21 sierpnia 2016, 17:17:20 - euzi
Samobójczy gol Sebastiana Kmiecia w Pucharze Niemiec

Sebastian Kmieć (Bremer SV) zanotował trafienie samobójcze w przegranym 0-7 (0-4) meczu I rundy Pucharu Niemiec z SV Darmstadt 98. 26-letni obrońca rozegrał całe spotkanie.

21 sierpnia 2016, 15:30 - Brema (53acht Sportpark)
Bremer SV 0-7 SV Darmstadt 98
Antonio Čolak 18, 45, 58, Sebastian Kmieć 22 (s), Marcel Heller 40, Jérôme Gondorf 56, Sven Schipplock 87

żółte kartki: Florent Aziri, Ole Laabs (BSV).

sędziował: Lasse Koslowski (Berlin).
widzów: 1993.

W drużynie gospodarzy, która występuje na co dzień w Bremen-Lidze (piąty poziom rozgrywkowy w Niemczech), całe spotkanie rozegrał Maciej Kwiatkowski. W drużynie gości do 60. minuty grał z kolei były napastnik Lechii Gdańsk Antonio Čolak, a zmienił go Sven Schipplock. Chorwat strzelił trzy bramki dla swojego klubu. Poza kadrą meczową gości znalazł się były bramkarz Legii Warszawa Ihor Berezowśkyj.

r777 - 21 sierpnia 2016, 17:23:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl