30 sierpnia 2016, 17:39:06 - euzi
Turniej o Puchar Syrenki U-17: Polska 1-3 Finlandia

Reprezentacja Polski do lat 17 (rocznik 2000) przegrała w Ząbkach 1-3 (1-0) z reprezentacją Finlandii. Podopieczni Roberta Wójcika kolejne mecze rozegrają o miejsca 5.-8.

30 sierpnia 2016, 16:00 - Ząbki (stadion Dolcanu)
Polska 1-3 Finlandia
Mateusz Skrzypczak 34 - Akseli Ollila 48, Tobias Fagerström 50, 61

Polska: 1. Bartosz Mrozek - 2. Bartłomiej Kukułowicz, 5. Sebastian Walukiewicz, 16. Jakub Kiwior, 3. Marcin Grabowski - 7. Tymoteusz Klupś, 6. Mateusz Skrzypczak (65, 17. Marcel Stefaniak), 8. Przemysław Bargiel (41, 18. Patryk Zaucha), 15. Błażej Starzycki (53, 10. Łukasz Norkowski), 11. Michał Skóraś - 9. Kacper Wełniak (65, 13. Adrian Benedyczak).

Finlandia: 1. Otto Huuhtanen - 3. Arttu Eerola, 4. Kalle Katz, 5. Johannes Kytilä, 2. Tuure Mäntynen - 7. Jusif Ali, 6. Jaakko Oksanen, 8. Anssi Suhonen, 14. Tobias Fagerström, 17. Akseli Ollila (61, 10. Maximo Tolonen) - 9. Niklas Jokelainen (72, 16. Juho Hyvärinen).

żółte kartki: Skrzypczak - Katz, Hyvärinen.

sędziował: Konrad Kiełczewski (Polska).

Grano 2x40 minut.

W kolejnym spotkaniu "biało-czerwoni" zagrają z Łotwą. Mecz zostanie rozegrany 1 września o godz. 11:00 w Ząbkach. Jego stawką będzie prawo do gry w meczu o piąte miejsce w turnieju.

kell1987 - 30 sierpnia 2016, 17:41:20 - *.router6.tygrys.net
niestety bardzo słaby mecz Polaków, poza zrywami Klupśa to nikt nie zaprezentował się dobrze. Przy pierwszej bramce myślę też, że Mrozek mógł zachować się lepiej

Jaro - 30 sierpnia 2016, 17:43:01 - *.leon.com.pl
Boże. Żel i kasa...To jest najważniejsze. No i znajomości w PZPN. Co za nieudaczniki

Chris - 30 sierpnia 2016, 17:47:50 - *.rcmp-grc.gc.ca
A jak Bargiel gral?

mr - 30 sierpnia 2016, 17:48:30 - *.telpol.net.pl
Kilku chłopaków ewidentnie słabo, niepotrzebnie też Bargiela ściągnął, może nie grał jakiegoś dobrego meczu, ale trzymał poziom. Sędzia z brakiem karnego dla Finów to się nieźle popisał, zahaczony tak przejrzyście, a on nic.

ZadwKale - 30 sierpnia 2016, 19:03:56 - *.adsl.inetia.pl
Czy Paweł Cibowski jednak wystąpił w tym meczu i zagrał dla Finlandi? Bo jeśli tak to jest to zdrada!

Skok - 30 sierpnia 2016, 20:23:09 - *.146.67.242.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Może inie gral rewelacyjnie ale trudno nie widziec ze puki byl na boisku prowadzilismy i Finowie bardzo nam nie zagrazali a i skutecznie im przeszkadzał w środku a zaraz po jego zejsciu Polska stracila dwie bramki jedna po banalnym bledzie jego zmiennika.

expert - 30 sierpnia 2016, 20:40:12 - *.dynamic.chello.pl
Ta niby "reprezentacja" to chyba z jakiejś łapanki?

rks - 30 sierpnia 2016, 20:45:58 - *.dynamic.chello.pl
ale łajzy

parmafc - 30 sierpnia 2016, 23:00:34 - *.icpnet.pl
Brawo Skrzypa! Gratuluję bramki!

kaka - 31 sierpnia 2016, 3:24:40 - *.b.astral.ro
Ale padaka. Oglądnąłem sobie na YT (przez przypadek natrafiłem) na jakieś 10 minut tego widowiska, ale od razu wyłączyłem, bo szkoda mi było mojego cennego czasu , ale to było jeszcze przy stanie 1:0. Myślałem, że na luzie Polacy ograją jakąś tam słabą Finlandię. Wchodzę potem na 90minut.pl, patrzę, a tutaj słabiutka Finlandia wygrała 1:3. Nie przystoi przegrywać w taki sposób i to u siebie. Ta kadra to chyb a z łapanki, jak poprzednik powiedział. xD

Widz - 31 sierpnia 2016, 9:11:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bardzo słabe spotkanie w wykonaniu Polaków zero pomysłu na grę zwłaszcza w środku pola słabe wprowadzanie piłek od tylu zachowawcza gra.Chyba najsłabsze spotkanie białoczerwonych.Odnosze wrażenie ze za duży zamęt w głowach sieją układy menadżerskie wysokości kontraktów i rożne dziwne upodobania klubowe,co nie przekłada sie to na prawdziwe szkolenie młodzieży tylko promowanie poszczególnych zawodników którzy z całym szacunkiem do rówieśników z Europy Zachodniej odstają od nich.I może dobrze,że ten mecz przegraliśmy,bo rzeczywiście byliśmy drużyną dużo słabszą a to da Trenerowi i sztabowi do myślenia.Kubeł zimnej wody przyda sie na rozgrzane głowy.Zeby nie było by tak pesymistycznie wyróżniłbym z drużyny Klupsia,który w każdym meczu robi przewagę i wnosi dla drużyny najwiecej

kibic - 31 sierpnia 2016, 17:46:11 - *.tktelekom.pl