27 sierpnia 2016, 17:26:12 - bartekwr9
Borussia wygrała w lidze

Rywal Legii Warszawa w fazie grupowej Ligi Mistrzów BV Borussia 1909 wygrał 2-1 (1-0) w meczu 1. kolejki niemieckiej Bundesligi z 1.FSV Mainz 05. W Borussii w 77. minucie pojawił się Łukasz Piszczek, który zmienił Felixa Passlacka.

27 sierpnia 2016, 15:30 - Dortmund (Signal Iduna Park)
BV Borussia 1909 2-1 1.FSV Mainz 05
Pierre-Emerick Aubameyang 17, 89 (k) - Yoshinori Mutō 90

Borussia: 38. Roman Bürki - 30. Felix Passlack (77, 26. Łukasz Piszczek), 25. Sokrátis Papastathópoulos, 5. Marc Bartra, 29. Marcel Schmelzer - 7. Ousmane Dembélé, 27. Gonzalo Castro (58, 33. Julian Weigl), 18. Sebastian Rode (86, 13. Raphaël Guerreiro), 23. Shinji Kagawa, 21. André Schürrle - 17. Pierre-Emerick Aubameyang.

żółte kartki: Daniel Brosinski, Suat Serdar, Karim Onisiwo (Mainz).

sędziował: Robert Hartmann (Bawaria).
widzów: 81 360.

Legia zmierzy się z niemiecką drużyną 14 września o 20:45 w Warszawie oraz 22 listopada o 20:45 w Dortmundzie.

(L)ove - 27 sierpnia 2016, 17:29:02 - *.220.154.34
mizeria. BVB spokojnie do puknięcia w Warszawie. i to dosyć gładko. Dojdą Hugo Vieira, Paweł Wszołek, Miro Radović, Guilherme wraca do formy. Jest moc!

2708 - 27 sierpnia 2016, 17:32:28 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Niech ktoś stworzy funkcję blokującą taki spam na 90minut. Mamy tylu zdolnych programistów.

Ben - 27 sierpnia 2016, 17:33:29 - *.biznes.mm.pl
Panowie! Panie! Mamy swoją Ekstraklasę. Jest jaka jest. Często słaba, nudna, nijaka. Ale żeby jarać się Borussią? Piszczek będzie tam rezerwowym, gra przeciętna, a Polacy zachwycają się Dortmundem, jakby tam cuda grali... Nawet Polskie media piszą o Borussii więcej niż o wynikach w Ekstraklasie. Szanujmy się, jasne że Bundesliga piłkarsko lepsza, ale jaramy się beznadziejnym meczem Borussii? Czemu? Miejmy swój honor. Potem w lidze na meczach pustki, a "kibice" oglądają Niemców.

Mondry - 27 sierpnia 2016, 17:34:59 - *.adsl.inetia.pl
Przypomnijmy,że piłkarzami Borussi Dortmund są Łukasz Lewandowski,Jakub Piszczek i Robert Błaszczykowski.

gerd - 27 sierpnia 2016, 17:37:07 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Ben, kto się jara tym meczem ??? Info o wyniku rywala polskiego klubu w grupie LM. Chyba że miałeśco innego na myśli... Fakt z trójki Polaków (gdzie można było się jakoś jarać) ostał się jeden Piszczu...

bolek - 27 sierpnia 2016, 17:37:22 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@(Love - Real Madryt po twoim wpisie już trzęsie gaciami. Podobno starają się ściągnąć do końca sierpnia Neymara, Lewandowskiego, Mullera, Noyera i Rooneya aby się wzmocnić przed meczami z Legią.

tyhc - 27 sierpnia 2016, 17:38:26 - *.jmdi.pl
A trenerem Legii jest Hasnik Besi.
BTW: Legia w formie to zupełnie inna bajka. Jeśli Hasi przepracuje okres przerwy, zgrają się nowi zawodnicy kto wie BVB może i tu przegra. Niemniej w chwili obecnej bez transferów, bez pomysłu, bez taktyki realnym wynikiem jest takie szybkie gładkie 0:3 w plecy.

Daan - 27 sierpnia 2016, 17:58:33 - *.centertel.pl
Borussi jest wiele.

normal - 27 sierpnia 2016, 18:00:42 - *.smrw.lodz.pl
rozumiem że na podstawie tego meczu niektórzy uważają że Legia ma szansę, Borussia na spokoju ograła Mainz które ograłoby Legię, jeżeli mowa o transferach, sorry ale jeżeli Legia weźmie Radovicia to ja nie mam pytań, Hugo Vieira nie przyjdzie bo idzie do ligi francuskiej także transfery jak się patrzy

kibic - 27 sierpnia 2016, 18:10:43 - *.dip0.t-ipconnect.de
ale borussia slabiutka, to nie ta borussia co kiedys, legia spokojnie przejedzie sie po nich i pokarze im miejsce w szeregu. trzy punkty dla legii mozna juz dopisac. z grupy wyjdzie real i legia

LEO - 27 sierpnia 2016, 20:22:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Widać że Legia ma pewną szansę

Jerry1987 - 27 sierpnia 2016, 22:08:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dla Legii sukcesem będzie zdobycie chociaż jednego punktu w tej grupie, taka jest prawda.

balli - 27 sierpnia 2016, 22:20:27 - *.084.063.pools.vodafone-ip.de
do optymistow,Legia dostanie od Borussi 5:0 i bedzie po meczu,nie napalajcie sie tak,w meczu z Mainz polowa druzyny nie grala i przy takich temperaturach by Legia juz po 10 minutach spuchla

Arek - 28 sierpnia 2016, 0:48:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
O tak, jestem za blokowaniem takiego spamu jak ten 2708. Jak się czyta te śmieszne wpisy "expertów" to nic tylko się położyć i płakać, bo grupa taka a nie inna. Ewidentnie widać, że nieudacznicy życiowi tu piszą, a ten 2808 czy jak mu tam jest idealnym tego przykładem.

Anton - 28 sierpnia 2016, 14:26:41 - *.dynamic.chello.pl
Legia ma szanse? Smieszni jestescie. Polska liga to poziom amatorski. Bundesliga to druga najsilniejsza liga Swiata, a Borussia jest wicemistrzem tej ligi. Borussia na stojąco wygra w Warszawie 0:4.

hehe - 28 sierpnia 2016, 15:10:48 - *.235.197.227
@Anton a jak tam twoj lech? hahaha ja tam osobiscie wole 0:10 z dortmundem niz 0:1 ze stjarnanem hahaha

Anton - 28 sierpnia 2016, 19:28:21 - *.dynamic.chello.pl
@hehe Nie jestem kibicem Lecha. Legia to niewątpliwie najlepszy Polski. Jednak bycie najlepszym w slabej polskiej lidze w cale nie oznacza, ze pilkarsko jest sie dobrym. Legia to jedyny polski klub, ktory nie przegrywa z "pasterzami z Kazachstanu czy "rybakami z Islandii". Jednak nie zmienia to faktu, ze na tle Europy to slaby klub.