[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

 


24 sierpnia 2016, 20:52:57 - euzi
I liga: Wisła Puławy 3-4 Chrobry

24 sierpnia 2016, 19:00 - Puławy (stadion MOSiR)
Wisła Puławy 3-4 Chrobry Głogów
Klimas Gusočenko 43, Sylwester Patejuk 66, Mateusz Olszak 74 - Mateusz Machaj 9, Bartosz Kwiecień 60, 90 (k), Damian Sędziak 83

Wisła: 1. Andrzej Witan - 39. Sebastian Duda, 13. Michał Budzyński, 3. Klimas Gusočenko, 17. Iwan Łytwyniuk - 9. Sylwester Patejuk, 10. Sebastian Głaz (29, 23. Mateusz Olszak), 20. Arkadiusz Maksymiuk, 97. Adrian Popiołek, 8. Dawid Pożak (78, 16. Tomasz Sedlewski) - 11. Konrad Nowak (70, 18. Piotr Darmochwał).

Chrobry: 27. Karol Szymański - 18. Michał Ilków-Gołąb, 42. Seweryn Michalski, 99. Bartosz Kwiecień, 6. Karol Hodowany - 23. Dominik Kościelniak (71, 8. Karol Danielak), 89. Mateusz Machaj (78, 30. Damian Kowalczyk), 10. Marcel Gąsior, 96. Maciej Kona, 2. Łukasz Szczepaniak - 11. Paweł Wojciechowski (60, 17. Damian Sędziak).

żółte kartki: Maksymiuk - Kwiecień, Sędziak.

sędziował: Piotr Lasyk (Bytom).
widzów: 1686.


źródło: własne / Wisła Puławy Online

REKLAMA

yop - 24 sierpnia 2016, 20:54:37 - 093105179144.dynamic-ww-02.vectranet.pl
brawo CHG. Byłem pewny że od tego meczu zaczniemy punktowac. pisałem o tym wcześniej. teraz wygrac derby i pniemy się w górę.graty

76-76 - 24 sierpnia 2016, 20:55:04 - dynamic-78-8-166-92.ssp.dialog.net.pl
Brawo Chrobry! 4 bramki na wyjeździe - rewelacja!
Kolejny mecz - Miedzianka już się boi.. może nie przyjadą do Głogowa - zawsze to tylko będzie 3-0...

kibic - 24 sierpnia 2016, 20:59:44 - 87-207-223-86.dynamic.chello.pl
yop: '- Byłem pewny że od tego meczu zaczniemy punktowac' - Chrobry zdobył gola z karnego w doliczonym czasie gry, nooo, super pewne zwycięstwo. gratulacje dla znawcy!

rafał - 24 sierpnia 2016, 21:00:29 - d83-114.icpnet.pl
Wisła Puławy ma bardzo słabą obrone w w Suwałkach -3 bramek do tyłu i porażka u siebie strata 4 bramek to Alarm -wzmocnić obrone i to już lub zmiana bramkarza??

REKLAMA

do kibic - 24 sierpnia 2016, 21:02:39 - 093105179144.dynamic-ww-02.vectranet.pl
przepraszam bramki z karnego a tym bardziej w doliczonym czasie się nie liczą. człowieku ogarnij swój globus ok

Kibol - 24 sierpnia 2016, 21:03:24 - apn-95-40-207-219.dynamic.gprs.plus.pl
Już w meczu z Podbeskidziem w ataku Chrobry stwarzał bardzo dobre okazje i albo brakowało szczęścia albo bramkarz stawał na wysokości zadania.
Cieszy dobra skuteczność i walka do samego końca ale wciąż martwi obrona.
Brawo Chrobry !

pi77 - 24 sierpnia 2016, 21:12:18 - dynamicip-94-181-34-64.pppoe.chel.ertelecom.ru (31.11.156.54)
76-76
A kogo się tu bać? Nasze wkłady oddadzą wam 3 punkty bez walki (inny wynik będzie sensacją) natomiast na trybunach jak się uzbiera z taką grą 100 osób to i tak wystarczy. Przecież u was na meczu ostatnim też pustki i ledwie pewnie kilkaset osób.

76-76 - 24 sierpnia 2016, 21:44:29 - dynamic-78-8-166-92.ssp.dialog.net.pl
do pi 77
pisałem oczywiście o piłkarzykach...

rafał - 24 sierpnia 2016, 21:58:46 - d83-114.icpnet.pl
Ilu kibiców w Puławach?

kibic - 24 sierpnia 2016, 22:03:39 - 87-207-223-86.dynamic.chello.pl
yopie, liczą, nikt tego nie neguje, Wisła już zdobyła gola w tym sezonie w podobnym stylu. natomiast śmieszy mnie ta kanapowo-klawiaturowa domniemana pewność. słynne: 'albo będzie padał deszcz albo nie będzie'. trafiłeś, dzisiaj nie padało, brawo.
a Wisła natomiast ma temat do przemyśleń, dwa mecze i siedem goli do tyłu.

Kibic Ch.G - 24 sierpnia 2016, 22:13:46 - 088156134024.dynamic-ww-03.vectranet.pl
Żeby się czasem nie okazało że Dominik Nowak trener w Suwałkach zrobo z nimi awans tak kiedyś mogł to zrobić z Flotą a tak dla przypomninia był w Głogowie w sztabie i nieskorzystaliśmy z niego??

do kibic - 24 sierpnia 2016, 22:24:57 - 093105179144.dynamic-ww-02.vectranet.pl
powiem Ci jedno. z kim mieliśmy się przełamać jak nie z beniaminkiem który wchodzi do ligi z 4 miejsca. ps. jutro też będzie słońce. zobaczymy czy trafię. po co spinasz człowieku.

1923 - 24 sierpnia 2016, 23:27:06 - 94.118.148.181
1700widzow

KIELCE - 25 sierpnia 2016, 0:38:37 - 095160159152.dynamic-ra-12.vectranet.pl
Wow! Cóż ten nasz Kwiecień tak szaleje! Pytanie do kibiców Chrobrego, jak się ogólnie Bartek prezentuje, będzie z niego jeszcze ekstraklasowy zawodnik?

REKLAMA

Płock - 25 sierpnia 2016, 6:36:53 - n11-01-06.opera-mini.net (188.146.65.11)
I elegancko. Oby tak dalej! Gratki z Płocka.

kopernik - 25 sierpnia 2016, 6:37:27 - dynamic-78-8-170-181.ssp.dialog.net.pl
Kwiecień z kazdym meczem prezentuje się lepiej,teraz strzelił 2 gole więc pewnie jego pewność będzie jeszcze większa.Już w meczu z Podbeskidziem pokazał parę razy dobrych zagrań i wręcz ośmieszył górali..widać że ma facet potencjał i oby to szło w dobrym kierunku

Max - 25 sierpnia 2016, 7:23:06 - apn-77-115-62-5.dynamic.gprs.plus.pl
Do Kielce. Bartosz widac Ma Potencjal,juz Staje sie Podstawowym Obronca,w meczu z Bielskiem Zagral dobry mecz ,pozdro z Glogowa.

Opos - 25 sierpnia 2016, 8:22:50 - 188.114.84.1
W Chrobrym przynajmniej co roku jest spokoj i graja na luzie. W Miedzi za to od trzech lat napinka na ekstraklase. Konczy sie to tym ze Chrobry konczy sezon przed Miedzia, w Legnicy powstaje juz film "ekstraklasa w marzeniach".

BY - 25 sierpnia 2016, 10:04:10 - apn-77-115-19-225.dynamic.gprs.plus.pl
Ilu kibiców z Głogowa oglądało live zwycięstwo?

rafalski - 25 sierpnia 2016, 12:09:37 - bet224.neoplus.adsl.tpnet.pl
złodzieje

komar - 25 sierpnia 2016, 14:39:44 - gtp51.internetdsl.tpnet.pl
Na meczu obecni kibice Chrobrego i tyle Ci powinno wystarczyć !

gigant - 25 sierpnia 2016, 14:41:15 - z-krysmar.man.pulawy.pl
zaczyna się niestety sprawdzać to co mówiłem o Wiśle po pierwszych 2-3 meczach, że tylko masa szczęścia przyniosła te 7 pktów. Szkoda dwóch porażek z rzędu bo obawiałem się szczególnie o grę w ataku a tu strzelone 5 bramek w dwóch meczach nie dało żadnego punktu jak się traci 7 goli. Niestety ale tylko Pielach to typowy twardy stoper który trzyma całą linię obrony. Jak zabrakło to worek z bramkami się rozsypał. Tu bym szukał wzmocnien na miejscu działaczy. Środkowy obrońca, być może lewy obrońca też bo marnie to wygląda na tych pozycjach

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: