Błyskawica Reda-Rekowo Dolne zgłosiła do rozgrywek gdańskiej klasy A Kacpra Małolepszego z Gryfa Wejherowo.

17-letni pomocnik został kilkanaście dni temu zgłoszony przez wejherowski klub do II ligi.

news - 30 sierpnia 2016, 11:07:59 - *.ssp.dialog.net.pl
Fantastycznie!!!

Antek - 30 sierpnia 2016, 11:08:08 - *.gdansk.vectranet.pl
To dlatego mecz przełożony z soboty na jutro żeby szybkie transfery juniorów porobić?
Swoją drogą to całkiem obfita w gole pierwsza kolejka tejże grupy A-klasy. 42 bramki w 6 meczach. Nieźle.

Matt - 30 sierpnia 2016, 11:30:05 - *.range86-187.btcentralplus.com
A klasa W Szkockiej niższej lidze (3 poziom) po pierwszej połowie był wynik 9:3. Dalej już nie widziałem :D

ąćóś pąćóś - 30 sierpnia 2016, 15:28:59 - *.97.2.129