28 sierpnia 2016, 19:50:26 - miszel
Gol Łukasza Teodorczyka

Łukasz Teodorczyk strzelił gola dla RSC Anderlecht w zremisowanym 2-2 (1-1) meczu 5. kolejki belgijskiej ekstraklasy z KAA Gent. Dla reprezentanta Polski to trzecie ligowe trafienie w tym sezonie. 25-letni napastnik grał do 75. minuty, gdy na boisku zmienił go Idrissa Sylla.

28 sierpnia 2016, 18:00 - Anderlecht (Stade Constant Vanden Stock)
RSC Anderlecht 2-2 KAA Gent
Youri Tielemans 19 (k), Łukasz Teodorczyk 47 - Moses Simon 21, Nana Asare 90

żółte kartki: Kara Mbodji - Thomas Foket, Kalifa Coulibaly.

sędziował: Erik Lambrechts.

Zespół Polaka po pięciu kolejkach zajmuje 4. miejsce w tabeli z dorobkiem dziewięciu punktów.

kiciakks - 28 sierpnia 2016, 19:52:26 - *.adsl.inetia.pl
Idzie na króla strzelców
Być może będziemy mieli króli strzelców w Bundeslidze, Serie A i Jupiter League? Ale byloby pięknie

klin - 28 sierpnia 2016, 20:08:15 - *.cable-modem.tkk.net.pl
Łukasz zaczyna się robić trochę taki bezlitosny dla każdego kolejnego przeciwnika.

Kriss - 28 sierpnia 2016, 20:16:01 - *.speed.planet.nl
Leży mu ta liga, jest ona dużo słabsza niż bundesliga czy serie A ale niech tam gra przynajmniej troche się rozwinie no i kolejnym zawodnikom z polski przetrze szlaki.

xyz - 28 sierpnia 2016, 20:32:00 - *.215.35.206
No dobra, ale co z tego jak nasi napastnicy na EURO byli jacyś niemocni? Strzelili bramki to fakt, jednak za mało. Dobrze żeby umieli przełożyć swoją formę klubową na poziom reprezentacyjny. I na to że nie ma kto podawać to nie ma już co narzekać, bo Kuba, Grosik i Zieliński to przyzwoity poziom europejski a Krychowiak chyba nawet jeszcze wyższy.

Krzyś - 28 sierpnia 2016, 21:05:46 - *.adsl-surfen.hetnet.nl
Znów niestety nie doprowadził drużynę do zwycięstwa ale brawo za bramkę, kolejną. Co do marudy powyżej to pewny jestem że nasi napastnicy jeszcze nie raz sprawią ci wiele radości.

Baca - 28 sierpnia 2016, 22:33:37 - *.bb.sky.com
Dobry to ruch dla niego przejście z Dynama do Anderlechtu. Trafił z formą i żadne tam aklimatyzacje i tego typu bzdety. Gość szyje od poczatku. W tym momencie to napastnik numer 3 lub 4. Z taką skutecznością jednak wyżej niż Stępiński. Wilczek też strzela ale gra w słabszej lidze to w hierarchii u Nawałki jest na piątym miejscu.

Siusiok - 28 sierpnia 2016, 22:40:40 - *.centertel.pl
@Baca, liga duńska wcale nie jest słabsza od belgijskiej. Skoro powoływany był Milik ze słabej ligi holenderskiej to tym bardziej Wilczek zasługuje na bycie nr 3 w kadrze. A Teodorczyk to drewniak, na którym się poznali w Dynamie po pewnym czasie i to samo będzie w Belgii.

Warchol - 28 sierpnia 2016, 23:12:54 - *.189.28.83
drewniak mówisz obejrzyj bramkę jaką dziś strzelił xD od razu przypomniał mi się Rasiak i jego kiedyś genialna bramka gdzie kiwnął kilku typów w polu karnym

Mądry - 28 sierpnia 2016, 23:13:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl