27 sierpnia 2016, 17:00 - Elbląg (Stadion Miejski)
Olimpia Elbląg 6-1 Warta Poznań
Anton Kołosow 5, 78, Łukasz Pietroń 15 (k), Jakub Bojas 62, 88, Paweł Piceluk 67 - Michał Cywiński 56

Olimpia: 12. Wojciech Daniel - 16. Rafał Lisiecki, 15. Krzysztof Niburski, 5. Kamil Wenger, 14. Radosław Bukacki - 7. Damian Szuprytowski (56, 17. Jakub Bojas), 13. Michał Ressel (46, 20. Adam Wolak), 8. Patryk Sokołowski, 10. Radosław Stępień (56, 11. Paweł Piceluk), 19. Łukasz Pietroń (71, 24. Bartosz Danowski) - 6. Anton Kołosow.

Warta: 12. Tomasz Laskowski - 8. Franciszek Siwek, 16. Alain Ngamayama, 4. Tomasz Dejewski (46, 13. Adrian Szynka), 3. Jakub Kiełb (61, 6. Nikodem Fiedosewicz) - 19. Krzysztof Biegański, 17. Artur Marciniak, 14. Łukasz Białożyt (72, 18. Gracjan Goździk), 11. Filip Brzostowski (30, 15. Michał Cywiński), 7. Michał Ciarkowski - 9. Jan Paczyński.

żółte kartki: Kiełb, Brzostowski.

sędziował: Sylwester Rasmus (Toruń).
widzów: 883.

W 5. minucie Anton Kołosow (Olimpia) nie wykorzystał rzutu karnego (Tomasz Laskowski obronił).

źródło: własne / lajfy.com

NEC - 27 sierpnia 2016, 18:57:13 - *.thenetworkfactory.nl
brawooo Olimpia .pozdro z Amsterdamu

Baca - 27 sierpnia 2016, 18:57:35 - *.bb.sky.com
Ciekawe co na to Pyza ? 😃

aafsfa - 27 sierpnia 2016, 18:58:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Droga redakcjo jeżeli podajecie informacje, że w 5 minucie nie wykorzystał karnego ale padła bramka to można napisać, że "Tomasz Laskowski odbił piłkę przed siebie a strzelający karnego dobił odbitą piłkę". ;)

Zielony - 27 sierpnia 2016, 18:59:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak Warta się utrzyma to będzie CUD. Z taką kadrą czeka ją spadek z hukiem.

ks - 27 sierpnia 2016, 19:00:30 - *.suwalki.vectranet.pl
Drogi ''aafsfa'' skoro nie trafił karnego to nie trafił

GDYNIA - 27 sierpnia 2016, 19:02:46 - *.stargard.mm.pl
Brawo Olimpia !!! Olimpia & Legia Warszawa !!!!!!!

lekarz - 27 sierpnia 2016, 19:06:15 - *.173.3.21.tesatnet.pl
a wierny kibic Warty czyli Bumar vel nyrolo był?

red b - 27 sierpnia 2016, 19:09:25 - *.elblag.vectranet.pl
Minimalny wybik kary....8.....powino byc...a Zaglebie strzela gornikowi 2 ;)

dionizy79 - 27 sierpnia 2016, 19:10:41 - *.opera-mini.net (*.54.108.172)
Co w hokeja grali?.

brel - 27 sierpnia 2016, 19:11:02 - *.ennet.pl
Czyżby rekord frekwencji?

Do brel - 27 sierpnia 2016, 19:28:41 - *.elblag.vectranet.pl
Nie napinaj się zobacz jaka frekwencja była na poprzednich spotkaniach, a jeżeli chodź tobie o dzisiaj to zobacz jaka frekwencja była na Poloni Bytom tyle w temacie ZKS!

321 - 27 sierpnia 2016, 19:28:51 - *.42.135.167
elblag spadek 100 %

' - 27 sierpnia 2016, 19:42:12 - *.146.70.88.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Szkoda, że to nie Garbarnia i Motor awansowały.

BPG - 27 sierpnia 2016, 19:50:19 - *.internetia.net.pl
"321" - a na jakiej podstawie tak twierdzisz?!

Dax - 27 sierpnia 2016, 19:54:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jaki rywal tulu widzów!!!

what? - 27 sierpnia 2016, 19:58:58 - *.48.63.24
Ależ liczba widzów na wichórce

qlty - 27 sierpnia 2016, 20:04:26 - *.opera-mini.net (*.188.233.128)
Bo obronionym karnym gra jest wznawiana automatycznie. Więc redakcja dobrze pisze. Karny liczy się jako obroniony a bramka padła z gry.

Bar - 27 sierpnia 2016, 20:12:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl
No!
Brawo

Olimpia El - 27 sierpnia 2016, 20:16:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Krzysiek Bieganski Elblag pamieta.Powodzenie Krzysiu w 2 lidze.

red b - 27 sierpnia 2016, 21:08:15 - *.elblag.vectranet.pl
a to teraz bedzie dym,ze mało kibicow??? tak....Ci co nie byli niech załuja.....ale fakt...jak na Motor to szli....masakra....cały stadion..kazdy nagle kibic

LEO - 27 sierpnia 2016, 21:20:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale jadka!

gurew - 27 sierpnia 2016, 21:24:27 - *.wad.pl
Boli was że Elbląg tyle wygrał i dobrze ma boleć. ZKS Olimpia Elbląg.

KolegaSłoń - 27 sierpnia 2016, 21:49:10 - *.internetdsl.tpnet.pl
Sensacji w Elblagu nie było. Wynik 6-1 robi wrażenie. 8 biletów sprzedanych na sektor gość. Bumar mógł być.

Nyrol - 27 sierpnia 2016, 21:52:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mam was w dupie lechowe z po kurki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nyrol - 27 sierpnia 2016, 21:53:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Warta Może Przegrać 0-20 Na Wildzie Bez Zmiany Warta 1912 OI Skins PIS OI!!!

Bumar - 27 sierpnia 2016, 21:56:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Warta SSW Wracamy Do Gry Tylko Old Warta Pozdro Skins Wrocław!!!!

@Bumar - 27 sierpnia 2016, 22:55:40 - *.adsl.inetia.pl
Jedno IP i ten sam zabujany w obłokach Komuch piękne czasy Komunizmu się skończyły

Ted - 28 sierpnia 2016, 6:43:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jest progres w meczach Wazelinki, na wyjazdach 1:3..1:4..1:6 :P Ciekawe kiedy przestaną trenować za zaczną dzwonić ;) Żal tylko tej resztki dziadków w "ogródeczku"

artikks - 28 sierpnia 2016, 9:53:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
wazelina bez wzmocnien z zewnatrz sobie nie poradzi.....samymi mlodymi nie da rady sie utrzymac, tyle....kibic kolejorza....szkoda klubu,by gral po 3,4 czy 5 ligach....beks chyba nic nie zdziala .....szkoda,ze miasto poznan nie chce pomoc

Leon Cios - 28 sierpnia 2016, 10:20:54 - *.136.57.71
Bojas odchodzi do Legii.Leśniodor widziany na trybunkach a potem koło TESCO...

ZS fan - 28 sierpnia 2016, 10:31:36 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
brawo Olimpia super wynik , pozdro dla braci z Sosnowca

Nyrol - 28 sierpnia 2016, 12:46:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Warta 1912 Rodowici Pride OF Wilda!!!

nyrol - 28 sierpnia 2016, 12:47:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do arti kks lech amica kiechhhhhhhhhhy!!!!!!!!!!

Bumar - 28 sierpnia 2016, 12:55:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Olimpia El i ZsS Szacun !!! A Warcina Wracamy Na Landy!!!!!!!!!!!!!!!

kazimierz - 28 sierpnia 2016, 22:18:17 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Olimpia Elbląg.

waski2303@ - 28 sierpnia 2016, 22:46:01 - *.centertel.pl
co to za frekwencja?? 883 kibicow?? smiech na sali, w okregowce chodzi zblizona liczna osob

artikks - 29 sierpnia 2016, 7:00:39 - *.piastlan.net
olimpia poznan znowu w grze....i zwyciestwo w b-klasie....

gregor102 - 29 sierpnia 2016, 13:00:52 - *.7-4.cable.virginm.net
Co z Wartą się stało..? Kiedy przyjdą lepsze wyniki? Drodzy piłkarze Warty, musicie wziąć zacisnąć "poślady" i do boju! Nie jesteście chłopcami do bicia! W następnym meczu trzy punkty dla Warty!!

gregor102 - 29 sierpnia 2016, 13:59:00 - *.7-4.cable.virginm.net
@artikks. Czy IKP Olimpia Poznań, powstała jako "spadkobierca tradycji w prostej linii", po Olimpii Poznań grającej niegdyś w Ekstraklasie, a przeniesionej później do Gdańska jako Lechia - Olimpia Gdańsk? I czy mecze rozgrywa na wciąż istniejącym stadionie byłej już sekcji piłkarskiej tego poznańskiego klubu?Z góry dziękuję za odpowiedź, wszystkim tym którzy zechcą jej udzielić.