27 sierpnia 2016, 17:52:25 - Adrian10
Artur Boruc obronił rzut karny

Bramkarz AFC Bournemouth Artur Boruc obronił rzut karny w zremisowanym 1-1 (1-0) wyjazdowym meczu 3. kolejki angielskiej Premier League z Crystal Palace FC. Reprezentant Polski rozegrał całe spotkanie w zespole gości.

27 sierpnia 2016, 16:00 - Londyn (Selhurst Park)
Crystal Palace FC 1-1 AFC Bournemouth
Scott Dann 90 - Joshua King 11

żółte kartki: Yohan Cabaye, Damien Delaney, Christian Benteke - Artur Boruc.

sędziował: Mike Dean (Cheshire).
widzów: 23 503.

W 16. minucie Yohan Cabaye (Crystal Palace) nie wykorzystał rzutu karnego (Artur Boruc obronił).

Bournemouth plasuje się na przedostatnim, 19. miejscu w tabeli Premier League z jednym punktem na koncie.

bolek - 27 sierpnia 2016, 18:03:44 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
To jeszcze czekamy na obroniony karny na Szczęsnego i Tytonia i Leszczyńskiego z Podbeskidzia.

@bolek - 27 sierpnia 2016, 19:34:08 - *.C.B.A-nia.romaninternet.com
Raczej czekamy na kolejnego obronionego karnego 80-letniego wciąż broniącego Ryszarda Kacysza z Gromu Kraków (w latach 60. grał nawet przeciwko Wiśle), a nie tych przepłacanych żelusiów o których wspomniłeś.....

Siusiok - 27 sierpnia 2016, 20:04:41 - *.centertel.pl
Boruc powinien zmienić klub bo jest za dobry na to Bournemouth.

LEO - 27 sierpnia 2016, 20:45:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Chłopaki w formie
Brawo

artikks - 28 sierpnia 2016, 10:23:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do 40 -stki chyba pogra....bramkarze sa dlugowieczni....i polska bramkarzami stoi...