24 sierpnia 2016, 17:30 - Katowice (Stadion Miejski)

Katowice: 1. Mateusz Abramowicz - 4. Alan Czerwiński, 27. Mateusz Kamiński, 21. Oliver Práznovský, 3. Dawid Abramowicz - 10. Tomasz Foszmańczyk, 6. Bartłomiej Kalinkowski (62, 23. Łukasz Pielorz), 35. Łukasz Zejdler, 7. Grzegorz Goncerz, 8. Maciej Bębenek (55, 16. Paweł Mandrysz) - 97. Eryk Sobków (78, 17. Andreja Prokić).

Zagłębie: 92. Jakub Szumski - 7. Marcin Sierczyński (46, 19. Martin Pribula), 4. Kamil Wiktorski, 10. Krzysztof Markowski, 30. Konrad Budek - 8. Robert Bartczak, 29. Łukasz Matusiak, 17. Sebastian Dudek, 6. Tomasz Nowak (90, 27. Vamara Sanogo), 22. Žarko Udovičić - 97. Tin Matić (59, 89. Wojciech Łuczak).

żółte kartki: Kalinkowski, Zejdler, Mandrysz - Sierczyński, Pribula, Matusiak.

sędziował: Sebastian Jarzębak (Bytom).
widzów: 3500.

W 84. minucie Sebastian Dudek (Zagłębie) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił nad bramką).

źródło: własne / 100% Zagłębie Sosnowiec

Kibic.... - 24 sierpnia 2016, 19:23:49 - *.dynamic.chello.pl
Dlaczego nie było kibiców Zagłębia?

paprykarz - 24 sierpnia 2016, 19:24:26 - *.centertel.pl
Wielkie zagłębie znów na fali!!!!

zok - 24 sierpnia 2016, 19:24:27 - *.cable.smsnet.pl
szkoda, bo gdyby Dudek strzelił karnego to była by pełnia szczęścia, ale nie jest zle, ważne ze nie przegrali z hanysami

asd - 24 sierpnia 2016, 19:24:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
żenada !!

east ZS - 24 sierpnia 2016, 19:25:02 - *.cable.smsnet.pl
Slabszy mecz dzisiaj Zaglebia,katowickie zagraly dzisiaj mecz zycia i maja ten 1 pkt.z Nami.Szkoda karnego Dudka ktorego... nie piwonno byc.
Walczyc Trenowac Zaglebie Musi Panowac

Tomo39 - 24 sierpnia 2016, 19:25:25 - *.136.245.47
Prokić wracaj do Mielca,bedziesz gral w 1 skladzie a nie lawe grzal co mecz i wchodzil na kilka minut,to nie Twoje miejsce.

oley - 24 sierpnia 2016, 19:25:33 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Magiera, ciągniesz nas na dno... Sonogo powiniren wejść wcześniej, pokazał juz że lubi twardą grę. Dostaliśmy karnego z kapelusza, ale karny to karny, skoro jest to trzeba wykorzystać!

do Kibic - 24 sierpnia 2016, 19:26:15 - *.cable.smsnet.pl
Wojewoda- Zakaz-skandal
Pilka Nozna dla Kibicow

hh - 24 sierpnia 2016, 19:26:25 - *.cus.pl
W dalszym ciagu obrabiali kiełbachy w Warszawie

paprykarz - 24 sierpnia 2016, 19:28:43 - *.centertel.pl
Nasze FC Szczecin chyliczoła przed WIELKIM ZAGŁĘBIEM bo nasza nazwa zobowiązuje pogoń bo wszyscy nas poganiają!!!

(L)egionow - 24 sierpnia 2016, 19:29:19 - *.washdc.fios.verizon.net
Skandaliczna gra naszego fanclubu z Sosnowca, szkoda tylko naszych piłkarzy którzy sie tam marnują, lepiej już pomagać naszym braciom z Elbląga.

ted - 24 sierpnia 2016, 19:34:57 - *.katowice.multimetro.pl
a dlaczego nigdy nie podajecie ilości widzów w katowiach ? acha wstyd na cało Polska przekroczyli chyba dzisiej tysiac widzów w derbach hehe.

(L)egionow - 24 sierpnia 2016, 19:35:14 - *.centertel.pl
Nie bijcie nas FC Szczecin WIELKIE ZAGŁĘBIE!!!!! BŁAGAMY!!!

m@rcin1970 - 24 sierpnia 2016, 19:37:29 - *.106.86.148
Zagłębie antyfutbol, brak walki, Matić i Sierczyński dno. Jak można trzymać na ławce Sanogo który jest silny i ma ciąg na bramkę. Rozgrywanie piłki przez Szumskiego to nieporozumienie gdy z przodu jest Matić, który może ze dwa razy był przy piłce. Myśle że naszym marzeniem na ten mecz był remis.

Zakroczym - 24 sierpnia 2016, 19:38:11 - *.asmer.com.ua
Rzeczywiście słabo zagrał nasz fanclub z Sosnowca, z taka grą to zmarnuja nam tylko zawodników.Tylko Legia & Olimpia bez tchórzliwego Bielska!!!!.

tato - 24 sierpnia 2016, 19:38:21 - *.dynamic.mm.pl
Dziadostwo a nie kibiców macie.Morderców GKS.

Nie znam - 24 sierpnia 2016, 19:40:10 - *.adsl.inetia.pl
Z takimi ogórami jak Katowice, które to będą bronic się przed spadkiem, remis to porażka.

zakroczyn - 24 sierpnia 2016, 19:41:04 - *.centertel.pl
Znów podpinam się pod kogoś bo boję się w...l dostać!!!

... - 24 sierpnia 2016, 19:42:21 - *.dynamic.chello.pl
ile taborów na trybunach bo nie pisze nigdzie,ale szału nie było

CWKS - 24 sierpnia 2016, 19:44:02 - *.29.248.238
Trzeba powiedzieć Leśnemu by zabierał naszych piłkarzy, z naszego sosnowieckiego fanclubu, nic dobrego ich tam nie czeka.

1986 - 24 sierpnia 2016, 19:45:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ten Sanogo powinien grać albo od początku albo od 50min bo ma potencjał ten chłopak 💣

east ZS - 24 sierpnia 2016, 19:50:43 - *.cable.smsnet.pl
Magiera nie wposcil szybciej Sanogo bo grali na remis.W sobote Tylko 3pkt.z gornikiem.

Stokowiec - 24 sierpnia 2016, 19:56:23 - *.dynamic.chello.pl
Bracia ! Było , jest i będzie ! Tylko Zagłębie !!!! Prawdziwe Zagłębie jest tylko jedno - SOSNOWIECKIE !!!!!!!!! Co na to Pan Marcin Ch ?

TKN - 24 sierpnia 2016, 19:56:36 - *.centertel.pl
Dalej w tych Katowicach obowiązuje hasło ekstraklapa albo śmiech?

Gregoryp - 24 sierpnia 2016, 20:01:16 - *.play-internet.pl
Andrzej wracaj do Stali Mielec. Naprawdę wolisz ławkę w Katowicach?

zakroczym. - 24 sierpnia 2016, 20:13:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jestem głupkiem

tom - 24 sierpnia 2016, 20:19:37 - *.dynamic.chello.pl
Panie Jaroszyński ok trzeba dawać szansę swoim wychowankom ale to co wyprawiał Sierczyński w 1 połowie jego złe paniczne decyzje słaby w grze obronnej kiwany na jeden zwód to chyba juz starczy i trzeba mu dać do zrozumienia ze z ta grą to tylko a klasa rezerwy go czekają , dalej ja byłem na meczu i wszystko dobrze widziałem nie telewizor tylko naocznie to widziałem oczekuje zdecydowanej reakcji odsuniecia go do drugiej druzyny , wszelkie zagrozenia w pierwszej połowie były po stronie ślamazarnego Sierczynskiego , pozdrawiam karny uwazam ze Dudek przekombinował , TRUDNO gramy dalej acha , SZUKAJCIE ZA MATICIA JESZCZE KOGOS ON SIE NIGDY NIE PRZEŁAMIE TO JEST NIEWYPAŁŁŁ// Piłka po pana stronie p. prezesie ,
Zagłebie do boju.

do Tom - 24 sierpnia 2016, 20:27:15 - *.cable.smsnet.pl
Matic juz sie przelamal,strzeli gola Wisle krakow.
Dzisiaj slabszy mecz Zaglebia 1 pktok

wj - 24 sierpnia 2016, 20:41:12 - *.adsl.inetia.pl
A kto mial przyjsc jak polowa siedzi a reszta sie ukrywa?Zamknac ten klub,reaktywowac Dab,a kiboli podzielic miedzy Zabrze i Chorzow.

krzys - 24 sierpnia 2016, 20:50:30 - *.play-internet.pl
Gieksa zagrała dobry mecz, prowadziła grę i przez większość meczu siedziała na połowie Zagłębia oraz doprowadzała do świetnych sytuacji, ale jak zwykle brakowało skuteczności. To co wyprawiał sędzia w tym meczu to kpina.

koci - 24 sierpnia 2016, 20:51:36 - *.warszawa.vectranet.pl
Trzeba być idiotą, żeby krytykować Magierę a niewidomym żeby gadać na Szumskiego.

Pablo - 24 sierpnia 2016, 21:25:50 - *.dynamic.chello.pl
Dlaczego znowu zagrał Sierczyński???!!! W meczu z Sandecja grzał ławę i od razu chłopaki wygrali. Dziś sam sobie pomógł i przyśpieszył to po przerwie. Ja rozumiem że Sierczyński jest wychowankiem ale żeby od razu tak się podlizywaccs i prosić wszystkich na wesele z klubu i urzędu miasta?! Magiera jaki sens miała gra Maticia skoro chłopak nawet nie próbował być aktywny? Jest z legii i chyba dlatego na siłę. Później znana łuczaka/pomocnika za tą gwiazdę bez SENSU. Samogo musi grać od początku chłopak ma warunki żeby się zastawić i rozegrać, nie boi się twardej gry. Liczę że w sobotę zobaczę te zmiany.

kimi - 24 sierpnia 2016, 21:26:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Strasznie mierne widowisko cienizna

tato - 24 sierpnia 2016, 21:28:43 - *.dynamic.mm.pl
Patologia katowicka z nożami jest mocna.Kibole w grupie z nożami.Niech sam wyjdzie to narobi w graty i zrywka.

jaa - 24 sierpnia 2016, 21:36:12 - *.adsl.inetia.pl
Trzeba byc szczerym,zaglebie nic nie gralo a moglo wygrac, Szumski wygral Wam mecz bo Gieksa byla lepsza , uwazam ze powinno byc conajmniej 2-0

St - 24 sierpnia 2016, 21:56:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl
W Katowicach tylko GLS Tychy ..... Murcki ligota podlesie zarzecze kostuchna południowe dzielnice

f.c.d.g. - 24 sierpnia 2016, 22:23:58 - *.skybroadband.com
Wyrównane spotkanie.zadecydowały szczegóły.Za dużo gry na "kopnij z kija".Extraklasa albo Brzeczek.

lopez - 24 sierpnia 2016, 22:33:42 - *.dynamic.mm.pl
@St
Kabaret załóż i startuj na PAKE

qxlt - 24 sierpnia 2016, 22:35:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl
a frekwencja to jakaś informacja poufna czy jeszcze liczycie?

Zaintereso - 24 sierpnia 2016, 22:43:46 - *.gorzow.mm.pl
Witam. Mam pytanie , bo nigdzie nie mogę znaleść informacji na temat kibiców ile było na stadionie podczas dzisiejszego meczu. Z góry dziękuję za odp.

kibic - 24 sierpnia 2016, 22:50:49 - *.dynamic.chello.pl
qxit Wykropkuj sobie ludzi i będziesz wiedział. Co do meczu, to skuteczność GKS-u tragiczna. Tyle sytuacji i nic... ? Karny... A w ogóle powinien być ? Walka bark w bark i sędzia widzi faul. Troszkę później, przed polem karnym jeszcze ostrzej jest atakowany gracz GKS-u i sędzia już faulu nie uznał. Tak więc oliwa sprawiedliwa i karny przestrzelony. Zagłębie zagrało słabo. GKS był wyraźnie lepszy, ale skoro nie potrafi się wykorzystywać takich sytuacji, to nie da się wygrać meczu.

Hahahahahaha !
Tabory z Ligoty , Brynowa i Piotrowic nie dojechały ?
No tak dziś środa. Stali na targu i sprzedawali dywany.

masa - 25 sierpnia 2016, 0:06:37 - *.dynamic.mm.pl
Trzeba uważac bo nożownicy jadą w Polskę.Zlikwidować ten klub razem z ich bandytami nożownikami.

tato - 25 sierpnia 2016, 0:08:33 - *.dynamic.mm.pl
Uwaga na nożowników i ich przywódcę bo krązy gdzieś.

zs1906 - 25 sierpnia 2016, 0:18:45 - *.cable.smsnet.pl
Sebastian - Nic się nie stało !!!
Jesteś naszym kapitanem , wierzymy w Ciebie....
Zdarzają się takie chwile - ale to nieistotne, nawet jeśli miałby to być najwaznięjszy karny w naszej historii... oddajesz serce klubowi, widzimy to i jesteśmu wdzięczni, zapomnij i graj.....ciesz się grą i wygrywaj ...to tylko piłka.....
Zagłębiak który jest wierny od 36 lat////

Przemo - 25 sierpnia 2016, 5:39:16 - *.centertel.pl
Teraz Górnik.

ujdasz - 25 sierpnia 2016, 7:12:38 - *.opera-mini.net (*.13.106.210)
ekstraklasaa albo brzeczek

gregor - 25 sierpnia 2016, 7:22:37 - *.play-internet.pl
Prezes sosnowca tak się napinał, wydawało się że oni już tylko z Barceloną mogą przegrać.
Gks piłkarsko dużo lepszy

fcDG - 25 sierpnia 2016, 7:40:13 - *.skybroadband.com
Widzów 90 a nie 900 ! zsh na zakazie - byli golonóg,reden i mydlice ... pewne info.

19Witosa64 - 25 sierpnia 2016, 9:23:06 - *.dynamic.chello.pl
Tyskie fancluby dobry kawał :-)

tato - 25 sierpnia 2016, 9:23:27 - *.toya.net.pl
Zaraz będzie zakaz wyjazdów dla nożowników z blaszoka.

Kol - 25 sierpnia 2016, 10:08:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W Katowicach protest dlatego tak mało kibiców.

AMANT - 25 sierpnia 2016, 10:09:57 - *.gorzow.mm.pl
Co Wy za glupoty piszecie podobno 3,5 tys osób było na meczu napinacze z Sosnowca

expert - 25 sierpnia 2016, 12:16:21 - *.centertel.pl
Gks mecz zycia rozegrak a i tak nie wygrali-walka o utrzymanie w tym sezonie.Zagkebie slabszy mecz ale i tak byli blizsi wygranej-karny przestrzelony.
Widzow maks 2 tys.

oley - 25 sierpnia 2016, 12:18:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ja się dziwie tylko co i komu robi Matić, że dalej gra prawie 90 min.... Chyba, że Magiera dostał rozkaz od Leśnodorskiego... nie zdziwił bym się, ta współpraca jest trochę jednostronna...

ggggggggg - 25 sierpnia 2016, 13:48:08 - *.static.wup_katowice.3s.pl
GKS t zapraszam na Kostuchne w barwach tyskich zobaczymy co z ciebie zostanie

widz - 25 sierpnia 2016, 14:11:38 - *.static.ip.netia.com.pl
ale padaka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! powinni za takie wyniki odbierac punkty

Markus - 25 sierpnia 2016, 14:23:30 - *.play-internet.pl
Żal mi tutaj niektórych komentujących. Zwykli napinacze którzy nie patrzą na swoje klubiki tylko szukają dziury w całym u innych. Możecie moderatorzy też ten komentarz usunąć jak wiele innych normalnych. Wam pasują komentarze które w pośredni sposób obrażają innych ale pewnie i tak tego nie zrozumiecie. Pozdrawiam normalnych kibiców.

kibic - 25 sierpnia 2016, 18:05:18 - *.75.72.146
Tylko Tyski GKS

GKS TYCHY - 25 sierpnia 2016, 19:11:55 - *.dynamic.chello.pl
Prośba do Kibiców Gieksy: nie grajcie na tamburynach i nie próbujcie handlować dywanami jak przyjedziecie do Nas na mecz

NK - 26 sierpnia 2016, 9:55:57 - *.dynamic.gprs.plus.pl