25 sierpnia 2016, 21:50:32 - dyrovski
eLE: Bramka Łukasza Teodorczyka

Łukasz Teodorczyk zdobył bramkę dla RSC Anderlecht w wygranym 3-0 (2-0) rewanżowym meczu IV rundy eliminacji Ligi Europy z SK Slavia Praga. 25-letniego napastnika w 57. minucie zmienił Idrissa Sylla. Dla reprezentanta Polski była to druga bramka w europejskich pucharach i czwarta w barwach Anderlechtu, który awansował do fazy grupowej rozgrywek. W pierwszym meczu Belgowie także wygrali 3-0.

25 sierpnia 2016, 20:00 - Anderlecht (Stade Constant Vanden Stock)
RSC Anderlecht 3-0 SK Slavia Praga
Youri Tielemans 24 (k), Łukasz Teodorczyk 40 (k), Michaël Heylen 60

żółte kartki: Alexandru Chipciu, Idrissa Sylla - Jan Mikula, Michael Ngadeu-Ngadjui.

sędziował: Anthony Taylor (Anglia).

W 69. minucie Jiří Bílek (dawniej Zagłębie Lubin) zmienił w zespole gości Josefa Hušbauera.

Liga Europy 2016/2017

scx - 25 sierpnia 2016, 21:58:16 - *.dynamic.chello.pl
Mało niespodzianek i nie dało się zarobić, bardzo niskie kursy porobili dziś jak ktoś był cwany to dawał na Liberec, Karabach ale to i tak malutko. Prawdopodobnie żaden tasiemiec przy takich wynikach nie wszedł nikomu jak przy kumulacji lotka, albo cały guzik wygrał.
Wątpię też czy znalazł się szaleniec co by na Astrę postawił? (a tu rumuny dają radę)

gtk - 25 sierpnia 2016, 22:09:57 - *.dynamic-ra-08.vectranet.pl
jak widac wzocnienia Legii ze sredniaków belgijskiej ligi wyglądaja tak sobie a raczej bardzo średnio przy Teodorczyku tyle w temacie!a szkoda.......

Edison1810 - 25 sierpnia 2016, 23:39:00 - *.dynamic.chello.pl
W grupach LE zagrają 2 drużyny z Azerbejdżanu!!! A z Polski tylko Legia broni honoru!!!

Ckm - 25 sierpnia 2016, 23:56:06 - *.dynamic.mm.pl
Cracovia! Co? Tetovo!

WHU - 26 sierpnia 2016, 0:11:35 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@scx. Przeciez to że West Ham nie chce awansować każdy powinien wiedzieć 0 taka sam sytuacja w zeszłym roku. widziałeś jakim skałdem zagrali pierwszy mecz 1:1. Za małe pieniążki dla nich w lidze Europy.

Anton - 26 sierpnia 2016, 0:23:35 - *.dynamic.chello.pl
W tym roku liga azerska przeskoczy polską w rankingu UEFA. Zresztą zasłużenie patrząc na grę Karabachu lub Qabali to jest to poziom wyższy niż gra naszych czołowych klubów Ekstraklapy.

Winn17 - 26 sierpnia 2016, 1:43:06 - *.play-internet.pl
Moze wasza redakcja poda podzial koszykow przed losowaniem LE , bo inne portale maja to gdzies

darek - 26 sierpnia 2016, 4:05:36 - *.dynamic.mm.pl
Brawo Łukasz!!!

@scx - 26 sierpnia 2016, 7:47:02 - *.dynamic.chello.pl
Ja postawiłem. Nie jestem szaleńcem, tylko chłodna kalkulacja. Na co angielskim/niemieckim klubom LE?

@Edison - 26 sierpnia 2016, 8:36:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Cóż w tym niezwykłego? Jak w Polsce zacznie się wydobywać tyle ropy co w Azerbejdżanie to też będziemy mieli lepsze wyniki...

@@Edison - 26 sierpnia 2016, 11:01:19 - *.play-internet.pl
W Czechach, w Chorwacji albo Rumunii nie ma ropy, a wyniki są dużo lepsze. Nie potrzebuja do tego ropy, ani pieniędzy wiekszych niż te jakie są u nas.

LEO - 26 sierpnia 2016, 19:11:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl