać w jedną stronę 400 klocków. Same miejsce pracy przepiękne, na pewno jest zadowolony z tego wyboru (mimo wszystko). Powodzonka i na pewno do zobaczenia na VW-Arena, Kuba!

Kuba - 20 sierpnia 2016, 23:28:21 - *.centertel.pl
do klin : będę czekał.załatwię Ci bilety. Kuba

BVB - 21 sierpnia 2016, 0:10:50 - *.finemedia.pl (*.149.7.201)
Grał na prawej obronie

klin - 21 sierpnia 2016, 0:14:38 - *.cable-modem.tkk.net.pl
Kuba, Ty zgrywusie.

Kuba - 21 sierpnia 2016, 1:07:41 - *.centertel.pl
@klin załatwię je też dla Twojej mamy i babci. Pisz na maila pzpn. Pozdro.

SS - 21 sierpnia 2016, 1:14:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
kurde na prawej obronie go stawiać?

oLo - 21 sierpnia 2016, 7:55:21 - *.ewe-ip-backbone.de
Nie wiem czy będzie mial gdzie pracowac, bo VW wstrzymalo produkcje

BOMBA !! ( - 21 sierpnia 2016, 8:19:31 - *.dynamic-ra-03.vectranet.pl
Zawodnik Wisły trafia do III ligi niemieckiej i to jest ocena siły polskiej ligi....

Rekin - 21 sierpnia 2016, 8:37:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Fabian przyszedł do Wisły z 4 ligi Magdeburga a Biała Gwiazda Go wypromowała i gra Bundesliga 2

tprz4 - 21 sierpnia 2016, 9:35:41 - *.centertel.pl
Blaszczykowski juz wczesniej zaliczyl udany debiut w meczu przeciwko saint etienne strzelajac gola:D

Zuk - 21 sierpnia 2016, 12:42:52 - *.as43234.net
Coraz lepsze te newsy macie , chyba chodzilo Wam o debiut w oficjalnym meczu co ? W sparingu juz gral i zdobyl zwycieska bramke !

Błaszcz - 21 sierpnia 2016, 14:16:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
klin .Moge ci zaproponowac jeszcze paliwo na dojazd i całodzienne wyzywienie.Bo bilet jak juz masz

sikor - 21 sierpnia 2016, 15:06:59 - *.146.2.228.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
grał na prawej obronie i tam byłby najlepszy. kiedys w wisle tez tak grał, czekam az zagra na PO w kadrze a na praej pomocy Grosik

@Zuk - 21 sierpnia 2016, 16:46:26 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
To chyba normalne. Co z tego, że grał w sparingach kiedy nie jest to oficjalny mecz. Jeżeli np. zawodnik jest testowany i zagra połówkę w jakimś klubie nie znaczy że w nim zadebiutował.

LEO - 21 sierpnia 2016, 19:00:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl