Piast: 1. Jakub Szmatuła - 25. Aleksandar Sedlar, 88. Uroš Korun, 91. Hebert, 2. Patrik Mráz - 5. Marcin Pietrowski, 9. Radosław Murawski, 82. Martin Bukata, 15. Michał Masłowski (57, 26. Bartosz Szeliga), 21. Gerard Badía (73, 22. Tomasz Mokwa) - 7. Maciej Jankowski (81, 10. Josip Barišić).

abc - 28 sierpnia 2016, 17:24:33 - *.15-1.cable.virginm.net

fes - 28 sierpnia 2016, 17:24:55 - *.internetia.net.pl
ale jaja.. spalonego nie bylo..

Baca - 28 sierpnia 2016, 17:25:57 - *.bb.sky.com
Gorący stołek Urbana na chwile wygaszony

PIAST - 28 sierpnia 2016, 17:26:18 - *.play-internet.pl
napiszcie obiektywnie czy Szeliga był na spalonym ??? !!! przy bramce na 1-1 ???

mario - 28 sierpnia 2016, 17:27:37 - *.111.24.205.ntlworld.ie
Lokomotywa odpalila

Bumar - 28 sierpnia 2016, 17:27:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
cudowna frekwencja byŁ litar z po pluja kks!!!!

@PIAST - 28 sierpnia 2016, 17:28:06 - *.internetia.net.pl
nie był. Mraz był. bramka powinna byc uznana

SPQR - 28 sierpnia 2016, 17:29:17 - *.dynamic.chello.pl
powinno być 1- 1 ale przez błąd sędziego (czy tylko błąd) jest 2 -0.

CK - 28 sierpnia 2016, 17:29:31 - *.77.117.140
Pięknie Piast został skręcony przez sędziego.

rurelostet - 28 sierpnia 2016, 17:30:58 - *.jjs.pl
Ale okradziono Piasta.

Arkowiec - 28 sierpnia 2016, 17:35:38 - *.gdynia-laczpol.mm.pl
Szeliga nie był na spalonym ale... na spalonym był Mraz i lazł w stronę piłki więc sędzia zinterpretował tak że maczał palce w akcji.

JW - 28 sierpnia 2016, 17:36:33 - *.188.248.95
Patologia dalej obrażona na Darka Formellę????

jk - 28 sierpnia 2016, 17:36:57 - *.40.134.200.threembb.co.uk
Lech nie potrafi wygrac bez pomocy sedziego,gol dla Piasta prawidlowy

kuter - 28 sierpnia 2016, 17:37:05 - *.net.brewet.pl
Sędzia wypaczył wynik meczu, po takim czymś powinno się go odsunąć do końca roku od sędziowania. Poziom naszych sędziów to jest dno, a w C+ pan Sławek pewnie wymyśli jakąś teorię na obronę sędziego. Rączka rączkę myje, duście się dalej w tym sosie i udawajcie, że jest wszystko cacy. Świetne mecze, świetna frekwencja, świetne sędziowanie wszystko palcem na wodzie pisane.

PIAST - 28 sierpnia 2016, 17:40:07 - *.play-internet.pl
Wszyscy macie rację ale dlaczego mamy nie douczonych sędziów, Mraz był na spalonym ale NIE absorbował ani obrońców ani bramkarza !!! czas na powtórki wideo !

Czech - 28 sierpnia 2016, 17:41:29 - *.static.cpe.netcabo.pt
Tak jak lotto sobie wybiera liczby, tak wybiera sobie kto ma wygrać. Tym razem miał wygrać lech bo jest to druga nadzieja pucharowa po legii hehe

Reno - 28 sierpnia 2016, 17:43:38 - *.mewy.net
Nie da się tego inaczej skomentować jak muł i wodorosty. Oczywiście na przerwie nic się nie wydarzy bo Rada Nygusów nic nie zrobi. Franek, Ogry, Jawor i Wf,ista zniszczą całą zeszłosezonową robotę. Jak chcemy porządnego Piasta to trzeba go sprzedać w prywatne ręce. Żaden klub miejski nic nie ugra więcej jak przypadkowy jeden sezon bo z następnym "włodarze" nie wiedzą jak przekuć sukces na dalszą stabilność wyników.

antopol16 - 28 sierpnia 2016, 17:45:08 - *.centertel.pl
Ten sam sędzia przekręcił Piasta w Poznaniu w zeszłym sezonie. Czy to przypadek?

32 - 28 sierpnia 2016, 17:49:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
wy sie tam piastunki cieszcie ze macie szmatułe bo było by z 5

znawcy - 28 sierpnia 2016, 17:54:49 - *.115.129.105.wireless.dyn.drei.com
Znawcy od spalonych trochę poczytajcie przepisy gry w piłkę i po lekturze bierzcie się za pisanie komentarzy.

bileter - 28 sierpnia 2016, 18:24:08 - *.hsd1.fl.comcast.net
Piast to byla najbardziej skorumpowana druzyna w 2 lidze, kupowali wszystko jak leci, rzygac sie chcialo ogladajac to co wyrabiali sedziowie, no
i " wywalczyli awans " i rozpoczela sie prosperita w ekstraklasie, ale teraz placza po jednym bledzie sedziego. Jeszcze nie jeden raz MUSICIE byc skreceni i spasc gdzie wasze miejsce, bo sport z kupowaniem meczy nie ma nic wspolnego. Nareszcie ! Oby nie pierwszy raz. Karma nadejdzie.

prorok - 28 sierpnia 2016, 18:28:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wiedziałem, że w drugiej połowie muszę szybko dokonać zmian. Starałem się poprawić grę. Największym problemem był brak wykończenia kontrataków. Pod koniec meczu zdobyliśmy bramkę na 1:1, której sędzia nie uznał. Nie chcę tego komentować, bo nie widziałem dokładnie sytuacji. Bazuję na tym, co powiedział mi arbiter techniczny: Szeliga miał wracać ze spalonego - tłumaczył Piasta Jiri Necek

aa - 28 sierpnia 2016, 18:37:04 - *.dynamic.chello.pl
Widzów o 2500 mniej niż na Wisła - Śląsk.

benek - 28 sierpnia 2016, 18:49:52 - *.dynamic.chello.pl
ludu boski na Motor-Olimpia Elbląg było ponad 9 tysięcy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2-0 - 28 sierpnia 2016, 19:44:26 - *.centertel.pl
Brawo Kolejorz. Pewne 3 pkt z tegorocznym pucharowiczem.

wrc - 28 sierpnia 2016, 19:49:12 - *.adsl.inetia.pl
te bileter - wskaż jakiś kopaczy co byli czyści jak łza?

kghm - 28 sierpnia 2016, 20:53:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
lokomotywa wraca na właściwe tory

Paolo KKS - 28 sierpnia 2016, 21:24:53 - *.centertel.pl
Ładny mecz, pewne zwycięstwo, powinno być zdecydowanie wyżej.

kiero - 28 sierpnia 2016, 21:57:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mam pytanie ,Jak długo ten osobnik zwany trenerem będzie w Piaście??? szkoda chłopaków

kibic - 29 sierpnia 2016, 8:15:15 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Zaden Szeliga nie wracał ze spalonego i Mraz nikogo nie absorbował- Albo Kalosz myślał że piłkę dostanie Mraz i się pospieszył albo normalnie wałek. Szkoda było by 1:1 i Piast mógłby jeszcze coś strzelić
Jeden plus jest mamy zmianę gościa od słuchania rad Sarkowicza i innych członków zarządu

ddf - 29 sierpnia 2016, 9:24:06 - *.eimperium.pl
Do Torcida Gl przecięcie kłódki w magazynie to honorowa akcja?

@Bumar - 29 sierpnia 2016, 9:28:51 - *.adsl.inetia.pl
haha śmieję się z frekwencji Lecha a sami mają gorszą co tam w 1:6 Warcie Poznań ? cóż spadacie z taką grą i nic tego nie zmieni powiem tak żenujący jesteś Bumarze albo Nyrolu jedno i to samo..

Neutral60 - 29 sierpnia 2016, 12:44:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A na legijję przyszło aż 6 tysiaków. Jakie zespoły grające taka frekwencja !!! Trałka pierwszym hamulcowym Kolejorza .Trzeba zrobić z niego zmiennika i pozbawić kapitanowania. Strach się bać jak do pełnej formy powróci Szymek, Darko i Robak .Marsz Kolejorza w górę tabeli staje się faktem !!!!!

mironi55 - 29 sierpnia 2016, 16:20:33 - *.clubnet.pl (*.168.4.27)
A tak na marginesie! zmiany w Piascie zacząć od powołania Nowej Rady Nadzorczej!!!!!! Tej podziękować< a w ramach rekompesaty przydzielić stoliczek w parku i niech grają w warcaby. Kolejnym krokiem powołanie prawdziwego menadżera- Prezesa, wuefista do szkółki, a co z pozwami przeciwko Piastowi- jakie rozstrzygnięcia?