21 sierpnia 2016, 22:40:38 - MichalMKS
Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński zadebiutowali w Napoli

Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński zadebiutowali w swoim nowym zespole SSC Napoli w zremisowanym 2-2 (0-2) meczu 1. kolejki włoskiej ekstraklasy z Pescara Calcio. Milik zmienił na boisku w 53. minucie Manolo Gabbiadiniego, a Zieliński w 71. minucie - Marka Hamšíka.

21 sierpnia 2016, 20:45 - Pescara (Stadio Adriatico-Giovanni Cornacchia)
Pescara Calcio 2-2 SSC Napoli
Ahmed Benali 8, Gianluca Caprari 35 - Dries Mertens 60, 63

żółte kartki: Gastón Brugman, Albano Bizzarri, Norbert Gyömbér - Raúl Albiol, Dries Mertens.

sędziował: Piero Giacomelli.

Igor Łasicki cały mecz spędził na ławce rezerwowych drużyny gości.

SSC Napoli zajmuje obecnie dziesiąte miejsce w tabeli z dorobkiem jednego punktu.

Kid - 21 sierpnia 2016, 22:41:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
I gitara

Zielon_Lub - 21 sierpnia 2016, 22:42:13 - *.lublin.mm.pl
Zielek dobrze, Milik mało widoczny, ale mu nie podawali. Szczególnie samolubny Mertens.

r777 - 21 sierpnia 2016, 22:43:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zielu na plus, wywalczyl karnego ale sedzia slepy nie gwizdnal
Milik tez w sumie na plus, nikt mu nie podawal, a oddal 2 strzaly na bramke

Veflon - 21 sierpnia 2016, 22:45:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
5min szybciej niż mecz w Pescarze skonczył sie mecz w Empoli gdzie debiutował Linetty a do teraz żadnej wzmianki o nim hahaha :D bravo 90minut.pl jestescie szybcy jak pierdniecie komara :D

szym - 22 sierpnia 2016, 0:00:58 - *.bbned.dsl.internl.net
Z powodu kwot, które wydało Napoli na naszych rodaków, Milik i Zieliński na pewno otrzymają swoje szanse w tym sezonie i rozegrają minimum te 30-40 spotkań (niekoniecznie od pierwszej minuty, ale jednak pograją). Obaj są piłkarzami o uznanej klasie, a ich początek w Napoli (mam na myśli mecze towarzyskie i ten dzisiejszy) sugeruje, że już się zaaklimatyzowali i powinni sobie poradzić. Moim zdaniem Milik po prostu nie może przegrać rywalizacji z Gabbiadinim. Zielińskiemu będzie nieco trudniej, ale swoje też pogra.

eren - 22 sierpnia 2016, 8:15:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
sędzia pokazał karnego, a po konsultacji z sędzią zabramkowym chyba zadecydował że był faul na bramkarzu, jak widać wpadł w niego jakiś zawodnik w piątce i tamto było pierwsze

Flan - 22 sierpnia 2016, 9:32:15 - *.tor.openinternet.io
niedługo info o debiucie Pazdana w Pescarze, chyba że wybierze on jednak ofertę 2 ligowego Hannoveru.

pawian - 22 sierpnia 2016, 9:51:40 - *.centertel.pl
Ten Łasicki to aby na pewno Polak? Nic o nim nie było słychać wcześniej.

Hans - 22 sierpnia 2016, 10:46:19 - *.static.ip.netia.com.pl
@pawian - ja tam o nim już dawno temu słyszałem.

bochenek - 22 sierpnia 2016, 11:34:31 - *.98.46.161