20 sierpnia 2016, 22:51:17 - euzi
Paweł Kieszek zadebiutował w Córdoba CF

Paweł Kieszek zanotował swój pierwszy występ w barwach Córdoba CF w wygranym 1-0 (1-0) meczu 1. kolejki hiszpańskiej II ligi przeciwko CD Tenerife. Polski bramkarz rozegrał całe spotkanie.

20 sierpnia 2016, 21:00 - Kordowa (Estadio Nuevo Arcángel)
Córdoba CF 1-0 CD Tenerife
Alejandro Alfaro 27

żółte kartki: Rodri, Edu Ramos - Raúl Cámara, Carlos Ruiz, Iñaki Sáenz, Aitor Sanz, Suso Santana.

sędziował: Eduardo Prieto Iglesias (Nawarra).
widzów: 12 456.

W 71. minucie Alejandro Alfaro (Córdoba) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił nad bramką).

joan - 20 sierpnia 2016, 23:00:24 - *.220.154.34
nie widzę Kieszka w top 10 polskich bramkarzy...

Kvistu - 20 sierpnia 2016, 23:53:33 - *.dip0.t-ipconnect.de
@joan Wazne ze Portugalska Ekstraklasa uznala go trzecim najlepszym bramkarzem Ligi

Smuda - 21 sierpnia 2016, 0:34:56 - *.adsl.inetia.pl
No tak, Malarz ktory kopie sie po czole w polskiej ekstraklapie, Dragowski ktory powyzej polskiej ligi nie podskoczy, Gikiewicz ktory gral w 2 Bundeslidze, Bialkowski grajacy na peryferiach angielskiej pilki, sa lepsi niz gosciu grajacy z powodzeniem od lat w ekstraklasie portugalskiej.

Do Smuda - 21 sierpnia 2016, 2:38:12 - *.dynamic-ra-11.vectranet.pl
Nie wiem czy zauważyłeś ale Drągowski już skoczył podwyżej polskiej ligi, przecież poszedł do Fiorentiny

7. Kuszczak
8. Drągowski (póki co, bo potencjał na top 3, ale POTENCJAŁ, a nie obecne możliwości)

7. Skorupski
Boruc, Szczęsny i Fabiański nie łapią się do TOP 7 , ich miejsce jest w B-klasie

daga24@one - 21 sierpnia 2016, 9:06:39 - *.174.118.92