27 sierpnia 2016, 17:51:19 - bartekwr9
Obroniony rzut karny Łukasza Fabiańskiego

Bramkarz Swansea City AFC Łukasz Fabiański obronił rzut karny w przegranym 1-2 (0-1) meczu 3. kolejki angielskiej Premier League z Leicester City FC. Reprezentant Polski rozegrał całe spotkanie.

27 sierpnia 2016, 16:00 - Leicester (King Power Stadium)
Leicester City FC 2-1 Swansea City AFC
Jamie Vardy 32, Wes Morgan 52 - Leroy Fer 81

żółte kartki: Robert Huth, Danny Simpson - Federico Fernández, Leroy Fer.

sędziował: Roger East.
widzów: 31 727.

W 56. minucie Riyad Mahrez (Leicester) nie wykorzystał rzutu karnego (Łukasz Fabiański obronił).

Poza kadrą meczową mistrzów Anglii znaleźli się Marcin Wasilewski i Bartosz Kapustka.

Leicester ma na koncie cztery punkty i zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli ligowej. Swansea z trzema punktami jest czternaste.

BadBoy - 27 sierpnia 2016, 17:54:46 - *.col.wideopenwest.com
Mimo porazki dobry mecz Lukasza 1 bramka petarda odbita od slupka 2 bramka rykoszet z 3 metrow.

sosna - 27 sierpnia 2016, 18:01:47 - *.dynamic.chello.pl
Nie dało się tak z Portugalią?

oko - 27 sierpnia 2016, 18:13:29 - *.play-internet.pl
Jak to mówią - licho w czas

@@@ - 27 sierpnia 2016, 18:13:50 - *.255.235.214
Szkoda chłopaka, że nie udał się jakis transfer, chociaż do Evertonu czy gdzieś.

Novy - 27 sierpnia 2016, 18:21:05 - *.static.sitel.net.pl
Karne to miał bronić 2 miesiące temu :D

Olo 22 - 27 sierpnia 2016, 18:21:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Won od najlepszego bramkarza.Co nie dalo gimbaza,do ksiazek.Lepszy niz wasz pseudo idol Szczesny,twarz chipsow.Lulasz go miazdzy i na lata numer 1

Witkowski - 27 sierpnia 2016, 18:32:03 - *.centertel.pl
Obroniony PRZEZ Fabiańskiego. Inaczej tytuł brzmi, jakby Fabiański nie trafił. ;)

Koleszko - 27 sierpnia 2016, 19:53:39 - *.centertel.pl
Ten łajdak miał bronić karne na Euro, ale chyba nie ma już graczy dla których ważniejsza jest reprezentacja niż liga. Wiadomo... nieporównywalnie większa kasa.

LEO - 27 sierpnia 2016, 20:36:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Artur

klin - 27 sierpnia 2016, 21:59:49 - *.cable-modem.tkk.net.pl
Z tekstami "a nie można było tak na ME?" to wypad. Dla mnie Łukasz był numerem 2 na minione Euro, ale to co później zagrał jeszcze bardziej przekonało mnie do gościa. Boruc i Szczęsny przyzwyczaili nas do czegoś innego, mają chłopaki trochę wariactwa w sobie bo bramkarze w większości tacy są. Fabiański to ich przeciwieństwo.

olaf - 27 sierpnia 2016, 23:44:42 - *.centertel.pl
Ciekawe kiedy Kapustka wróci do Polski szukać formy

Plocman - 28 sierpnia 2016, 0:05:42 - *.9.124.86
Przecież Fabiański nie potrafi bronić karnych, co pokazał na EURO. Raczej piłka go trafiła przez przypadek, gdy rzucał się jak zwykle w przeciwną stronę...

tom - 28 sierpnia 2016, 0:43:01 - *.opera-mini.net (*.112.78.94)
Tytuł news-a trochę bez sensu,można z niego zrozumieć ,że Fabian strzelał karnego a bramkarz drużyny przeciwnej obronił...

Krzyś - 28 sierpnia 2016, 12:42:28 - *.adsl-surfen.hetnet.nl
Szkoda Kapustki trochę. Przeszedł do fajnego klubu, ale pogra on jeszcze trochę?

szym - 28 sierpnia 2016, 12:48:17 - *.bbned.dsl.internl.net
Koleszko, jesteś daremnym frustratem. Zakładam, że po prostu kuponik nie pyknął z Portugalią i stąd ta frustracja. Jestem ciekaw ile karnych z Portugalią obroniłby taki mistrz jak Ty.

Ja - 28 sierpnia 2016, 13:44:00 - *.centertel.pl
Kapustka podzieli los Klicha. Durni piłkarze nie mają mózgów. Jak bardzo trzeba być słabym żeby nie załapać się do 18 meczowej.